Search
Close this search box.

מוזיאון הסקס בניו יורק

ניו יורק היא אחד היעדים הטובים ביותר בעולם עבור מי שמחפש חופשה עירונית אורבנית אמיתית. לא באמת צריך לציין את חיי הלילה התוססים של ניו יורק העיר שאף פעם לא עוצרת. ניו יורק היא עיר ליברלית שמייצאת לעולם תרבות ומכתיבה את הקצב בהמון תחומים. 

ניו יורק היא עיר מהפכנית בדיוק המקום בו תוכלו למצוא אטרקציות ייחודיות שלא תמצאו באף מקום אחר בעולם. אחד המקומות האלה זהו מוזיאון הסקס של ניו יורק, מוזיאון ייחודי העוסק במורכבות של המין האנושי, מוזיאון הסקס של ניו יורק הוא פורץ דרך כאשר בשנת אלפיים ושתיים פתח את דלתותיו לקהל הרחב.

כאשר הקימו את המוזיאון הצוות יצר צוות מומחים והיסטוריונים מובילים, אשר הדריכו את אוצרי המוזיאון לגבי משאבים לאיסוף חומרים עבור המוזיאון. האגודה ההיסטורית של ניו יורק תרמו לא מעט למוזיאון כדי להפוך אותו לאחד המוזיאונים הדינמיים והחדשניים בעולם.  

מאז פתיחת המוזיאון הוא גדל כל הזמן ונוספו פריטים חדשים ותערוכות חדשות, היום המוזיאון מכיל יותר משלושים תערוכות, ושש עמדות וירטואליות, בהן תוכלו ללמוד על הנושא בצורה ייחודית וכיפית. המטרה של המוזיאון היא לעודד שיח פתוח בנושא של מיניות ומין ללא הפרעה או צנזורה.

מאז שמוזיאון הסקס בניו יורק פתח את שעריו הוא הפך לפופולרי יותר ויותר, כיום מוזיאון הסקס הוא מוקד עלייה לרגל עבור תיירים מכל רחבי העולם. אז אם אתם מתכננים טיול לניו יורק בהחלט מומלץ לבקר במוזיאון הסקס.

בלי הפרעות וצנזורה מוזיאון הסקס בניו יורק

מוזיאון הסקס בניו יורק עוסק בנושא מאוד מורכב, המוזיאון מכיל יותר משלושים תערוכות שונות אשר מציגות פריטים ייחודיים בנושא, כמו גם עמדות מולטימדיה אשר כוללת סרטים נדירים שנאספו במשך שנים רבות. התערוכות מציגות בצורה יוצאת מן הכלל את עולם המין.

האוסף של מוזיאון הסקס בניו יורק כולל יותר מעשרים אלף פריטים אשר נאספו במשך עשרות שנים, התערוכות מורכבות מיצירות אמנות, צילומים נדירים ומרהיבים, ביגוד ותלבושות ייחודיות, ומגוון של המצאות טכנולוגיות והמצאות מוזרות שנוצרו לאורך השנים.

המוזיאון הגדול משתרע על פני שטח של חמשת אלפים מטרים רבועים ומתפרש על פני ארבע קומות. המוזיאון מכיל גם ספריית מחקר גדולה כמו גם ספריית מולטימדיה מגוונת ביותר, אשר כוללת סרטים שצולמו במצלמת שמונה מ"מ ושש עשרה מ"מ, סרטים בטכנולוגית וי אייץ' אס, בטא ודי וי די, מוזיאון הסרט פועל רבות כדי לשמר את פיסות ההיסטוריה הנדירות שהולכות ונעלמות מהעולם.

בין התערוכות הבולטות של מוזיאון הסקס בניו יורק לא כדאי לפספס את החוויה האינטראקטיבית קרנבל הסקס הוירטואלי. הקרנבל הוא תערוכה אינטראקטיבית הכוללת שלושה עשר משחקים ושעשועים באווירה אירוטיות המאפשרת, זוהי חוויה ייחודית שתוכלו ללמוד ממנה הרבה.

תערוכות חדר השינה הורוד מכניסה אתכם לעולם של פורשיה מונסון אשר מציגה את הגוף הנשי כמושא להערצה, החדר כולו ורוד ומלא באביזרים שונים, כולל אביזרי סקס, הלבשה תחתונה סקסית, ועוד מגוון של חפצים שובביים. יש במוזיאון עוד המון תערוכות שוות, משחקים ופעילויות מהנות

מוזיאון הסקס של ניו יורק הוא לא רק ייחודי הוא גם מעניין ומפעיל את החושים בהחלט אטרקציה מומלצת בניו יורק, שלא כדאי לפספס, אז הזמינו כרטיסים כבר עכשיו והבטיחו את מקומכם

מידע שימושי על ביקור במוזיאון הסקס בניו יורק

העיר ניו יורק ידועה בליברליות שלה, זוהי עיר פורצת דרך בהרבה מובנים ומוזיאון הסקס של ניו יורק הוא ככל הנראה ההוכחה לכך. מוזיאון הסקס של ניו יורק נחל הצלחה מיד אחרי שפתח את דלתותיו בשנת אלפיים ושתיים. המוזיאון הפופולרי מבוקש מאוד לכן מומלץ לקנות את הכרטיסים למוזיאון מראש האינטרנט.

מלבד העובדה שתחסכו לא מעט זמן המתנה בקופות לרכישה של כרטיסים באינטרנט יש כמה הטבות שוות במיוחד. מחיר של כרטיס כניסה למוזיאון הסקס של ניו יורק הוא, מאה חמישים ושבעה שקלים, הכרטיס כולל, גישה לכל התערוכות של המוזיאון כולל כניסה לתערוכות סופר פאנלנד, והמסע אל הארוטיקה, כמו כן כרטיס הכניסה כולל גם גישה לבר ולחנות של המוזיאון.

לאחר רכישת הכרטיסים אתם מקבלים אותם למייל, זהו כרטיס דיגיטלי לכן אין צורך להדפיס אותו, כרטיס הכניסה כולל גם אפשרות של ביטול או שינוי מועד, כל עוד אתם עושים את זה עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור במוזיאון, כדאי לקחת בחשבון, כניסה למוזיאון היא החל מגיל שמונה עשרה.

מוזיאון הסקס של ניו יורק הוא מוזיאון ייחודי אשר עוסק בנושא של מיו ומיניות, המוזיאון גדול במיוחד ומשתרע על פני שטח של חמשת אלפים מ"ר, האוסף של המוזיאון מכיל יותר מעשרים אלף פריטים מגוונים בנושא סקס ומין, כמו כן יש גם תערוכות אינטראקטיביות הכוללת משחקים בשיתוף המבקרים, בהחלט מומלץ לבקר במוזיאון הסקס של ניו יורק?

את הכרטיסים למוזיאון מומלץ לקנות מראש באינטרנט ולהבטיח את מקומכם. המחיר של כרטיס כניסה למוזיאון הוא 157 שקלים לאדם, הכרטיס כולל כניסה לכל התערוכות של המוזיאון, כולל לתערוכת, סופר פאנלנד, ותערוכת המסע אל הארוטיקה, כרטיס הכניסה כולל גם גישה לבר ולחנות של המוזיאון.

מוזיאון הסקס של ניו יורק פתוח למבקרים כל ימות השבוע החל מהשעה 13:00 עד 22:00 בימים שישי שבת המוזיאון נשאר פתוח עד השעה 0:00.

מוזיאון הסקס של ניו יורק נמצא בשדרה החמישית של מנהטן בכתובת: 233 5th Ave, New York, NY 10016, ניתן להגיע למוזיאון באמצעות הרכבת התחתית קו סי.

Whatsapp
Facebook
Email
Telegram

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!