חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אוטובוס התיירים של ניו יורק (הופ און הופ אוף)

אחד המקומות הטובים ביותר להיות בהם תייר זוהי העיר ניו יורק. לא במקרה ניו יורק היא אחת הערים המתויירות ביותר בעולם, העיר שהכל אצלה הולך בגדול היא אטרקטיבית עבור כולם עם מגוון עצום של אטרקציות ונקודות ציון אייקוניות.

אחת הדרכים הטובות והמומלצות ביותר לראות ולחוות את ניו יורק בצורה הטובה והממצה ביותר היא באמצעות אוטובוס התיירים של ניו יורק. זהו פתרון מעולה למי שרוצה לראות את העיר כמו שצריך, אוטובוס התיירים של ניו יורק הוא בן שתי קומות כאשר הקומה השניה פתוחה ומאפשרת לכם לראות את העיר בצורה פנורמית וזוויות צפייה של שלוש מאות שישים מעלות.

לראות את העיר בסטייל באוטובוס התיירים של ניו יורק

להגיע לעיר ניו יורק זוהי תמיד חוויה יוצאת מן הכלל, העיר שלא הולכת לישון מציעה אינסוף אפשרויות לתייר הממוצע. אוטובוס התיירים של ניו יורק הוא בהחלט דרך טובה לראות את העיר, במיוחד בזכות היתרונות הרבים שהוא מקנה.

הרעיון של אוטובוס התיירים של ניו יורק הוא להגיע לנקודות הציון החשובות של העיר, יש לפחות עשר תחנות בקו שלו ומה שהופך אותו מעולה עבורכם זוהי האפשרות לעלות ולרדת בכל תחנה שאתם בוחרים בכל רגע שאתם מעוניינים.

התדירות של אוטובוס התיירים של ניו יורק אשר עובר בין התחנות השונות היא גבוהה יש כמה אוטובוסים אשר נוסעים כך שלא תצטרכו להמתין הרבה זמן בתחנות. כאמור האוטובוס בו שתי הקומות הוא פתוח בחלק העליון מה שמאפשר לכם לצלם תמונות נפלאות מזוויות מיוחדות ברחבי העיר.

מידע חשוב על אוטובוס התיירים של ניו יורק

הדרך הטובה וגם הזולה ביותר להנות מאוטובוס התיירים של ניו יורק היא רכישת כרטיסים מראש באינטרנט. מחירו של הכרטיס הוא קצת פחות ממאה ותשעים שקלים והוא כולל, כרטיס עלייה ליום אחד לאוטובוס התיירים של ניו יורק בכל התחנות בהן הוא עוצר.

בעת רכישת הכרטיסים ניתן לשדרג את הכרטיס ליותר מיון אחד, יומיים או שלושה. כמו כן הכרטיס כולל גם שעה חינם בהשכרת אופניים בהחלט עוד דרך טובה לראות את ניו יורק. במידה ומסיבה כלשהי אתם לא יכולים להגיע ניתן לבטל את הכרטיסים עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור שלכם בעיר.

את כרטיס העלייה לאוטובוס אתם מקבלים למייל כאשר אתם מגיעים למקום יש להגיע לנקודת המפגש אשר נמצאת בכתובת, (Big Bus Tours New York, 723 7th Ave, New York, NY 10019) שם תקבלו כרטיס נייר אותו אתם מציגים בעת העלייה לאוטובוס.

אוטובוס התיירים של ניו יורק פועל בכל ימות השבוע כולל שבת וראשון והוא פעיל בין השעות תשע וחצי בבוקר עד ארבע וחצי בצהריים. אוטובוס התיירים של ניו יורק מושלם למשפחות עם ילדים ומאפשר להגיע ממקום למקום בקלות וגם חוויה אדירה לילדים שנהנים מאוטובוס פתוח.

New York: Big Bus Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour
New York: Big Bus Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour

שאלות ותשובות בנוגע לאוטובוס התיירים של ניו יורק

בהחלט, במיוחד עם אתם מגיעים לעיר בפעם הראשונה אוטובוס התיירים של ניו יורק הוא פתרון נפלא. אוטובוס התיירים של ניו יורק מגיע לנקודות הציון והאתרים החשובים ביותר של העיר הוא עוצר במספר רב של תחנות ואתם יכולים לעלות או לרדת בכל תחנה שאתם בוחרים, זוהי דרך מעולה לחוות את ניו יורק מומלץ מאוד למשפחות עם ילדים.

כרטיס לאוטובוס התיירים של ניו יורק בקנייה מראש באינטרנט עולה 189 שקלים לאדם, הכרטיס כולל נסיעה באוטובוס התיירים של ניו יורק. האוטובוס פועל על פי העיקרון שאתם יכולים לעלות ולרדת בכל תחנה שאתם מעוניינים. כמו כן הכרטיס כולל קופון שעה חינם עבור השכרת אופניים.

לאחר רכישת כרטיסים אתם מקבלים אישור הזמנה למייל, יש להגיע לנקודת המפגש אשר נמצאת בכתובת: Big Bus Tours New York, 723 7th Ave, New York, NY 10019  שם יחליפו עבורכם את הכרטיס בכרטיס נייר איתו אתם עולים לאוטובוס.

כמובן אוטובוס התיירים של ניו יורק הוא אידיאלי עבור משפחות עם ילדים. תוכלו להגיע למקום ממקום בקלות רבה ובינתיים להנות מהנופים של שלוש מאות שישים מעלות על ניו יורק לילדים האוטובוס הוא חוויה בפני עצמה.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!