חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הקורקינטים החשמליים בלוס אנג'לס

הקורקינטים החשמליים בלוס אנג'לס הפכו לאמצעי תחבורה פופולרי עבור אנשים שגרים בעיר.

הקורקינטים החשמליים זמינים כעת להשכרה ולנסיעה ברחבי העיר. החברה מציעה אפשרויות שונות כמו השכרה חודשית או שעתית, או תשלום חד פעמי עבור נסיעות ללא הגבלה.

עם כניסתם של קורקינטים חשמליים, לוס אנג'לס הפכה להיות הרבה יותר נגישה לאנשים.

השימוש בקורקינטים חשמליים נמצא במגמת עלייה בשנים האחרונות. ב-2018 היו בארצות הברית כ-4 מיליון קורקינטים חשמליים. הטרנד רק הולך וגדל וזה לא רק בקליפורניה.

הרעיון של קורקינטים חשמליים אינו חדש, אבל הם צוברים פופולריות בארה"ב. הסיבה לכך היא שהם מספקים אמצעי תחבורה מהיר וקל. הם גם ידידותיים לסביבה ובמחיר סביר הרבה יותר מאשר בעלות על מכונית.

בלוס אנג'לס, שבה פקקים הם מראה נפוץ, קורקינטים חשמליים נתפסים כפתרון לבעיה זו.

קורקינט חשמלי בלוס אנג'לס של בירד

בירד היא חברת קורקינטים חשמליים הפועלת בלוס אנג'לס. היא הוקמה על ידי Travis VanderZanden והושקה בשנת 2017. החברה מוערכת ב-2 מיליארד דולר. כיום היא פועלת בלמעלה מ-100 ערים ברחבי ארצות הברית

החברה פועלת כיום בלוס אנג'לס, סנטה מוניקה ו-וניס ביץ', עם תוכניות להתרחב לערים נוספות ברחבי ארצות הברית.

בירד היא חברה המספקת קורקינטים חשמליים בלוס אנג'לס. בירד הן סוג חדש של קורקינט חשמלי שחולל מהפכה בדרך שבה אנשים נוסעים בלוס אנג'לס. הם מספקים אלטרנטיבה נוחה ובמחיר סביר למכוניות, אוטובוסים ורכבות. ציפורים מציעים שירות קל לשימוש לכל מי שיש לו גישה לסמארטפון ורוצה להגיע מנקודה א' לנקודה ב'.

איך משכירים קורקינט חשמלי בלוס אנג'לס?

תהליך השכרת קורקינט חשמלי בלוס אנג'לס קל מאוד. ניתן לשכור קורקינט חשמלי מכל אחד ממקומות ההשכרה הרבים המספקים אותם. הם זמינים לשימוש לטווח קצר, לשימוש ארוך טווח או ליום אחד. שירות ההשכרה הפופולרי ביותר הוא בירד, שיש לו מאות קורקינטים חשמליים הזמינים ברחבי העיר.

קורקינטים חשמליים הם דרך מצוינת להתנייד בלוס אנג'לס אם אין לך מכונית כי הם זולים והם לא דורשים בנזין או נפט כדי לפעול.

הקורקינט החשמלי הוא מכשיר שניתן לשכור כדי להתנייד בעיר. זוהי דרך מהנה, ידידותית לסביבה ונוחה לחקור את לוס אנג'לס.

הצעד הראשון הוא לברר היכן ניתן להשיג את הקטנועים בעיר. הדרך הקלה ביותר היא להוריד אפליקציה בשם Bird or Lime. אתה יכול למצוא אותם גם ליד אטרקציות תיירותיות פופולריות או על החוף. לאחר שמצאת קטנוע, אתה רק צריך לסרוק את קוד ה-QR שלו עם הטלפון שלך ולפתוח אותו באמצעות טביעת האצבע או מספר ה-PIN שלך. לאחר מכן, אתה מוכן לרכוב!

אם אתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר להתנייד בלוס אנג'לס, אז כדאי לשקול לשכור קורקינט חשמלי. הם דרך מצוינת לחקור את העיר ולהתאמן בו זמנית.

על מנת לשכור קורקינט חשמלי באל.איי כל מה שצריך זה רישיון נהיגה, כרטיס אשראי ומספר טלפון.

איפה מותר / אסור לרכב עם קורקינט חשמלי בלוס אנג'לס?

אסור להשתמש בקורקינטים חשמליים על מדרכות, שבילי אופניים ושבילים. בנוסף, אסור לרכוב עליהם ברחוב במהירות העולה על 20 מייל לשעה.

מותר לרכוב על קורקינטים חשמליים על המדרכה רק אם הם משמשים כמכשיר ניידות לאנשים עם מוגבלות. עם זאת, אסור לרכוב עליהם על מדרכה אם הם משמשים ילדים מתחת לגיל 16 או פחות מ-4 רגל וגובה 9 אינץ'.

החוק בלוס אנג'לס קובע שאסור להכניס קורקינטים חשמליים על אף מדרכה. כמו כן אסור לרכוב עליהם בנתיב האופניים, או בכל שביל אופניים.

אסור לרכוב על קורקינט חשמלי בכל מדרכה, באזורים עם חניה ברחוב או בנתיב האופניים.

קורקינטים חשמליים הם טרנד חדש בתחבורה שהתפשט לכל עבר, במיוחד בלוס אנג'לס. הם מהווים אלטרנטיבה זולה ובת קיימא יותר למכוניות ואוטובוסים.

אסור לרכוב על קורקינט חשמלי בכל מדרכה, באזורים עם חניה ברחוב או בנתיב האופניים.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!