Search
Close this search box.

מגדל ONE – המצפה העולמי של ניו יורק

מרכז הסחר העולמי בניו יורק הוא המקום בו פעם עמדו מגדלי התאומים המפורסמים. כיום לאחר נפילתם הוקם מגדל ONE אשר נבנה בפינה הצפון מערבית של אתר מרכז הסחר העולמי. מגדל ONE נקרא גם מגדל החירות מתנשא לגובה של חמש מאות ארבעים ואחת מטרים והוא הבניין הגבוהה ביותר בניו יורק.

גובהו של הבניין ברגלים מסמל את שנת הקמתה של ארצות הברית, זהו הבניין הגבוה ביותר בארצות הברית והשביעי בעולם. ביקור במגדל ONE זוהי חוויה מיוחדת שאסור לפספס כאשר מטיילים בניו יורק. לפני שעולים למגדל מומלץ לבקר באנדרטה המיוחדת לכבוד אירועי ה 9/11. 

יש כל כך הרבה מה לעשות בניו יורק אך נראה ששום ביקור לא יהיה שלם בלי לבקר במגדל ONE. כדי לראות את ניו יורק באמת אי אפשר לא לעלות לתצפית של המגדל שממוקמת בקומה המאה ושתיים ומספקת נופים ללא הפרעה על קו הרקיע של ניו יורק.

מגדל ONE הפך במהירות להיות אחת האטרקציות הכי פופולריות בעיר עבור תיירים מכל רחבי העולם. כדי לא לפספס את האטרקציה המלהיבה מומלץ לקנות את כרטיסי הכניסה מראש זה יעניק לכם מספר יתרונות, אספנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על ביקור במגדל ONE ניו יורק.

מגדל ONE המצפה העולמי של ניו יורק

מגדל ONE הוא אחד הבניינים המרשימים ביותר במנהטן המגדל שנבנה בעקבות האסון הגדול שפקד את העיר לאחר הפלת מגדלי התאומים המפורסמים. ניו יורק היא עיר שלא נחה לרגע וכבר לאחר נפילת המגדלים החלו לתכנן את המגדל החדש.

בשנת אלפיים וארבע עשרה לאחר שמונה שנים הסתיימה הבנייה של מגדל ONE והוא נחנך לראשונה והוא נפתח לקהל הרחב. המגדל משמש בניין משרדים, תצפית מדהימה מהקומה המאה ושתיים. מאז שהמגדל נפתח לקהל הרחב הוא הפך להיות פופולרי במיוחד.

כאשר מגיעים לקומה המאה ושתיים בגובה של שלוש מאות עשרים וחמישה מטרים אי אפשר של להתפעם מהנוף המדהים שנגלה לעיניים. קו הרקיע של ניו יורק בזווית פנורמית של שלוש מאות שישים מעלות זהו המקום הגבוה ביותר עם הנופים הטובים ביותר על העיר.

מידע שימושי על ביקור במגדל ONE

אם תחשבו שמגדל ONE מרשים מבחוץ כדאי לכם לחכות לרגע שתכנסו אל תוך הבניין עצמו. המבנה אשר תוכנן ועוצב על ידי האדריכל דיויד צ'יילדס אשר היה זה שתכנן את המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה בדובאי. בכניסה לבניין המרשים נמצאות מעליות מודרניות עם מסכי לד אשר מתארים את ההיסטוריה של הקמת המגדל תוכלו לגלוש למעלה בזמן עד קומת התצפית.

את כרטיס הכניסה למגדל בהחלט מומלץ לרכוש מראש באינטרנט, זה מעניק לכם מספר יתרונות כאשר הבולט בהם הוא האפשרות לדלג על התור הארוך בכניסה למגדל. מחירו של כרטיס באינטרנט הוא מאה שישים וחמישה שקלים לאדם והוא כולל כניסה לקומה המאה, מאה ואחת ומאה ושתיים.

כמו כן כרטיס הכניסה שלכם מזכה אתכם באפשרות לבקר באחת המסעדות המדהימות שבמגדל ומעניקות נופים מדהימים ותפריטים מעולים. במידה ואתם רוצים לבטל את הכרטיסים תוכלו לעשות זאת עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור שלכם במקום.

כדאי לקחת בחשבון בעת ההזמנה אתם בוחרים משבצת זמן ספציפית, במידה ותאחרו תאבדו את הזכות לדלג על התור ותאלצו לחכות כמו כולם. מומלץ להקדים ולהגיע לפחות רבע שעה לפני מועד הביקור.

שאלות ותשובות בנוגע למגדל ONE ניו יורק

מגדל ONE זהו הבניין הגבוה ביותר בניו יורק ובכלל בחלק המערבי של העולם. זהו מגדל מרשים במיוחד אשר נבנה במרכז הסחר העולמי לאחר נפילת התאומים. הבניין הגבוה נבנה לפי גובה של 1776 רגלים אשר מסמלים את יום חתימת העצמאות של ארצות הברית. הבניין מכיל מצפה גבוה במיוחד המעניק נופים מדהימים על העיר ניו יורק.

ברכישה של כרטיס כניסה באינטרנט אתם מרוויחים מספר יתרונות, המחיר של הכרטיס הוא 165 שקלים לאדם והוא כולל אפשרות דילוג על התורים הארוכים והמתישים בכניסה למגדל. כמו כן הכרטיס כולל כניסה לשלוש קומות במגדל הקומה ה 100, 101, 102. כמו כן הכרטיס כולל אפשרות ביטול עד 24 שעות לפני מועד הביקור במגדל.

מגדל ONE נמצא באזור וול סטריט של מנהטן בכתובת: 117 West St, NY 10007, ניו יורק, ניתן להגיע בקלות מרחבי העיר באמצעות תחבורה ציבורית, אם אתם מעוניינים לעשות טיול נחמד יש מעבורת אשר מגיעה מברוקלין עד לוול סטריט בהחלט חוויה מיוחדת.

מגדל ONE פתוח כל ימות השבוע החל מהשעה 09:00 עד 21:00, כדאי לקחת בחשבון שכניסה אחרונה לתצפית היא עד שעה לפני הסגירה, בכל מקרה שווה להשקיע בביקור יותר משעה במיוחד אם אתם מתכננים לאכול באחת המסעדות של המגדל. השעות העמוסות ביותר הן שעות הצהריים בדרך כלל אם זאת בימים יפים גם שעות השקיעה יכולים להיות מעט עמוסים.

Whatsapp
Facebook
Email
Telegram

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!