חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האופרה גרנייה (Palais Garnier) בפריז

שקופית קודמת
שקופית הבאה

אי-אפשר להתעלם ממראהו החיצוני ובטח ממראהו הפנימי .
האולם על כסאותיו המיוחדים ממש מדהים , כולל הציורים על התקרות בקומות השונות . במיוחד באולם המרכזי בו מופיע ציורו המדהים של מארק שאגל … לדעתי אתר חובה לכל המבקר בפריז.

מבנה אופרה עוצר נשימה, מיוחד וחוויתי ביותר. חללים מרהיבים עם מדרגות מיוחדות, עמודים מקושטים ותקרות זהב מעוטרות. שווה להיכנס.

בניין האופרה של פריז מתגאה בעיצוב בארוק אקלקטי וראוותני, האופרה גרנייה היא אחד הייצוגים הראוותניים ביותר של אדריכלות האימפריה השנייה בצרפת. תיהנו מגישה מהירה וקלה לבניין המפואר הזה במרכז פריז.

נחנך בשנת 1875 ונקרא על שם האדריכל הצעיר והמרגש שלו, שארל גרנייה, זהו בית האופרה הגדול באירופה. תסתכלו על הנחשים המתפתלים של פסל הברונזה "Pythonisse", לפני שתטפסו במדרגות הכפולות של "גראנד אסקאלייר" (גרם מדרגות ראשי). תארו לעצמכם את רעש הקרינולינות כשאתם מתפעלים מהעיצוב עוצר הנשימה ומטיילים במבואות רחבות ידיים, מלאות בפסיפסים נוצצים, עמודי שיש צבעוניים ופריחת עלי זהב. בכל מקום שתסתכל תהיה חגיגה לעיניים.

תקבלו את הכרטיס הדיגיטלי ישירות לאחר ההזמנה למייל, פשוט מציגים אותו בכניסה לביקור האופרה כדי ליהנות מהביקור.

ממולץ ביותר. מבנה מדהים בכל קנה מידה. חוויה.
מומלץ לקנות כרטיסים מראש ואז ניתן לדלג על הקופה.
נפתח ב10 בבוקר. מומלץ להגיע 15 לפני הפתיחה ולהמתין פחות זמן בתור לכניסה שנמתח לאורך רחבת הכניסה והרחוב הצמוד

בניין מרהיב ביופיו. נמצא ליד גלארי לפייט. כל האזור בהחלט שווה שתקדישו מזמנכם. להסתובב עם הראש למעלה בשביל לא לפספס את הבניינים המקסימים. למי שמעונין/ת זה גם איזור קניות שווה.

מבנה מרשים גם מבחוץ וגם מבפנים. פשוט בניין יפה ומדהים. חושב וחובה לבקר בו. אפשר להיכנס לסיור בלבד, בלי לרכוש כרטיס להופעה. שווה את המחיר. המבנה מרתק ביופי, בחדרים, אולמות ומסדרונות שיש בו, הכל מעוצב ברמה מאוד גבוה ובצורה אומנותית. במבנה מוצגים גם תחפושות ובגדי אומנים מן העבר.
Whatsapp
Facebook
Email
Telegram

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!