חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

The Rink at Rockefeller Center – רוקפלר סנטר החלקה על הקרח

החלקה על הקרח ברוקפלר סנטר

ניו יורק היא אחד מיעדי התיירות הכי פופולריים בעולם לאורך כל השנה, אך לניו יורק בעונת החורף יש קסם מיוחד, הטמפרטורות יורדות נמוך ושלג לבן צובע את העיר ומעניק לה רקע מרהיב. בשונה מהרבה יעדים ברחבי העולם החורף מביא לניו יורק לא מעט פעילויות ואטרקציות ייחודיות.

אחת מפעילויות החורף המובהקות של ניו יורק שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לפספס זהו משטח ההחלקה על הקרח מרכז רוקפלר (The Rink at Rockefeller Center). משטח ההחלקה המקסים נוצר בתקופת השפל הגדול, בהתחלה אנשים החליקו על המים הקפואים של מזרקת רוקפלר סנטר.

אנשים הגיעו להחליק ומאוד אהבו את זה, לכן עלה רעיון לעשות משטח גדול יותר בשטח הצמוד למזרקה, אשר מתאימה באופן מושלם לרחבה להחלקה על הקרח. משטח ההחלקה על הקרח במרכז רוקפלר סנטר, נפתח בחג המולד של שנת שלושים ושש של המאה העשרים. 

אטרקציות נוספות במרכז רוקפלר

מה שהיה אמור להיות אירוע חד פעמי הפך לתוספת קבועה, הפופולריות של המשטח הייתה כל כך גדולה שפשוט החליטו להשאיר את המשטח. כיום משטח ההחלקה ברוקפלר סנטר (The Rink at Rockefeller Center) הוא אחד המקומות הפופולריים בניו יורק בעונת החורף ומוקד עלייה עבור מקומיים כמו גם תיירים מכל רחבי העולם.

לא מפספסים החלקה על הקרח בניו יורק

משטח ההחלקה האייקוני ברוקפלר סנטר אטרקציה חובה בניו יורק בחורף

מרכז רוקפלר ממוקם בלב ליבה של מנהטן ניו יורק, זהו מתחם ענק בין רחוב ארבעים ושמונה לרחוב חמישים ואחת. המתחם הענק מכיל לא מעט אטרקציות שוות במיוחד כאשר משטח ההחלקה במרכז רוקפלר (The Rink at Rockefeller Center) זוהי ללא ספק אחת האטרקציות שאסור לפספס.

משטח ההחלקה ברוקפלר סנטר הוא אחד ממשטחי ההחלקה על הקרח היפים ביותר בניו יורק, עם רקע מקסים של המבנים המפורסמים וכמובן פסל הזהב הענקי של פרומתאוס שהפך למקום בו גברים מציעים נישואין, יחד עם עץ חג המולד המסורתי הם מספקים את אחת התפאורות המקסימות ביותר בעולם. 

המשטח עצמו הוא גדול מאוד וברקע יש מוזיקה נעימה מה שהופך את ההחלקה מהנה במיוחד, האווירה במקום תמיד קסומה ובדרך כלל תראו שם הרבה משפחות עם ילדים, זוגות רומנטיים וחבר'ה שבאים להחליק, מה שבטוח הוא שלכולם יש חיוך של הנאה מרוח על הפנים.

להחליק על הקרח במנהטן ברוקפלר סנטר

מידע שימושי על משטח ההחלקה ברוקפלר סנטר

משטח ההחלקה במרכז רוקפלר (The Rink at Rockefeller Center) זוהי אחת מפעילויות החורף הכי פופולריות בניו יורק. המשטח מושך אליו לא רק לא מעט תיירים אלה גם המקומיים מאוד אוהבים הגיע למקום. לכן מומלץ בחום לקנות את כרטיסי הכניסה למשטח מראש ולהבטיח את מקומכם, אתם בטח לא רוצים לעמוד ולהתייבש בקופות כדי לקנות את הכרטיסים.

מחיר עבור החלקה של שעה באינטרנט הוא מאה שלושים ושתיים שקלים לאדם כאמור הכרטיס כולל החלקה על הקרח למשך שעה כמו גם את כל הציוד הנלווה, מחליקים ולוקרים בהם תוכלו לאחסן את הציוד שלכם בזמן שאתם מחליקים. לאחר הזמנת כרטיסים, אתם מקבלים אותם למייל ממנו ביצעתם את ההזמנה.

את הכרטיס הדיגיטלי יש להציג בקופה אשר ממוקמת בכיכר רוקפלר, בין הרחובות חמישים לארבעים ותשע. במידה ואתם לא יכולים להגיע למקום הכרטיס כולל גם אפשרות של ביטול עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור במקום. משטח ההחלקה ברוקפלר (The Rink at Rockefeller Center) פתוח משעות הבוקר עד חצות.

בכל שעה יש את הקסם שלה, בשעות הערב כאשר האורות מסביב דלוקים זוהי אווירה מדהימה במיוחד בזמן החגים כאשר עץ חג המולד הענק מואר כולו ויוצר אווירת חג קסומה, בכל מקרה לא משנה מתי אתם בוחרים ללכת, כדאי לקחת בחשבון שיש באזור עוד המון מה לראות ומה לעשות לכן מומלץ לתכנן את היום מראש.

מה משטח ההחלקה על הקרח הטוב ביותר בניו יורק? האם צריך להזמין מקומות מראש להחלקה על הקרח במרכז רוקפלר? כל מה שחשוב לשאול על הרינק במרכז רוקפלר

משטח ההחלקה על הקרח ברוקפלר סנטר, החל כאשר אנשים רבים החלו לגלוש על הקרח הקפוא של מזרקת רוקפלר. הם החליטו לעשות משטח בשטח הקרוב שהיה פנוי ומתאים להיות משטח החלקה מעולה, מה שהחל כאירוע חד פעמי הפך להיות אחת האטרקציות הכי טובות של ניו יורק בחורף, משטח ההחלקה מהווה פעילות מעולה למשפחות עם ילדים עם הרקע המדהים מסביב זוהי פשוט אטרקציה מושלמת.

משטח ההחלקה האייקוני ברוקפלר סנטר נחשב לאטרקציה חובה בניו יורק בחורף, בשל הביקוש האדיר לפעילות המהנה מומלץ בחום לקנות את הכרטיסים מראש. מחיר של כרטיס כניסה למשטח ההחלקה במרכז רוקפלר סנטר עולה 132 שקלים לאדם, הכרטיס כולל, את כל ציוד ההחלקה סקטים ועוד, החלקה על הקרח במשך שעה ולוקרים לאחסון הציוד שלכם, כמו כן הכרטיס כולל גם אפשרות של שינוי מעוד או ביטול עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור במקום.

משטח ההחלקה על הקרח ברוקפלר סנטר פתוח כל ימות השבוע בעונת החורף, בימים חמישי שישי ושני החל מהשעה 11:00 עד חצות, בימים, שבת ראשון, שלישי ורביע החל מהשעה 9:00 עד 11:00. מומלץ לתכנן את היום שלכם מראש ולעשות עוד דברים לפני או אחרי שאתם מבלים בהחלקה על הקרח במרכז רוקפלר

משטח ההחלקה ברוקפלר סנטר נמצא בכתובת: כתובת: 600 5th Avenue, Rockefeller Center, New York, NY 10020, ניתן להגיע מכל מקום ברחבי העיר באמצעות תחבורה ציבורית, הרכבת התחתית מגיעה מברוקלין, ברונקס ומכל האזורים בניו יורק, במידה ואתם מגיעים עם רכב כדאי לקחת בחשבון שזהו אזור מאוד עמוס וקשה למצוא חנייה.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!