דיסני וורלד אורלנדו – סקירה מקיפה על כל הפארקים

אם אתם רוצים לצאת להרפתקה קסומה פשוט תלכו לדיסני אורלנדו המכיל ארבעה פארקי שעשועים באתר אחד, נראה שאין אחד או אחת שלא מכירים את דיסני בצורה זו או אחרת וכולם מכירים את הדמויות המפורסמות הסרטים והסדרות, ביקור בדיסני אורלנדו יפגיש אתכם עם כל הדמויות האהובות בפארקים מלאי אטרקציות מלהיבות אווירה יוצאת דופן וכיף בלתי נגמר.

אספנו עבורכם את המידע הדרוש עבור תכנון של ביקור בפארקים של דיסני אורלנדו, איפה קונים כרטיסים, מה יש לראות שם ועוד.

היכרות ראשונה עם 4 הפארקים של דיסני וורלד

פארק ממלכת הקסם (Magic Kingdom Park)

פארק קסום עם אטרקציות יוצאות מן הכלל האייקוניות של פארק דיסני כמו לדוגמה, איזה עולם קטן שייט קסום שלוקח אתכם למסע מסביב לעולם שהבובות מציגות כמעט את כל המדינות בעולם ושרות את השיר המפורסם זה עולם קטן למרות הכל.

תוכלו לעשות שייט בג'ונגל או להיכנס לטירה הרדופה אחת האטרקציות הפופולריות בפארק, עבור הילדים הקטנים גם ממש לא חסר אטרקציות כמו הקרוסלה של דמבו הפיל המעופף, כמו כן יש הופעות רחוב עם כל הדמויות המפורסמות של דיסני.

אפקוט (EPCOT)

הסלוגן של הפארק הוא הבלתי אפשרי הופ לאפשרי, הפארק לוקח אתכם למסע ברחבי העולם כמו למשל לסרט רטטוי הצרפתי עם מגוון אטרקציות מדהימות לכל המשפחה, יש בפארק גם מסעדות ייחודיות מרחבי העולם שבהחלט שוות ניסיון.

בסך הכל פארק השעשועים אפקוט לוקח אתכם למסע סביב אחת עשרה מדינות כמו מרוקו, סין, מקסיקו, גרמניה ועוד, פארק ייחודי וכיפי במיוחד גם בו תפגשו דמויות שכולם מכירים.

אולפני הוליווד דיסני (Disney's Hollywood Studios)

פארק שעשועים בנושא של סרטים מפורסמים והדמיות המפורסמות שלהם, הפארק מחולק לאזורים שכל אזור מוקדש לסרט אחר, כמו לדוגמה מלחמת הכוכבים, שם תמצאו אטרקציות מתקנים ועוד בנושא של הסרט.

אם אתם רוצים לפגוש את באז לייט איר כדאי לכם לבקר באזור של הסרט צעצוע של סיפור או באזור של המשפחה יוצאת הדופן משפחת סופר על.

ממלכת החיות של דיסני (Disney's Animal Kingdom Theme Park)

כאשר חושבים דיסני מיד נזכרים בבמבי אותו צבי קטן וחמוד שריגש את כולנו, לוולט דיסני תמיד הייתה אהבה גדולה לבעלי החיים ואפשר לראות את זה במגוון הגדול של הדמוית כמו למשל מיקי מאוס העכבר הכי מפורסם ואהוב בעולם.

בפארק השעשועים ממלכת החיות של דיסני תוכלו לפגוש את כל בעלי החיים המפורסמים של דיסני מקרוב, עם הופעות רחוב ואינספור מתקנים ואטרקציות מדהימות, הפארק מתאים גם לקטנים שבחבורה אבל בהחלט לא רק זהו פארק מושלם לכל המשפחה.

מה צריך לדעת לפני ביקור בדיסני אורלנדו

את הכרטיסים לפארק יש לרכוש מראש, ניתן לרכוש כרטיס ליום בפארק אחד או כרטיס משולב לכל הפארקים, כרטיס משולב לכל הפארקים יעלה לכם שבע מאות שמונים ושבע שקלים, והוא כולל כניסה לכל ארבעת הפארקים של דיסני אורלנדו, 

לאחר ביצוע ההזמנה עליכם לבצע פעולה נוספת, יש לבצע הזמנה באמצעות מערכת דיסני פארק פס, לאחר רכישת הכרטיסים תקבלו מייל עם פירוט והנחיות איך לקשר את הכרטיסים שנרכשו לחשבון דיסני שלכם, כדי להיכנס לפארק יש להציג את ההזמנות התקפות באותו תאריך שקבעתם.

כמו כן יש להביא את תעודת הזהות או הדרכון של מי שרכש את הכרטיסים, מומלץ להגיע עם כמה שפחות דברים עליכם כי לא ניתן להכניס תיקים גדולים וחפצים רבים, הפארק נגיש לבעלי מוגבלויות, ביקור בדיסני אורלנדו זוהי חוויה מדהימה לכל המשפחה. 

בדיסני אורלנדו יש ארבעה פארקים שונים, פארק אולפני הוליווד דיסני, ממלכת החיות של דיסני, פארק ממלכת הקסם ופארק אפקוט, לכל אחד מהפארקים יש את הקסם שלו את המתקנים הייחודיים לו ואת האטרקציות המלהיבות שלו.

כן ניתן לרכוש כרטיס משולב לכל ארבעת הפארקים של דיסני אורלנדו, המחיר של הכרטיס הוא 787 שקלים, את הכרטיסים קונים באינטרנט מראש, לאחר הרכישה תקבלו מייל אישור וגם הנחיות לחיבור הכרטיס שרכשתם עם חשבון דיסני שתפתחו, כמו כן במקרה ואתם לא יכולים להגיע תוכלו לבטל את הכרטיסים עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הביקור שלכם בדיסני אורלנדו.

אפקוט החל משעה 8:30 עד 21:00 פארק ממלכת הקסם, 9:00 עד 23:00, אולפני הוליווד החל משעה 8:00 עד 21:00, ממלכת החיות של דיסני, 7:30 עד 20:30, מומלץ להקדים ככל שניתן בעיקר אם אתם מגיעים עם ילדים כדאי לעקוף את התורים הארוכים וגם כדאי שתוכלו לנצל את היום שלכם בצורה הכי טובה.

כן יש כמה מלונות אשר שייכים לדיסני אורלנדו שניתן להישאר ללון בהם, כמו כן ניתן לרכוש כרטיסים משולבים למלון יחד עם הפארקים למי שמעוניין להישאר באזור כמה ימים.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן