חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האחים וורנר מדריד – פארק וורנר בראדרס מדריד

על אף שפארק האחים וורנר מדריד ממקום עשרים וחמישה ק"מ מהעיר זוהי עדיין נחשבת לאחת האטרקציות הכי פופולריות בקרב תיירים שמבקרים במדריד ובכלל במספרד, זהו אחד הפארקים המובילים באירופה בנושא סרטים הפארק של החברה הידועה האחים וורנר.

האחים וורנר הם אחת מחברות ההפקה הגדולות בעולם של סדרות סרטים מצוירים וסרטים שאין אחד שלא מכיר אם דמויות שכל אחד ואחת מאיתנו גדלו עליהם כמו מיקי מאוס דונלד דאק ובאטמן, פארק השעשועים מעיר את הדמויות והסרטים האלה לחיים בצורה יוצאת מן הכלל.

ביקור בפארק האחים וורנר מדריד מתאים לכולם, לטיול חברים, זוגי, או משפחתי יש כל כך הרבה מה לעשות ומה לראות בפארק שלכולם יהיה משהו שמתאים להם.

איזה אטרקציות יש בפארק האחים וורנר מדריד

פארק האחים וורנר מדריד משתרע על פני שטח של שבע מאות דונם אשר מחולקים לחמישה אזורים עיקריים, שדרות הוליווד, אולפני האחים וורנר, עולם גיבורי העל של DC, טריטוריית המערב הפרוע וכפר המצוירים. 

בכל הפארק יש שלושים וארבע אטרקציות שונות עשר חנויות מזכרות לפי הנושא באזור בו הן ממוקמות, בנוסף יש בפארק גם עשרים ושמונה מסעדות וברים שונים ומגוונים כמובן שהכל באווירה ועל פי המסורת האמריקאית.

בין האטרקציות בפארק תוכלו למצוא אטרקציות קלות, בינוניות וקשות, בין האטרקציות המלהיבות של הפארק זוהי הרכבת הרים רולר קוסטר אקספרס, זוהי רכבת ההרים מעץ הגדולה והארוכה ביותר באירופה הרכבת משתרעת על פני קילומטר מאתיים וחמש מטר.

הרכבת מגיעה למהירות מסחררת של תשעים וחמש קמ"ש וגובה השיא שלה הוא ארבעים וחמישה מטרים זהו רגע השיא של הרכבת שמעניק לכם נוף פנורמי מדהים על הפארק והסביבה.

אטרקציה מעולה שמוגדרת בינונית ומתאימה לכל המשפחה זהו שייט של חבורת לוני טונס המוטרפים, אטרקציה מלהיבה בנהר מלאכותי עם סירה עגולה ומיוחדת שמתאימה לכל המשפחה לאורך השייט אתם פוגשים את הדמויות המוכרות של הלוני טונס כמו למשל קיוטי ורוד ראנר המפורסמים.

אחת האטרקציות הכי אהובות בפארק על ילדים קטנים אלה המטוסים בכפר המצויר של אלמר, הילדים יכולים לטפס על המטוסים ולחקור אותם כאשר יש פעילויות מעולות שהילדים פשוט כמו שאומרים עפים עליהם.

מלבד האטרקציות הרבות שיש בפארק יש גם מופעים מעולים עם כל הדמויות המוכרות והאהובות ברגע שמגיעים למקום אתם מקבלים תוכניה בה יהיו לכם את כל השעות והמיקומים של המופעים מאוד מומלץ לעקוב.

מה צריך לדעת לפני שמבקרים בפארק האחים וורנר מדריד

פארק האחים וורנר מדריד נמצא עשרים וחמישה קילומטרים מחוץ למדריד ולא אמור להיות לכם קשה להגיע לשם, אם אתם מגיעים עם רכב פשוט שימו וויז יש יציאה לכביש עשרים ושתיים ושם יהיה לכם שילוט ברור לאורך הדרך.

אם אתם מגיעים ברכבת מכל נקודה במדריד בה תעלו תצטרכו לרדת בתחנת פינטו קו C-3, משם תצטרכו לקחת אוטובוס קו 413 אשר מביא אתכם עד לפתח הפארק, ניתן לרכוש גם כרטיס משולב לפארק יחד עם הסעה מכמה נקודות ברחבי מדריד.

את הכרטיסים כדאי לקנות באינטרנט ניתן למצוא כרטיסים בהנחה של עד שלושים אחוז מהמחיר בקופות של הפארק, כרטיס מהאינטרנט גם מאפשר לכם לדלג על התור בהחלט יתרון בעיקר בתקופת השיא של הפארק אז התורים יכולים להיות ממש ארוכים ומעצבנים.

שאלות ותשובות בנוגע לפארק האחים וורנר מדריד

מחיר של כרטיס כניסה לפארק האחים וורנר מדריד הוא 32 יורו לאדם ניתן לרכוש כרטיס משולב לאטרקציות נוספות וגם כרטיס משולב עם הסעה עד פתח המקום וחזור.

בהחלט כן זהו פארק שמתאים למשפחות בצורה מושלמת עם מגוון אדיר של אטרקציות הפארק מתאים גם לביקור של חברים שאוהבים אטרקציות אקסטרים וגם לטיול זוגי.

לא אסור להכניס אוכל לפארק אך אין לכם מה לדאוג יש בפארק עשרים ושמונה מסעדות ברים וקיוסקים כך שרוב הסיכויים שתמצאו משהו שאתם אוהבים.

את הכרטיסים מומלץ לקנות און ליין תוכלו למצוא מחירים הרבה יותר טובים מהמחירים בקופה של הפארק וגם לא תצטרכו לעמוד בתור המייגע.

Whatsapp
Facebook
Email
Telegram

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!