גן חיות בפראג – Prague Zoo

העיר פראג היא אחת הערים המתויירות ביותר בעולם ויש לכך כמה סיבות מוצדקות, הדבר הראשון זהו היופי יוצא הדופן שלה זוהי עיר עתיקה עם מבנים מרשימים במיוחד, הדבר השני זהו המגוון העצום של אטרקציות שיש בה שמתאימות לכולם אם זה טיול משפחתי זוגי או טיול של חבר'ה לכולם יהיה מה לעשות בפראג.

כמו כל עיר גדולה באירופה גם לפראג יש את האטרקציות הבולטות שלה כאשר במקום הראשון נמצאת מצודת פראג שמושכת אליה באופן טבעי הכי הרבה תיירים ומיד אחרי המצודה נמצא גן החיות של פראג אחת האטרקציות המדהימות של פראג.

גן החיות של פראג הוא אחד מגני החיות היפים בעולם זהו גן ענק עם מגוון אדיר של מינים של בעלי חיים, זוהי אטרקציה מומלצת במיוחד וכאשר אתם מגיעים לפראג יהיה חבל לפספס את החוויה המדהימה, לכן אספנו עבורכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת על גן החיות של פראג.

למה לצפות בביקור בגן החיות של פראג

גן החיות של פראג מכיל מגוון אדיר של בעלי חיים אשר מחולקים לשתיים עשרה אזורים, הג'ונגל האינדונזי, בית הגידול האפריקאי, אזור הגורילות, אזור החתולים, עמק הפילים, אזור ההיפופוטמים ועוד.

הגן בנוי בצורה מעולה והוא מאוד ידידותי לילדים כמובן שתמצאו את כל השירותים הנדרשים כולל מסעדה, קיוסק ובית קפה שתוכלו לעצור ולנוח בהם, לכל אורך הפארק יש ספסלים ומקומות ישיבה מוצלים והשבילים בגן מסומנים ונוחים להליכה.

כמובן ביקור בגן החיות בפראג הוא אידיאלי לילדים ולאחרונה נפתח בגן אזור חדש הנקרא שמורת בורורו, אזור מנוחה ומשחק למשפחות, האזור כולל קיר טיפוס ענקי בכמה מפלסים, אמפיתיאטרון להופעות מיוחדות של בעלי חיים מאולפים ובית קפה, שמורת ברורו היא בנושא אמזונס וזהו אזור מקסים.

מתחם הפילים הוא הגדול ביותר בצ'כיה זהו מתחם ענק המונה שמונה פילים הודים ענקיים כולל פיל קטן הראשון אשר נולד אי פעם על אדמת צ'כיה, עוד מתחמים שלא כדאי לפספס זהו המתחם של הגורילות.

יש שם משפחה של גורילות שחיה כבר שנים רבות בגן זהו אחד האזורים האהובים ביותר על ילדים רק חשוב לשמור על השקט ולא להפריע את מנוחתם של החיות המדהימות יש במתחם הגורילות גורילה מבוגר ענק שנקרא ריצ'רד והוא גאוות הגן.

כדאי להתייחס למפת הפארק שאתם מקבלים בכניסה כך תוכלו ללכת בסדר הנכון של הגן ולהספיק לראות את כולו או לפחות את רובו, יש עוד המון מה לראות בפארק מעבר למה שמילים יכולות לתאר זהו אחד המקומות המתויירים בפראג וכנראה שגם בצדק.

המלצות על גן החיות של פראג

לא מומלץ להגיע בימים החורף הקרים, מומלץ ביותר בימי השמש החמים כשהחיות מסתובבות בחוץ – החיות לא יוצאות כשקר (רוב הזמן בפראג)

מקום ענק, חייבים להיות 5-6 שעות וללכת המון !

מה צריך לדעת לפני ביקור בגן החיות בפראג כרטיסים ומידע כללי

גן החיות של פראג הוא גן גדול ונדרשת הרבה הליכה ברגל כדי לראות אותו לכן כדי לקחת זאת בחשבון למי שמתקשה ללכת הרבה, את הכרטיסים לפארק כדאי לרכוש מראש אתם יכולים לעשות זאת און ליין, מחירי הכרטיסים לאדם מבוגר הם שלושים וחמישה שקלים לילדים עד גיל שתיים עשרה שלושים שקלים.

רכישת כרטיסים און ליין מקנה לכם כניסה מהירה ללא תור זהו יתרון משמעותי בעיקר בעונת הקיץ כאשר זוהי תקופת שיא התיירות בפראג והתורים ארוכים באופן משמעותי, ניתן לרכוש כרטיס משפחתי הכולל שתי מבוגרים ועד ארבע ילדים במחיר של מאה ושש עשרה שקלים, בהחלט משתלם.

גן החיות של פראג זוהי אחת האטרקציות המובילות בעיר ובצדק זהו גן חיות מקסים מושלם לביקור משפחתי או זוגי, והכי חשוב שהחיות בגן מקבלות טיפול מעולה והגן פועל לחינוך ושימור של בעלי חיים בטבע

גן החיות של פראג ממוקם ברובע פראג טרויה בכתובת :U Trojského zámku 3/120, ניתן להגיע במטרו מספר 112 קו C.

גן החיות של פראג פתוח כל השבוע בין השעות תשע בבוקר עד ארבע בצהריים, מומלץ להגיע כמה שיותר מוקדם כדי שתוכלו להספיק לראות כמה שיותר בגן המקסים.

כרטיס כניסה לגן החיות של פראג לאדם בוגר יעלה לכם שלושים וחמישה שקלים, ילדים עד גיל שתיים עשרה ישלמו שלושים שקלים בסך הכל.

יש מגוון אדיר של בעלי חיים בגן החיות של פראג החל מפילים, היפופוטם, זוחלים, גורילות, חיות מים, ציפורים אקזוטיות והרשימה עוד ארוכה.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן