חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון גוגנהיים בניו יורק

בעיר ניו יורק יש אינספור מוזיאונים אך בהחלט יש כמה בולטים מעל כולם אחד מהם זהו מוזיאון גוגנהיים בניו יורק, מוזיאון לאמנות בעל שם בינלאומי ואחד מהאייקונים האדריכליים המשמעותיים ביותר של המאה העשרים, מוזיאון גוגנהיים הוא מרכז תרבותי, מוסד חינוכי ורשת בינלאומית של מוזיאונים ברחבי העולם.

מוזיאון גוגנהיים בניו יורק הוא אחד המוזיאונים המובילים והפופולריים ביותר בעיר. המקום בו אפשר לחוות תערוכות מדהימות של אמנות מודרנית ועכשווית, הרצאות של אמנים ומבקרים, הופעות והקרנות סרטים ייחודיים, כמו גם תערוכות מתחלפות מאוד מסקרנות ופעילויות לבני נוער ומבוגרים.

בעת ביקור בניו יורק יש כמה מקומות שכדאי לעשות עליהם ווי אחד מהם הוא מוזיאון גוגנהיים, מומלץ לרכוש את הכרטיסים למוזיאון מראש ולהימנע מהתורים הארוכים בקופות, אז אם אתם מתכננים טיול לניו יורק שימו בראש סדר העדיפויות ביקור במוזיאון המדהים מוזיאון גוגנהיים בניו יורק.

חווית אמנות שווה במיוחד מוזיאון גוגנהיים בניו יורק

מוזיאון סולומון ר. גוגנהיים בניו יורק, הוא אחד ממוזיאוני האמנות הידועים ביותר בארצות הברית, והוא ידוע באותה מידה בזכות העיצוב החדשני שלו אי אפשר שלא להתפעל מהמבנה המרשים של המוזיאון. בניין מפותל בתכנון  האדריכל המפורסם פרנק לויד רייט.

התערוכות של המוזיאון מלאות ביצירות של אמנים מפורסמים כמו לדוגמא, פיקאסו, סזאן, דגה, מאנה ואן גוך, ועוד אמנים מעולים רבים. המוזיאון אשר פתח את שעריו בשנת חמישים ותשע של המאה העשרים תוכנן בקפידה ולאחר מאות שרטוטים ותכנונים של המבנה הוא נפתח לקהל  הרחב.

מלבד תערוכות קבועות המוזיאון פותח כל הזמן תערוכות מתחלפות של אמנים מפורסמים וגם של אמנים צעירים בהחלט יש למה לצפות ובכל כמה חודשים התערוכות מתעדכנות, שווה להקדיש כמה שעות ולחקור את המוזיאון והיצירות לעומק.

מידע שימושי על מוזיאון גוגנהיים בניו יורק

כאמור מוזיאון גוגנהיים בניו יורק הוא אחד המוזיאונים הפופולריים בעיר. זאת סיבה מספיק טובה לרכוש את הכרטיסים למקום מראש באינטרנט. מחירו של כרטיס כניסה למוזיאון הוא תשעים שקלים והוא כולל גישה לכל התערוכות במוזיאון כולל תערוכות זמניות.

מוזיאון גוגנהיים בניו יורק ממוקם באפר איסט סייד של מנהטן, בשדרה החמישית ברחוב שמונים ושמונה, ניתן להגיע למוזיאון בקלות מכל מקום בעיר באמצעות הרכבות ארבע חמש ושש. אם אתם מעוניינים לבקר במוזיאון כאשר הוא פחות עמוס מומלץ לעשות זאת באמצע שבוע בתחילת היום או לקראת סופו של היום.

את כרטיסי הכניסה אין צורך להדפיס אתם מציגים אותם בטלפון הנייד בכניסה של המוזיאון, כמו כן ניתן לבטל את הכרטיסים עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור במוזיאון.

שאלות ותשובות בנוגע למוזיאון גוגנהיים בניו יורק

מוזיאון גוגנהיים בניו יורק הוא אחד המוזיאונים השווים ביותר בעיר, כבר שרואים את המבנה הייחודי שלו אפשר להבין שמדובר במשהו מיוחד. המוזיאון מכיל אינספור יצירות של אמנים מהמפורסמים בעולם, בהחלט מומלץ לבקר במוזיאון גוגנהיים בניו יורק.

מחירו של כרטיס כניסה למוזיאון גוגנהיים בניו יורק הוא תשעים שקלים לאדם. כרטיס הכניסה כולל כניסה לכל התערוכות הקבועות כמו גם לתערוכות זמניות.

מוזיאון גוגנהיים פתוח כל ימות השבוע מלבד יום שלישי החל מהשעה, 11:00 עד 18:00 בימי שבת המוזיאון פתוח עד השעה שמונה בערב.

מוזיאון גוגנהיים נמצא בכתובת, 1071, 5th Avenue, 10128, ניו יורק. ניתן להגיע למוזיאון בקלות באמצעות תחבורה ציבורית מכל מקום בעיר, הקווים הנפוצים שמגיעים לקרבת המוזיאון הם 4 ו 5 של הרכבת התחתית.

Whatsapp
Facebook
Email
Telegram

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!