Search
Close this search box.

שער הניצחון בפריז – כרטיס עלייה לרופטופ

שער הניצחון בפריז - כרטיס עלייה לרופטופ (הסבר על שער הניצחון,מה זה,היסטוריה,מה יש שם כיום,איך עולים למעלה,מה רואים,מידע חשוב נוסף למטיילים..כתובת,שעות,למה מומלץ וכו'

שער הניצחון בפריז ידוע בכל העולם כסמל של הפאר הפריזאי צרפתי. המבנה הארכיטקטורי המדהים ממוקם בלב ליבה של פריז בקצהו של הרחוב האייקוני שאנז דה ליזה. שער הניצחון הוא אחד האתרים התיירותיים ביותר בעולם כאשר מדי שנה מבקרים שם יותר ממיליון וחצי תיירים מכל רחבי העולם.

כיום, שער הניצחון הזה הוא ללא ספק אחד המונומנטים המפורסמים ביותר עלי אדמות, סמל המציג בצורה הטובה ביותר את חוזקה וחוסנה של צרפת. כאשר מתכננים טיול לפריז מומלץ בחום לשים בראש סדר העדיפויות ביקור בשער הניצחון. ניתן לעלות למעלה השער ולראות נופים מרהיבים של פריז.

כמו כן השער מכיל גם מוזיאון מוד מומלץ בו תוכלו ללמוד על ההיסטוריה המעניינת של פריז וצרפת בכלל. מומלץ לתכנן את הביקור במקום מראש, הביקוש הגדול לאטרקציה הפופולרית הוא בהחלט סיבה מספיק טובה לקנות את הכרטיסים מראש באינטרנט, לא רק שתבטיחו את מקומכם תקבלו גם כמה הטבות שוות במיוחד.

קצת היסטוריה מעניינת על שער הניצחון בפריז

על הבנייה של שער הניצחון בפריז אחראי נפוליאון בונפרטה, בשנת אלף שמונה מאות ושש הוא הזמין את הבנייה, שנתיים בלבד לאחר שהשתלט על צרפת והכתיר את עצמו לקיסר של העם הצרפתי. שער הניצחון נבנה כדי להנציח את הניצחון הגדול של העם הצרפתי בקרב אוסטרליץ הגדול ועוד קרבות נוספים כולל המהפכה הצרפתית ומלחמות נפוליאון.

הבנייה של השער ארכה שלושים שנה והסתיימה בשנת אלף שמונה מאות שלושים ושש. נפוליאון עצמו לא הספיק לראות את השער בנוי במלואו הוא נפטר מספר שנים לפני שהבנייה הסתיימה, כאשר המלך לואי פיליפ שלט באותם שנים בפריז. 

על אף שנפוליאון נפטר חמש עשרה שנה לפני שבניית השער הסתיימה, שער הניצחון בכל מקרה הפך להיות קשור לעולמים לשמו של הקיסר הגאה, אשר היה ידוע בצורך שלו לבנות מונומנטים שיתאימו למעמדו. על אף הגודל העצום של שער הניצחון בפריז זהו לא שער הניצחון הגדול ביותר בעולם.

בשנת אלף תשע מאות עשרים ושתיים נשיא דרום קוריאה הצפונית הורה להקים שער ניצחון אדיר ממדים כדי שיהיה הגדול ביותר בעולם. את שער הניצחון העצום הם תכננו וקיבלו השראה משער הניצחון של פריז. העיצוב של שער הניצחון לא היה לגמרי מקורי. הוא עוצב לפי דגם קשת טיטוס, מבנה רומי עתיק שנבנה לכבוד הקיסר הרומי טיטוס. 

נפוליאון מעולם לא הסתיר את הרגשות ואת הוקרת ההערכה שלו, לאימפריה הרומית העתיקה, אז זה לא ממש מפתיע שאת ההשראה שלו לשער הניצחון בפריז הוא שאב מקשת טיטוס הרומית והמלכותית. בשנת אלף תשע מאות עשרים הועברו עצמות של חייל אלמוני אשר נטמנו מתחת לשער. מאז מדי שנה נערך שם טקס ייחודי המציין את יום שביתת הנשק עם גרמניה.

לראות את הנופים של פריז דרך הרופטופ של שער הניצחון

אין ספק שביקור בפריז לא יהיה אותו דבר בלי לבקר בשער הניצחון האייקוני והמפורסם ביותר בעולם. מתנשא לגובה של חמישים מטרים, שער הניצחון ממוקם בקצה המערבי של שדרת השאנז אליזה, ללא ספק השדרה האיקונית ביותר של פריז. השער ממוקם באזור אסטרטגי ממש בצומת הנקראת אטואל (כוכב בעברית)

הצומת חוצה שתיים עשרה  שדרות יוקרתיות סביב הכיכר. הודות למיקום ההיסטורי של שער הניצחון בפריז, כמו גם הסיבה שלאורך השנים האתר הפך להיות יותר ויותר פופולרי שער הניצחון הוא ללא ספק אטרקציה חובה בפריז שאסור לפספס. ביקור בשער הניצחון בפריז מעניק לכם את ההזדמנות לעלות לרופטופ ולקבל נופים מרהיבים במיוחד על פריז.

כמו כן ביקור בשיר הניצחון כולל גם כניסה לקבר החייל האלמוני אשר נמצא מתחת לשער. האזור סביב השער מלא באטרקציות מעולות נוספות, כמו גם רחוב שאנז דה ליזה השדרה הכי מפורסמת בפריז עם אינספור חנויות של המותגים הכי גדולים בעולם וכמובן בתי הקפה המפורסמים עם המרפסות החיצוניות של השדרה.

מידע שימושי על ביקור בשער הניצחון בפריז

שער הניצחון בפריז הוא אחד האתרים האייקונים והפופולריים ביותר בעיר. את כרטיסי הכניסה לשער מומלץ בחום לקנות מראש באינטרנט להבטיח את מקומכם ולחסוך לא מעט זמן המתנה בקופות. מלבד הזמן שתחסכו כרטיס הכניסה כולל גם כמה הטבות לא רעות בכלל.

המחיר של כרטיס כניסה לשער הניצחון בפריז עולה שבעים ואחת שקלים לאדם, הכרטיס כולל, כניסה לשער הניצחון ועלייה לתצפית, כרטיס כניסה עם עדיפות אשר מקנה לכם את האפשרות לדלג על התור בכניסה, ללא ספק יתרון שווה במיוחד שיחסוך לכם המון זמן, כמו כן כרטיס הכניסה כולל גם מדריך אודיו במגוון שפות. 

לאחר הזמנת כרטיסים תקבלו אותם למייל ממנו ביצעתם את ההזמנה, אין צורך להדפיס את הכרטיסים, אלה הם כרטיסים דיגיטליים אותם אתם סורקים בכניסה לאתר. כרטיס הכניסה כולל גם אפשרות של ביטול עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור במקום במידה ואתם לא יכולים להגיע.

כדאי לקחת בחשבון, המעלית של השער מיועדת עבור נכים, ניתן לעלות במעלית עד למפלס השני, אך עדיין כדאי לקחת בחשבון שיש עוד חמישים מדרגות לטפס. בעת ההזמנה אתם קובעים תאריך ושעה ספציפית, כדאי לשים לב יום לפני הסיור אם קיבלתם הודעה על שינוי מסוים, בכל מקרה חשוב להגיע לאתר לפחות רבע שעה לפני המועד הנקוב ולא לשכוח להביא תעודה מזהה.

מה יש בשער הניצחון בפריז? האם אפשר לעלות על הגג? כל מה שחשוב לשאול על שער הניצחון בפריז.

בשנת אלף שמונה מאות ושש הקיסר הגדול נפוליאון הורה לבנות שער ניצחון בפריז. הוא רצה שזה יהיה השער הגדול והיפה ביותר בעולם. שער הניצחון הפך לאחד הסמלים החשובים ביותר של פריז וכיום הוא אחד המקומות המתויירים ביותר בעולם. ביקור בשער הניצחון הוא ללא ספק חובה שלא כדאי לפספס כאשר מטיילים בפריז.

שער הניצחון בפריז הוא אחד המקומות התיירותיים ביותר בעיר, לכן את כרטיסי הכניסה מומלץ לקנות מראש באינטרנט. מחיר של כרטיס כניסה לשער הניצחון בפריז עולה, 71 שקלים לאדם, הכרטיס כולל כניסה לשער הניצחון ועלייה לתצפית מגג המבנה, כניסה לקבר החייל האלמוני, כמו גם דילוג על התור בכניסה לשער.

שער הניצחון בפריז ממוקם באזור אסטרטגי ייחודי, הוא מוצב בכיכר בקצה המערבי של השדרה האייקונית שאנז דה ליזה, וסביב הכיכר יש שתיים עשרה שדרות שונות, כל האזור מסביב לשער הניצחון מכיל מספר עצום של אטרקציות מומלצות בפריז, כך שבהחלט מומלץ לתכנן את היום שלכם מראש כדי שתוכלו להספיק לראות ולעשות עוד דברים בסביבה.

שער הניצחון בפריז פתוח למבקרים בכל ימות השבוע החל מהשעה 10:00 עד 22:30, בעת הזמנת הכרטיסים אתם גם קובעים את השעה בה אתם מגיעים, חשוב לעמוד בזמנים ואף להקדים רבע שעה לפני המועד שנקבע מראש. כל שעה טובה לביקור בשער ולכל שעה יש את הקסם שלה, בשעות החשיכה תוכלו ליהנות מעיר האורות, ובשעות הבוקר מהנופים המרהיבים של פריז.

כתובת שער הניצחון של פריז: 

Pl. Charles de Gaulle, 75008

השער ההיסטורי העצום בקצה השאנז אליזה בכיכר שארל דה גול שהוא אנדרטה לנצחונו של נפוליאון.

הגתם עד שער הניצחון , תעלו במדרגות לראש השער לתצפית מהממת על כל השאנז אליזה ועד הקונקורד מהצד השני , העליה במדרגות לא נורא ויש מקומות עצירה בדרך למעלה למתקשים , ילדים ומבוגרים ונכים יכולים לעלות במעלית
מקום חובה בביקור בפריז . יש הגעה ממש עד למקום גם עם מטרו וגם אוטובוסים
רואים את כל פריז מלמעלה , נופים עוצרי נשימה ! מאוד נהניתי אך העלייה למעלה הייתה קשה , עולים ברגל אין מעלית,
אחרי הליכה בשאנז אליזה להגיע לשער הניצחון המרשים
הדרך למעלה במדרגות ספירליות, מי שלא בכושר כדאי שיהיה מוכן למאמץ. נכים לא משלמים ומעלים במעלית מיוחדת .269 מדרגות לשאר .קשה אבל כדאי!

המלצות מטיילים ישראלים על שער הניצחון בפריז

1. שער הניצחון, נבנה על ידי נפוליאון שקיבל השראה מה שערי ניצחון של רומא.
השער עצמו עצום בגודלו ועם פסלים מרהיבים עליו ופיסולים מעלפים.
אל השער ניתן להגיע דרך מנהרות שנמצאות משני הצדדים של השער ומובילות אליו. במידה ורוצים להגיע למעלה יש מורך לחכות בתור או לשלם.
בשער עצמו יש מצבה לחייל הבודד שהוא סוג של נר תמיד לזכר חיילים צרפתיים
מקצה השער אפשר לראות את כל השאנז אליזה עד לקצה השני ואת האייפל כמובן בחלקו העליון.
בקיצור, מומלץ
2.נראה לכם שאני לא אקח את האתגר לעלות במדרגות שער הניצחון עד גג! אז בטח שכן ובטח שכן הגעתי למעלה כבר ללא נשימה 😜 טוב יוגה זה חיזוק הגוף פחות סיבולת לב ריאה 😉 אחרי שראיתי את התור קניתי כרטיס עם skip the line כדאי כדאי בשביל העוד כמה יורו עלה לי 13 יורו לאדם והזמנתי דרך האתר …..אל תשכחו לבחור גם שעה שבה תרצו לעלות

Whatsapp
Facebook
Email
Telegram

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!