חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור באצטדיון הכדורגל ובמוזיאון של פריס סן ז'רמן

פריז סן ז'רמן היא אחת הקבוצות הפופולריות בעולם הכדורגל, והיא מדורגת במקום השלישי באירופה מבחינת מספר האוהדים. הקבוצה משחקת באצטדיון פארק דה פראנס, שנחשב לאחד האצטדיונים המפורסמים והגדולים בעולם. אצטדיון פארק דה פראנס ממוקם בדרום מערב פריז, ברובע ה-16, והוא נבנה בשנת 1972. 

האצטדיון מכיל כ-48,000 מושבים, והוא משמש לאירוח משחקי כדורגל, כדורגל אמריקאי, רוגבי ועוד. האצטדיון ידוע בזכות האווירה המיוחדת והתומכת שלו. האוהדים של פריז סן ז'רמן ידועים בזכות ארגון וחגיגות יוצאי דופן, והם יוצרים אווירה ייחודית וקסומה בכל משחק.

סיור באצטדיון פארק דה פראנס הוא חוויה עוצמתית לכל חובב כדורגל. הסיור מאפשר למבקרים להתרשם מקרוב מהאצטדיון המפורסם ומההיסטוריה העשירה של הקבוצה.

סיור באצטדיון פארק דה פראנס חוויה עוצמתית לכל חובב כדורגל

האצטדיון – אצטדיון פארק דה פראנס הוא אצטדיון רב-תכליתי, שנבנה בשנת 1972 במטרה לארח את משחקי הגביע העולמי של פיפ"א 1978. האצטדיון ממוקם בדרום מערב פריז, ברובע ה-16, והוא מכיל כ-48,000 מושבים.

האצטדיון תוכנן על ידי האדריכל הצרפתי מרסל רוז'ה, והוא ידוע בזכות צורתו הייחודית, המזכירה צלחת מעופפת. האצטדיון עשוי כולו מבטון מזוין, והוא כולל תשתיות מתקדמות, כגון מערכת חימום תת-קרקעית ומערכת חשמלית יעילה.

מה כולל הסיור –  סיור באצטדיון פארק דה פראנס נמשך כשעה וחצי, והוא כולל ביקור בקטגוריות הבאות:

היציעים: הסיור מתחיל בביקור ביציעים של האצטדיון, שם ניתן לראות מקרוב את המושבים, את היציע המזרחי המפורסם ואת תא הנשיאותי.

חדר ההלבשה: הסיור ממשיך בחדר ההלבשה של שחקני פריז סן ז'רמן, שם ניתן לראות את המתקנים המפנקים שבהם משתמשים השחקנים לפני ואחרי המשחקים.

מנהרות הכניסה למגרש: הסיור עובר במנהרות הכניסה למגרש, שם ניתן לראות את הספסלים של השחקנים ואת תא ההחלפה.

המגרש: הסיור מסתיים בביקור על המגרש עצמו, שם ניתן להרגיש את האווירה הענקית של אצטדיון פארק דה פראנס.

סיור ביציעים –  הסיור ביציעים של אצטדיון פארק דה פראנס מתחיל ביציעי הצד המזרחי, המפורסם בזכות האווירה התומכת שלו. הסיור ממשיך ליציע המערבי, שם ניתן לראות את תא הנשיאותי, המשמש לאירוח אורחים חשובים ומכובדים.

סיור בחדר ההלבשה – הסיור בחדר ההלבשה של אצטדיון פארק דה פראנס מאפשר למבקרים לראות מקרוב את המתקנים המפנקים שבהם משתמשים שחקני פריז סן ז'רמן לפני ואחרי המשחקים. חדר ההלבשה כולל מקלחות מפוארות, חדרי כושר, חדרי עיסוי ועוד.

סיור במנהרות הכניסה למגרש –  הסיור במנהרות הכניסה למגרש של אצטדיון פארק דה פראנס מאפשר למבקרים לראות את הספסלים של השחקנים ואת תא ההחלפה. תא ההחלפה כולל כורסאות מסאז', טלוויזיות ועוד.

סיור על המגרש – הסיור על המגרש של אצטדיון פארק דה פראנס הוא חוויה בלתי נשכחת לכל חובב כדורגל. המבקרים יכולים להרגיש את האווירה הענקית של האצטדיון ולדמיין את עצמם משחקים עבור פריז סן ז'רמן.

לסיכום

סיור באצטדיון פארק דה פראנס הוא חוויה עוצמתית לכל חובב כדורגל. הסיור מאפשר למבקרים להתרשם מקרוב מהאצטדיון המפורסם ומההיסטוריה העשירה של הקבוצה.

סיור במוזיאון פריז סן ז'רמן

מוזיאון פריז סן ז'רמן ממוקם בתוך אצטדיון פארק דה פראנס, והוא מציג את ההיסטוריה של הקבוצה, את השחקנים הגדולים שלה ואת התארים שזכתה בהם.

המוזיאון כולל מגוון מוצגים, כולל:

פרסים: המוזיאון מציג את כל התארים שזכתה בהם פריז סן ז'רמן, כולל גביע אופ"א, ליגת האלופות וגביע צרפת.

תלבושות: המוזיאון מציג תלבושות של שחקני פריז סן ז'רמן לאורך השנים, כולל תלבושות היסטוריות ומיוחדות.

מוצגים אינטראקטיביים: המוזיאון מציע מגוון מוצגים אינטראקטיביים, המאפשרים למבקרים לחוות את ההיסטוריה של פריז סן ז'רמן בצורה חווייתית.

ביקור במוזיאון פריז סן ז'רמן הוא חוויה חינוכית ומהנה לכל חובב כדורגל. המוזיאון מציע למבקרים היכרות מעמיקה עם ההיסטוריה של הקבוצה, עם השחקנים הגדולים שלה ועם התארים שזכתה בהם.

 

הסיור במוזיאון מתחיל באולם הראשי, שם ניתן לראות מפה של העולם עם כל המדינות שבהן זכתה פריז סן ז'רמן בתארים. הסיור ממשיך באולם ההיסטוריה, שם ניתן ללמוד על ההיסטוריה של הקבוצה, החל מהקמתה בשנת 1970 ועד ימינו.

הסיור במוזיאון מתחיל באולם הראשי, שם ניתן לראות מפה של העולם עם כל המדינות שבהן זכתה פריז סן ז'רמן בתארים. הסיור ממשיך באולם ההיסטוריה, שם ניתן ללמוד על ההיסטוריה של הקבוצה, החל מהקמתה בשנת 1970 ועד ימינו.

במוזיאון יש גם מספר אולמות המוקדשים לשחקנים הגדולים של פריז סן ז'רמן. באולם אחד ניתן לראות מוצגים הקשורים לליאו מסי, באולם אחר ניתן לראות מוצגים הקשורים לניימאר, ובאולם אחר ניתן לראות מוצגים הקשורים לקיליאן אמבפה.

בסוף הסיור, המבקרים מגיעים לחנות המוזיאון, שם ניתן לרכוש מזכרות של פריז סן ז'רמן.

טיפים ומידע שימושי לסיור באצטדיון הכדורגל של פריס סן ז'רמן

הזמינו כרטיסים מראש: הסיורים במוזיאון פריז סן ז'רמן הם פופולריים מאוד, ולכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש, במיוחד אם אתם מטיילים בעונה התיירותית. תנעלו נעליים נוחות: הסיור במוזיאון כולל הליכה רבה, ולכן חשוב ללבוש נעליים נוחות. קחו בחשבון מזג האוויר: הסיורים במוזיאון מתקיימים בכל מזג אוויר, ולכן מומלץ להצטייד בלבוש הולם.

לסיכום

מוזיאון פריז סן ז'רמן הוא אטרקציה תיירותית חובה לכל חובב כדורגל המבקר בפריז. המוזיאון מציע למבקרים חוויה חינוכית ומהנה, המאפשרת להם ללמוד על ההיסטוריה של הקבוצה האהובה עליהם.

מה רואים בסיור באיצטדיון של פריז סן ז'רמן? רואים גם את המוזיאון? כל מה שחשוב לשאול סיור באצטדיון הכדורגל ובמוזיאון של פריס סן ז'רמן

מחיר הסיור באצטדיון פארק דה פראנס הוא 24 יורו למבוגר וכ-15 יורו לילד, הסיור כולל ביקור בכל אזורי האיצטדיון ובמוזיאון הייחודי של פריז סן ז'רמן

סיור באצטדיון פארק דה פראנס הוא חוויה עוצמתית לכל חובב כדורגל. הסיור נמשך כשעה וחצי, והוא כולל ביקור במספר מוקדים מרכזיים באצטדיון, כולל: היציעים, חדר ההלבשה, מנהרות הכניסה למגרש, המבקרים עוברים במנהרות הכניסה למגרש, שם הם יכולים לראות את הספסלים של השחקנים ואת תא ההחלפה. המגרש, הסיור מסתיים בביקור על המגרש עצמו, שם המבקרים יכולים להרגיש את האווירה של אצטדיון פארק דה פראנס. בנוסף, המבקרים יכולים לסייר במוזיאון של פריז סן ז'רמן, המציג את ההיסטוריה של הקבוצה, את השחקנים הגדולים שלה ואת התארים שזכתה בהם. 

סיור במוזיאון של פריז סן ז'רמן הוא חוויה חינוכית ומהנה לכל חובב כדורגל. המוזיאון מציג את ההיסטוריה של הקבוצה, את השחקנים הגדולים שלה ואת התארים שזכתה בהם. הסיור במוזיאון מתחיל באולם הראשי, שם ניתן לראות מפה של העולם עם כל המדינות שבהן זכתה פריז סן ז'רמן בתארים. הסיור ממשיך באולם ההיסטוריה, שם ניתן ללמוד על ההיסטוריה של הקבוצה, החל מהקמתה בשנת 1970 ועד ימינו. במוזיאון יש גם מספר אולמות המוקדשים לשחקנים הגדולים של פריז סן ז'רמן. 

בהחלט. סיור במוזיאון של פריז סן ז'רמן הוא חוויה חינוכית ומהנה לכל חובב כדורגל, בלי קשר לגיל, לרמה של ידע בכדורגל או לאהדה לקבוצה. המוזיאון מציג את ההיסטוריה של הקבוצה בצורה מעניינת ומרתקת, והוא כולל מגוון מוצגים אינטראקטיביים המאפשרים למבקרים לחוות את ההיסטוריה בצורה חווייתית. בנוסף, המוזיאון כולל גם אולמות המוקדשים לשחקנים הגדולים של פריז סן ז'רמן, אשר עשויים לעניין גם חובבי כדורגל שאינם תומכים בקבוצה. לכן, אם אתם מטיילים בפריז ומחפשים אטרקציה תיירותית ייחודית, סיור במוזיאון של פריז סן ז'רמן הוא בחירה מצוינת.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!