חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

למה כדאי לעשות פספורט קארד?

ביטוח פספורט קארד; במה שונה מביטוחי נסיעות אחרים בשוק? מה יתרונותיו? – קראו כאן. 

נסיעה לחו"ל היא תמיד חוויה מרגשת, אבל היא גם יכולה לבוא עם כל מיני סיכונים שונים אשר מאפיינים אי אלו מדינות זרות בעולם. לא בכל מקום בטוח כמו במושב שלכם, ואולי אפילו לא כמו באמצע תל אביב, היות שמדינות רבות גדושות בסיכונים אשר נוגעים ספציפית לתיירים ופעילויותיהם בחו"ל. במילים אחרות, לא יוצאים מהבית ללא ביטוח נסיעות לחו"ל. בהקשר הזה של הדברים, חשוב לוודא שיש לכם ביטוח נסיעות אשר תואם את אופי הנסיעה שלכם.

מהו ביטוח פספורטכארד?

ביטוח פספורטכארד עונה גם לשם ביטוח נסיעות פספורט קארד, וזהו אותו ביטוח נסיעות לחו"ל אשר מאפשר לכם להשתמש בו ע"י גיהוץ של כרטיס מגנטי. בדומה לאופן שבו אתם משתמשים בכרטיס האשראי שלכם, ביטוח נסיעות פספורט קארד מצריך ממכם להעביר את הכרטיס כאשר תרצו להפעיל את הפוליסה. כשם שביטוחים אחרים מכסים סעיפי ביטוח שונים, ככה גם ביטוח פספורטכארד מכסה את הסעיפים הבאים:

  • כיסוי עבור הוצאות רפואיות במקרה של מחלה, פציעה, חירום או תאונה במהלך הנסיעה. 
  • כיסוי של ביטול טיסות, בתי מלון והשכרת רכב בחו"ל. 
  • ביטוח כבודה הכולל החזר בגין חפצים גנובים, איבוד או עיכוב מזוודות, פריטים אישיים ועוד.

החוק מחייב ביטוח נסיעות לחו"ל?

לחלוטין לא, החוק בישראל אינו מחייב רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל. אבל, וזה אבל באמת מהותי, זה שהחוק אינו מחייב רכישת ביטוח פספורט קארד, לא אומר שאתם צריכים לטוס לחו"ל בלי כיסוי. בפועל, רכישת ביטוח נסיעות פספורט קארד היא ממש בגדר חובה בכל סוגי הנסיעות לחו"ל. הדבר האחרון שאתם רוצים זה להיתקע במדינה זרה עם חשבונות רפואיים גבוהים, חלילה אשפוז בחו"ל ללא כיסוי וכן הלאה. בסופו של דבר, בין אם אתם יוצאים לחופשה נינוחה, יוצאים לנסיעת עסקים או לטיול תרמילאים בחו"ל, ביטוח נסיעות חיוני כדי להבטיח את השקט הנפשי שלכם במהלך אותה נסיעה.

לסיכום, כמה עולה ביטוח נסיעות פספורט קארד?

אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח נסיעות פספורט קארד, דעו כי מחיר ביטוח זה זהה למחירי הביטוחים האחרים שקיימים בשוק. נניח שתרצו לטוס ל-4 – 5 ימים לחו"ל, במקרה זה צפו לשלם כ-200 ₪ בגין הביטוח, על כל תקופת הנסיעה. במילים אחרות, מחיר ביטוח פספורטכארד יכול לנוע בין טווחים של עשרות שקלים בודדים ליום אחד בחו"ל. 

על מנת להוזיל עלויות עד כמה שניתן, ההמלצה היא לערוך השוואת מחירים בין ביטוחי נסיעות לחו"ל. בממוצע, השוואת מחירי ביטוח נסיעות יכולה לחסוך לכם כ-15% – 35% מסך המחיר הכולל. אם אתם טסים עם ילדים, הביטוחים יכולים להסתכם במחירים גבוהים, לכן חשוב להקפיד להשוות מחירים. והכי חשוב, טוסו וחזרו בשלום! 

Whatsapp
Facebook
Email
Telegram

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!