חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ScanIt – סקניט | תג שם מודרני, חכם ומתקדם לאיתור כבודה

בשנים האחרונות, מעקב אחר מזוודות הפך לטרנד פופולרי בתעשיית הנסיעות. הרעיון הוא לצרף תג שם מותאם אישית למזוודה שלך, כך שתוכל לאתר אותה בקלות בשדה התעופה.

התגים עשויים בדרך כלל מפלסטיק או מתכת ובעלי גב קשיח שניתן לחבר למטען שלכם. הם מגיעים במגוון צבעים ועיצובים וניתנים להתאמה אישית על ידי המטייל.

ישנן אפשרויות רבות ושונות בבואכם לבחור איזה תג שם יתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם. אתה יכול לבחור בין גדלים, צורות, נושאים שונים, כמו גם חומרים כגון מתכת או פלסטיק.

תג השם הראשון של המזוודה נוצר בשנות ה-50 והוא עדיין אחד מסוגי תגי המזוודות הפופולריים ביותר כיום. המזוודות המודרניות מגיעות עם סוגים רבים ושונים של תכונות, אך עדיין יש צורך בדרך פשוטה אך יעילה לזהות אותן.

הכירו את סקניט – ScanIt

תג שם למזוודה הוא מטען עם תווית הכוללת את שם הבעלים ומספר טלפון עם קוד ברקוד (QR). הם משמשים לעתים קרובות כדי לעזור לאחד מחדש את המטען האבוד.

זו רק עוד דוגמה לאופן שבה שינתה את חיינו לטובה הטכנולוגיה..הרי מהטיסה המסחרית הראשונה לא הוחלפה האופציה להטבעת תג שם מסורתי מנייר קרטון שבו אתם כותבים ידנית..הטוש יכל להמחק, הנייר יכל להקרע וכמובן יכלתם לטעות בספרה או באות מסוימת או אפילו הטוש היה נמחק ודוהה עם הזמן. כעת, עם טכנולוגיה זו של סקניט (ScanIt), אנו יכולים כעת למצוא את התיקים האבודים שלנו מהר יותר מאי פעם.

תגי שם למעקב אחר מזוודות הם פריט חובה למטיילים. הם עוזרים לך למצוא את המטען שלך בקלות ובמקרה שהוא הולך לאיבוד, הם יכולים גם לעזור לך להחזיר אותו.

החלק הכי טוב בזה הוא שתגי השם האלה עשויים מחומרים עמידים וניתן להתאים אותם לצרכים שלך. ניתן ליצור עיצוב שונה לכל אחד מבני המשפחה או אפילו להפוך אותם לייחודיים עבור כל מזוודה.

תגי שם למעקב אחר מזוודות הם המתנה המושלמת עבור כל מטייל בנסיעותיו העונה!

אז למה תג שם?

תג שם מזוודה הוא חתיכת מזוודה קטנה שמוצמדת אליה תג שם. זה משמש בדרך כלל עבור אנשים שנוסעים לעתים קרובות ויש להם תיקים מרובים.

בעבר, אנשים היו צריכים לכתוב את שמם על המזוודה שלהם עם טוש בכל פעם שהם עושים צ'ק-אין או יציאה. זה יכול להיות לא נוח שכן הסמן עלול להשתפשף או להפוך את הכתיבה לבלתי קריא לאורך זמן.

תג שם חכם, דיגיטלי, מודרני וחדשני זו האופציה בשנת 2022 לתייג את הכבודה שלכם! תג זה הוא פתרון נוח לבעיה זו. הם עשויים בדרך כלל מחומרים עמידים כמו ויניל, כרטיס קשיח מפלסטיק או גומי ומגיעים בסגנונות וצבעים רבים ושונים בעיצובים שונים.

זה תמיד טרחה למצוא את המזוודה שלך בשדה התעופה. בעזרת תג שם מזוודה תוכלו לזהות אותה בקלות ואם היא תאבד יהיה ניתן ליצור קשר במהירות עם בעליה.

תג שם למטען שלך יכול להיות חלק חשוב בערכת הנסיעות שלך.

תגי שמות אינם מוגבלים רק למזוודות – הם יכולים לשמש עבור כל סוג של מזוודות – תיקי גב, תיקי אוכל, טרולי, עגלה, ואפילו לכלי נגינה שאיתם אתם טסים וכו'.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!