חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לגלות את מנהטן בסיור ברכב וינטאג' עם הדרכה בעברית

סיור רכב וינטאג' במנהטן

לגלות את העיר ניו יורק של שנות ה-20 עם הדרכה בעברית

מנהטן, הרובע האייקוני של ניו יורק הוא ללא ספק אחד מהמקומות האהובים בעולם. מקום בו גורדי שחקים מתנשאים לשמיים, אורות מסנוורים מאירים את הרחובות והאווירה התוססת גורמת לכל חלק בגוף שלכם להתרגש. 

עכשיו דמיינו את זה: אתם יושבים בתוך מכונית וינטאג' משוחזרת שנוסעת בין האתרים האייקונים בעיר תוך הדרכה מעמיקה ומרתקת בעברית. ברוכים הבאים לסיור הוינטאג' של מנהטן, סיור יוצא דופן המציע הצצה כובשת לעבר המפורסם ולהווה הדינאמי של העיר ניו יורק, ומבטיח מסע בלתי נשכח בעיר, כזה שיהדהד גם זמן רב לאחר סיום המסע.

לצלול אל שנות ה-20 של ניו יורק:

הסיור היוצא דופן מזמין אתכם להיכנס לעידן אחר, תקופה בה מוזיקת הג'אז אפיינה את האווירה הפועמת של העיר. הסיור במנהטן מציע שתי אפשרויות נפלאות לגלות את העיר- סיור של שעה, בו זמינה גם הדרכת אודיו בשפה העברית, או סיור של שעתיים שייקח אתכם למסע רחב בעיר התפוח הגדול עם הדרכה באנגלית. לא משנה באיזה מהסיורים תבחרו, מחכה לכם הרפתקה מופלאה בין האתרים האייקונים של העיר. 

המסע שלכם במנהטן מתחיל כשתיכנסו למכונית הוינטאג' הקסומה, שתחזיר אתכם מיד לעידן הזוהר והמרד- שנות העשרים של ניו יורק. בעודכם רוכבים במכונית העתיקה בין עורקי מנהטן, תשמעו ממדריך הסיור וממדריכי האודיו על השנים המרתקות- על תקופת היובש, בה נאסרה מכירת אלכוהול בארצות הברית מטעמים בריאותיים ואידיאולוגיים, ועלייתם של הספיק- איזים, מוסדות שמרדו בחוקי המדינה ומכרו אלכוהול באופן לא חוקי. ההדרכה המרתקת תיקח אתכם למסע מופלא באבולוציה של העיר ניו יורק, ותשאיר אתכם המומים ונרגשים.

לצד ההדרכה המרתקת, אל תפספסו את הנוף הנשקף מחלונות הרכב העתיק, כשמסלול הנסיעה חוצה אתרים מרכזיים כמו הטיימס סקוור השוקק (Times Square) ובניין האמפייר סטייט המלכותי (Empire State Building), כל תחנה ותחנה מאירה את השטיח הארכיטקטוני- תרבותי של העיר, ומספרת סיפור אחר על תקופה מרתקת שחלפה. בסיור תזכו לראות את קו הרקיע המהפנט של המידטאון (Midtown Manhattan) הנפרש לנגד עיניכם, בו תוכלו לזהות את המבנים האייקונים של העיר, כמו יצירת המופת בניין קרייזלר ומרכז רוקפלר המפואר. 

נהג הסיור שלכם הוא הרבה יותר מסתם נהג, אלא היסטוריון מומחה ומספר סיפורים מצוין, שמחייה עבורכם את הנוף העירוני ומספר אנקדוטות וסיפורים שצובעים את העבר התוסס של העיר וההווה הדינאמי שלה. 

סיור הוינטאג'- מידע חשוב:

ישנם 2 סיורי וינטאג'- האחד, אורכו כשעה והוא כולל את האתרים האייקונים של מנהטן, מלווה בנהג- מדריך מקצועי ומדריך שמע בעברית. האפשרות השנייה היא סיור של שעתיים, שנחשב לסיור מקיף ורחב יותר בעיר. הסיור השני הינו באנגלית.

הסיור מתאים לקהל רחב של מבקרים, מגילאי שנתיים ומעלה. 

יש להזמין מראש את כרטיסי הסיור.

למי מתאים סיור הוינטאג'?

סיור הוינטאג' של מנהטן הוא חוויה מרתקת שתיקח את פוקדיה למסע מושלם בהיסטוריה של העיר לצד האתרים האייקונים שבה. בראש ובראשונה החוויה מומלצת עבור חובבי היסטוריה, שכן הסיור הוא ללא ספק סיור היסטורי, וחלק נכבד מהסיור עוסק בסיפורים היסטוריים על שנות ה-20 בעיר. אם אתם חובבי היסטוריה או כאלו שמתעניינים בתקופת שנות ה-20 בעיר התפוח הגדול, כנראה שהסיור תפור בדיוק בשבילכם.

החוויה מושלמת גם לאלו המטיילים בעיר בפעם הראשונה, ורוצים לחוות את אתריה ההיסטוריים ונקודות הציון האייקוניות של העיר לראשונה.

ניתן להשתתף בסיור בכל גיל, אך לא היינו ממליצים להגיע עם ילדים קטנים לסיור, משום שהסיור מלווה בהדרכות ארוכות שעלולות לשעמם אותם. כן היינו ממליצים להגיע עם מתבגרים וילדים שמתעניינים בעולם ההיסטוריה, ויוכלו ליהנות משילוב מופלא של סיפורים מרתקים לצד נוף נפלא.

החוויה עצמה היא חוויה משגעת- לנסוע בעיר ההומה ברכב וינטאג' מנקר עיניים, ולכן החוויה מומלצת לכל חובב תרבות, היסטוריה או מי שמחפש אחר הרפתקה נפלאה בעיר התוססת.

לסיכום, סיור הוינטאג' של ניו יורק הוא לא עוד סיור בו מתהלכים בין אתרי מרכז העיר ושומעים סיפורים. זוהי הרפתקה שתיקח אתכם למסע בזמן, בתוך רכב היסטורי משוחזר תוך הדרכה היסטורית מרתקת. אתם לא רק תראו את רובע מנהטן הקסום, אלא גם תרגישו את האנרגיה שלו, תבינו את ההיסטוריה שלו ותעריכו את ההתפתחות המדהימה שעבר.

אז בואו נתניע מנועים ונצא לסיור האלגנטי, שמחבר ללא מאמץ בין הנאה ללמידה.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!