Search
Close this search box.

מדיסון סקוור גארדן (Madison Square Garden)

Madison Square Garden All Access Tour

כאשר מתכננים טיול לניו יורק יש כמה אתרים אייקוניים שאי אפשר לפספס, אחד מהם הוא מדיסון סקוור גארדן אחד ההיכלים החשובים בעיר בעל השפעה גדולה על התרבות של ניו יורק. מדיסון סקוור גארדן (Madison Square Garden) מארח רק אירועי ספורט, הופעות ובידור ברמה בינלאומית ונחשב להיכל התהילה של ניו יורק. 

הופעה במדיסון סקוור גארדן זו המטרה של כל אמן בשיא הקריירה. האולם הענק מכיל יותר מעשרים אלף מושבים מה שאומר שכדי למלא את ההיכל צריך שלאומן יהיה שם בין האמנם המפורסמים שהופיעו שם בילי ג'ואל, ביונסה, ג'סטין ביבר, הרולינג סטונס, לד זפלין, אלביס פרסלי, פרנק סינטרה, מייקל ג'קסון, פרינס, אלטון ג'ון, וויטני יוסטון והרשימה עוד ארוכה.

מלבד היותו היכל הופעות מדהים מדיסון סקוור גארדן הוא גם ביתם של קבוצות הכדורסל של ניו יורק, הניו יורק ניקס וקבוצת ההוקי הניו יורק ריינג'רס. כך שללא ספק זהו אחד המקומות החשובים בעיר הדרך הטובה ביותר לבקר במקום היא באמצעות סיור מודרך מאחורי הקלעים במדיסון סקוור גארדן שם תוכלו ללמוד מקרוב על ההיסטוריה המעניינת של המקום.

ההיסטוריה של Madison Square Garden

עד שנת שישים ושמונה של המאה העשרים, היו שלושה מדיסון סקוור גארדן שהיוו מרכז תרבותי עבור תושבי ניו יורק ותיירים מכל רחבי העולם. מדיסון סקוור גארדן המקורי נבנה במקור בשנת שבעים ואחת של המאה התשע עשרה במנהטן. בשנת אלף שמונה מאות תשעים נפתח המדיסון סקוור גארדן השני.

מדיסון סקוור גארדן (Madison Square Garden) נפתח בשנת אלף תשע מאות עשרים וחמש. ארבעים ושלוש שנה אחרי זה נבנה מדיסון סקוור גארדן הנוכחי אשר החליף את שלושת האחרים והפך להיות מרכז התרבות הרשמי של ניו יורק עד עצם היום הזה הוא מקיים אירועים רבים וגדולים, קבוצות הספורט המובילות של ניו יורק ומופעים של האמנים הכי גדולים בעולם. 

בשנת אלפיים ואחת עשרה מדיסון סקוור גארדן עבר שיפוצים מקפים אשר ערכו שנתיים בעלות של כמעט מיליארד דולר. השיפוצים כללו עיצוב מחדש של סידור הישיבה והוספת מקומות, לוח תוצאות חדש לגמרי וגשר ארוך בתוך האולם.כיום מדיסון סקוור גארדן מקיים הופעות בינלאומיות ואירועי ספורט גדולים כמו כן ניתן לעשות סיור מודרך במקום.

מידע שימושי על מדיסון סקוור גארדן

האצטדיון המקורה האייקוני מדיסון סקוור גארדן ממוקם במרכז מנהטן, בשדרה השביעית ברחוב שלושים ושלוש. מדיסון סקוור גארדן מושך אליו בכל שנה אינספור תיירים מכל רחבי העולם שמגיעים לראות מקרוב את ההיכל שכולם מדברים עליו.

סיור מודרך במדיסון סקוור גארדן (Madison Square Garden) זוהי אחת האטרקציות המבוקשות בניו יורק. הסיורים מבוססים על שיטת כל הקודם זוכה. לכן מומלץ לרכוש את הכרטיסים מראש, הסיורים מתקיימים בימים שני שלישי וחמישי ושישי בין השעות עשר וחצי בבוקר עד שתיים וחצי בצהריים.

הסיור באורך של שישים דקות מאחורי הקלעים במדיסון סקוור גארדן כולל, מדריך צמוד מומחה בנושא של מדיסון סקוור גארדן, ביקור בתערוכת רגעים משמעותיים, מזכרות וחתימות של מפורסמים, ביקור בכל נקודות הציון החשובות של ההיכל ועוד.

אז אם אתם מגיעים לניו יורק מומלץ ביותר לשים את הביקור במדיסון סקוור גארדן בעדיפות עליונה מפני שזהו אחד המקומות האייקונים בעיר שמלד אתכם על ההיסטוריה הפוריה של ניו יורק. הסיור מתאים למשפחות עם ילדים והוא מאוד פופולרי בקרב תיירים רבים שמגיעים לטייל בניו יורק.

מה רואים בסיור במדיסון סקוור גארדן

סיור מודרך מאחורי הקלעים של המדיסון סקוור גארדן מעניק לכם הזדמנות ללמוד על ההיסטוריה של ההיכל האייקוני. הסיור נערך על ידי מדריך מומחה שלוקח אתכם לנקודות ציון חשובות בהיכל שם תוכלו לראות מקרוב מזכרות אותנטיות מאמנים מפורסמים בעולם האלק הוגאן, פרנק סינטרה, אלטון ג'ון ועוד.

אחד מרגעי השיא של הסיור הוא הרגע בו אתם מבקרים בחדרי ההלבשה של שחקני הניקס חוויה מדהימה ללא ספק. במדיסון סקוור גארדן מתקיימות הופעות של אמנים מפורסמים מדי חודש כך שיש מצב טוב שבעת הסיור תרוויחו להציץ לחזרות את אותו אמן או אמנית. 

כמו כן תוכלו לראות את המגרש בו משחקים הקבוצות של ניו יורק וכמובן תוכלו לעשות צילומים מעולים של הביקור שלכם בהיכל מדיסון סקוור גארדן המפורסם.

כל מה שרציתם לשאול על מדיסון סקוור גארדן

מדיסון סקוור גארדן בניו יורק זהו היכל מקורה עצום בגודלו אשר מכיל יותר מעשרים אלף אנשים. מדיסון סקוור גארדן הוא ביתם של קבוצת הכדורסל ניו יורק ניקס וקבוצת ההוקי ניו יורק ריינג'רס. מלבד אירועי ספורט יש במדיסון סקוור גארדן אירועי תרבות ומופעים חיים של האמנים הגדולים והמצליחים ביותר בעולם.

בהחלט כדאי, סיור מודרך במדיסון סקוור גארדן לוקח אתכם אל מאחורי הקלעים של ההיכל האייקוני, תבקרו בחדרי ההלבשה של השחקנים, תוכלו לראות מזכרות של אמנים מפורסמים כמו אלטון ג'ון, מייקל ג'קסון ועוד רבים וטובים. כדאי לקחת בחשבון שסיור במדיסון סקוור גארדן הוא מאוד פופולרי לכן בהחלט כדאי לקנות את הכרטיסים מראש.

מדיסון סקוור גארדן ממוקם במרכז מנהטן ברחוב שלושים ושלוש של השדרה השביעית. ניתן להגיע בקלות באמצעות התחבורה הציבורית של ניו יורק, רכבת תחתית הקו האדום 1, 2, 3 או הקו הכחול A, C, E, במידה ואתם מגיעים עם רכב יש חניון גדול בכניסה להיכל.

סיור במדיסון סקוור גארדן מתקיים בימים שני שלישי וחמישי שישי, החל מהשעה עשר וחצי בבוקר עד השעה שתיים וחצי בצהריים. הסיור מתקיים על ידי מדריך מקצועי, זהו סיור מבדר שלוקח אתכם אל עבר ההיסטוריה של ההיכל המפורסם.

Whatsapp
Facebook
Email
Telegram

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!