חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מגדל אייפל בפריז

מגדל אייפל בפריז – כרטיסים, סיורים, הנחות, שעות פתיחה, גובה, היסטוריה, סיורים, שייט, כתובת, מבצעים ומידע חשוב לקראת הביקור במגדל אייפל!

אחד המקומות הכי יפים בעולם חייבים להיכנס ולעלות להשקיף מלמעלה על כל פריז
חוויה קסומה ומומלץ גם לעשות שיט בנהר בשעות השקיעה המאוחרות

הסמל האייקוני של פריז! פשוט מדהיםםםם.
בכל שעה ומכל זווית. יש בו משהו קסום שאי אפשר להסביר!
כדאי לבוא גם ביום וגם בלילה!
אפשר לעלות ברגל את 669 המדרגות לקומה השניה – לעלות לקומה הגבוהה (רק במעלית אפשר).

אי אפשר להיות בפריז בלי לעשות ווי. למטה נראה כמו סלאמס אבל הגנים מאחור מאפשרים לצלם עם כל המגדל ברקע. אגב למי שמחפש את הכביש שעובר מתחת למגדל זה רק עניין של מיקום. הכביש ממול משמש נקודת צילום כשעומדים על קו ההפרדה נראה כאילו הכביש עובר מתחת למגדל.

יש לקחת בחשבון את התורים בבטחון בכניסה – צריך להקדיש 3-4 שעות לביקור.

קצת על מגדל אייפל בפריז

מגדל אייפל הוא ציון הדרך המפורסם ביותר בפריז, והוא אחד מיעדי התיירות המתויירים ביותר בעולם. המגדל תוכנן על ידי גוסטב אייפל ונבנה בין 1887 ל-1889.

מגדל אייפל בולט כמבנה מעשה ידי אדם הגבוה ביותר שנבנה אי פעם. יש לו שלושה מפלסים הנגישים למבקרים, כאשר בכל מפלס מעלית לוקחת אותם לפלטפורמת צפייה בחלק העליון. הפלטפורמה העליונה ממוקמת בגובה 1,063 רגל מעל פני הקרקע, מה שמאפשר לראות את כל פריז מלמעלה.

שתי הרמות הראשונות פתוחות למבקרים, אבל אתה צריך כרטיסים לגישה לרמה השלישית. כרטיסים עולים בסביבות $20 או $30 לאדם (תלוי כמה ימים אתה רוצה), עם הנחות עבור

מגדל אייפל הוא מגדל סריג מברזל יצוק על שדרת שאן דה מארס בפריז, צרפת. הוא נבנה בתחילה כקשת הכניסה ליריד העולמי של 1889.

מגדל אייפל הוא אחד מציוני הדרך המוכרים ביותר בפריז והוא אחד האתרים המתויירים ביותר בעולם, מושך אליו למעלה מ-7 מיליון מבקרים מדי שנה.

למגדל שלושה מפלסים – קומת קרקע, קומה ראשונה וקומה שניה – עם מסעדות וחנויות בכל מפלס. בקומה השנייה יש מרפסת בכל צד המציעה נוף של פריז. יש גם שתי מרפסות תצפית בגבהים שונים בכל צד של המגדל שמציעות נוף פנורמי של פריז מלמעלה.

מגדל אייפל הוא מגדל סריג מברזל יצוק על שדרת שאן דה מארס בפריז, צרפת. הוא נקרא על שמו של המהנדס גוסטב אייפל, שתכנן ובנה אותו.

המגדל בנוי בשלושה מפלסים: אחד תת קרקעי, שניים במפלס הקרקע ושבעה במפלס הקומה הראשונה. הקומה השנייה נושאת מרפסת תצפית שנמצאת בגובה 200 מטר מהקרקע.

המגדל הפך לאייקון עולמי של צרפת ולאחד המבנים המוכרים ביותר בעולם.

איך עולים למגדל אייפל?

מגדל אייפל הוא אחד מציוני הדרך המוכרים ביותר בפריז. הוא נבנה בשנת 1889 והפך לסמל של העיר. גובה המגדל 324 מטר ויש לו שלושה מפלסים.

המפלס הראשון, הנקרא קומת הקרקע, נגיש באמצעות מדרגות או מעלית. במפלס השני, הנקרא הקומה הראשונה, יש מסעדה ובר במרכזו המוקף בחנויות משני הצדדים. במפלס השלישי, הנקרא הקומה השנייה, יש אזורי תצפית עם נוף פנורמי של פריז וצרפת.

כרטיסים למגדל אייפל זמינים באינטרנט או בכל משרד כרטיסים בפריז. הם עולים בסביבות $23 כל אחד למבוגרים ו-$12 לילדים בגילאי 6-12 בקנייה מקוונת או ממשרד כרטיסים.

מגדל אייפל הוא אחד מציוני הדרך האיקוניים ביותר בפריז, צרפת. זהו מגדל סריג מברזל יצוק בשאנז דה מארס ברובע השביעי.

העלייה למגדל אייפל יכולה להיות קשה כי אין מדרגות או מעליות. אתה צריך לקחת מעלית או מדרגות שמובילות אותך לאחד משני מרפסות התצפית ברמות שונות.

מגדל אייפל הוא אחד המבנים האייקוניים ביותר בפריז. זה סמל של צרפת ופריז. המגדל נבנה בשנת 1889 והוא מתנשא לגובה של 324 מטר (1063 רגל).

מגדל אייפל הוא אטרקציה תיירותית פופולרית שמושכת אליה אנשים מכל רחבי העולם. ישנן מספר דרכים לעלות לראש המגדל, אך עליך לדעת באיזו אפשרות אתה רוצה לקחת לפני שאתה הולך לשם.

הדרך הטובה ביותר לעלות לראש המגדל היא לעלות במעלית, שתעלה כ-25 יורו לכל נסיעה. אם יש לך זמן, אז עדיף לך לעלות במדרגות כי הן הרבה יותר זולות משימוש במעלית והן יעניקו לך גם אימון מעולה!

המדרגות של מגדל אייפל

מגדל אייפל הוא מגדל סריג מברזל יצוק בשאנז דה מארס בפריז, צרפת. הוא נקרא על שמו של המהנדס גוסטב אייפל, שהחברה שלו תכננה ובנתה אותו.

בניית המגדל החלה בשנת 1887 והסתיימה ב-31 בינואר 1889. במגדל ביקרו למעלה מ-7.5 מיליון איש מאז פתיחתו.

יש חמש מדרגות לעלות כדי להגיע לראש המגדל: מדרגה ראשונה, שנייה, שלישית, רביעית וחמישית.

מגדל אייפל הוא אחד מציוני הדרך המפורסמים ביותר בפריז. זהו מגדל סריג פלדה בשאנז דה מארס, שנבנה כאנדרטה למהפכה הצרפתית של 1848.

מגדל אייפל תוכנן על ידי המהנדס גוסטב אייפל והאדריכל מוריס קוכלין. בניית המגדל התרחשה בין השנים 1887-1889. העלות הכוללת הייתה כמיליון דולר (כ-27 מיליון דולר ב-2016).

הצעד הראשון לטיפוס במעלה מגדל אייפל הוא רכישת כרטיס כניסה מאחד ממוכרי הכרטיסים הממוקמים בטרוקדרו. כדי לשים יד על כרטיס כניסה ליום מסוים, אתה צריך לקנות אותו בהקדם האפשרי כי הם נמכרים במהירות!

מגדל אייפל הוא אחד מציוני הדרך המפורסמים והפופולריים ביותר בפריז. הוא נבנה בשנת 1889 והוא הבניין השלישי בגובהו בעולם. למגדל שלוש מפלסים של מבקרים, עם סך של 5,300 מדרגות לטיפוס.

במגדל אייפל יש שלוש רמות של מבקרים, עם סך של 5,300 מדרגות לטיפוס. יש שתי דרכים למעלה – המדרגות או מעלית. המעלית מעלה אותך דרך המפלס הראשון ואז אתה צריך לעלות במדרגות עד למעלה!

המדרגות ממוספרות מ-1 עד 951 וכל מדרגה ברוחב של כ-30 ס"מ ובעומק של 10 ס"מ.

המעלית של מגדל אייפל

מגדל אייפל הוא אחד מציוני הדרך האיקוניים ביותר בפריז, צרפת. זהו גם הבניין הגבוה ביותר בפריז ואחד המבנים המתויירים ביותר בעולם.

למגדל אייפל יש מעלית שמעלה אנשים לקומה העליונה שלו. המעלית תוכננה על ידי גוסטב אייפל והיא יכולה לשאת עד 8 אנשים בו זמנית. למעלית לוקח בערך דקה להגיע לקומה העליונה, אבל היא צריכה רק 2 דקות לרדת משם.

המדרגות אינן מומלצות למי שלא בכושר מספיק או למי שרוצה ירידה מהירה יותר מהמגדל.

מגדל אייפל הוא אנדרטה ברובע השביעי של פריז והוא אחד מאתרי התיירות המתויירים ביותר בעולם. הוא נבנה על שאנז דה מארס, ששימש במקור כמגרש מסדרים צבאיים.

המעלית של מגדל אייפל היא אחד המאפיינים המוכרים ביותר שלו. זהו חלק מהותי מהשהייה בגובה שניתן להגיע אליו רק באמצעות מדרגות או לעלות אליו בהליכה ארוכה. המעלית פועלת מאז 1889 והיא תוארה כ"מעלית הנוסעים הראשונה בעולם".

גובה המגדל הוא לא רק לראווה – הוא עוזר למנוע מאנשים להיכנס לפאניקה בזמן פינוי חירום.

מגדל אייפל הוא האנדרטה המתויירת ביותר בתשלום בעולם. הוא ממוקם על שאנז דה מארס, פארק ציבורי למרגלות מונמארטר.

מגדל אייפל נבנה בשנת 1889 על ידי גוסטב אייפל ונפתח למבקרים ב-1 בינואר 1887. המגדל הפך לאחד הסמלים האיקוניים ביותר של צרפת ופריז, עם יותר מ-200 מיליון מבקרים בשנה. מעליות המגדל תוכננו לנוע במהירות של 2 מטר לשנייה בלבד (6 קמ"ש), כך שלא ניתן יהיה לראות דבר בעת עלייה או ירידה.

מגדל אייפל – מה יש לראות מבפנים?

למגדל שלושה מפלסים: קומות קרקע, ראשונה ושנייה. בקומת הקרקע יש מסעדה עם נוף של פריז מלמעלה. בקומה הראשונה תוכלו למצוא חנות מזכרות קטנה ודלפק מידע בו תוכלו לקנות כרטיסים לכל מפלס המגדל או לקבל מידע נוסף על מה לראות בפנים.

בקומה השנייה יש מעלית שתעלה אתכם למפלס השלישי

מגדל אייפל הוא מגדל סריג מברזל יצוק על שדרת שאן דה מארס בפריז, צרפת. הוא נקרא על שם המהנדס גוסטב אייפל שתכנן ובנה אותו. המגדל ניצב בגובה של 300 מטר (984 רגל) ויש לו שלושה מפלסים למבקרים: מפלס קניות, שתי מרפסות תצפית בגובה 150 מטר (492 רגל) ו-300 מטר (984 רגל) מעל הקרקע ומסעדה בשניה. קוֹמָה. המפלס העליון נגיש רק באמצעות מעלית.

החלק הפנימי של המגדל מעניין למדי ומציע נופים עוצרי נשימה, במיוחד בלילה כאשר הוא מואר מסביבך בצבעים שונים מעוררי כבוד. ישנם מספר קטעים שבהם אתה יכול לבקר אשר משתנים בגובהם ונראים מדהים אחד מהשני.

מגדל אייפל
מגדל אייפל

מסעדת מגדל אייפל

מסעדת מגדל אייפל ממוקמת במפלס השני של המגדל. הוא מציע נוף מרהיב של פריז והוא מקום פופולרי עבור תיירים ומקומיים כאחד. המסעדה על ראש המגדל מציעה נוף מרהיב של פריז, אבל לא רק זה, היא גם מגישה כמה אוכל טעים.

תפריט המסעדה כולל מנות צרפתיות מסורתיות כמו קונפי ברווז, סטייק טרטר ואסקרגו וכן מנות בינלאומיות כמו סלמון עם ריזוטו סלק, סטייק סינטה עם רוטב חזרת ובטן חזיר מזוגגת בדבש.

המסעדה ממוקמת בקומה השנייה של הבניין האייקוני הזה, שמציע נופים מרהיבים של פריז מהמרפסת שלו. למסעדה יש גם מרתף יינות מרשים עם יותר מ-100 בקבוקים בשווי מיליון דולר.

מסעדת מגדל אייפל היא המסעדה הגבוהה ביותר בפריז. הוא מציע נוף של העיר שניתן לראות רק מהמקום הזה. המסעדה ממוקמת בקומה השנייה וכוללת בסך הכל 100 מקומות ישיבה.

מסעדת מגדל אייפל ממוקמת בקומה השנייה וכוללת בסך הכל 100 מקומות ישיבה. הוא מספק נוף מצוין של פריז, שניתן לראות רק מכאן.

מגדל אייפל המלצות של מטיילים ישראלים

למי שמגיע לפריז מומלץ לא לוותר על ביקור במגדל אייפל.
מומלץ לקנות כרטיסים על מנת להגיע למינימום הקומה הראשונה.

הנוף מהקומה הראשונה אליה הגענו בטיפוס רגלי פשוט מהמם! העיר מהממת ביופייה מהגובה.
הטיפוס למעלה במדרגות לא פשוט וכן
מומלץ כן לקנות כרטיס לעלייה במעלית ( אנחנו בטעות קנינו כרטיסים לטיפוס רגלי בטעות והצטערנו ).
בקומה הראשונה, מסעדה ענקית , מזנוני אוכל ומקומות ישיבה בהן ניתן לשבת או פשוט להשתרע, חנות מזכרות ותאי שירותים.
המלצה נוספת- להזמין מראש כרטיסים על מנת להימנע מהתור.

בקומות הראשונה והשנייה קיימות מסעדות, חנויות ובתי קפה, ובקומה העליונה תא מגודר, שממנו ניתן לצפות על העיר וסביבותיה. ביום בהיר ניתן לצפות למרחק של כשבעים קילומטר. נקודת תצפית נוספת נמצאת במרפסת הסמוכה לחדר שהיה בשימושו של גוסטב אייפל, ומשמש כיום כמוזיאון שבו נשמר הריהוט שהיה בשימושו של אייפל. בחדר מוצגות בובות שעווה של אייפל ותומאס אלווה אדיסון המשחזרות ביקור של אדיסון במבנה בעת חנוכתו.

מתחת למרפסת הראשונה, מסביב על כל צידי המגדל חרוטים 72 שמות של מדענים, מהנדסים ומתמטיקאים צרפתים לאות הוקרה על תרומתם.

כתובת מגדל אייפל בפריז

כתובת: Champ de Mars, 5 Av. Anatole France, 75007 Paris

שעות פעילות

שעות פעילות פתיחה וסגירה של מגדל אייפל:
יום ראשון 9:00–23:30
יום שני 9:00–23:30
יום שלישי 9:00–23:30
יום רביעי 9:00–23:30
יום חמישי 9:00–23:30
יום שישי 9:00–23:30
יום שבת 9:00–23:30

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!