חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נקודת תצפית בניו יורק – SUMMIT One Vanderbilt

בקרו ב-SUMMIT, הממוקמת בראש ציון הדרך המודרני האיקוני One Vanderbilt. גלה מקום שמשנה את מערכת היחסים שלנו עם ערים, סביבה ועצמנו באמצעות חוויות סוחפות ורב-חושיות.

צאו מהמתחם הראשי של טרמינל גראנד סנטרל, כדי ללמוד את הסיפור מאחורי יצירתו. למד הכל על אטרקציה שתוכננה מתוך כוונה להתעלות מעל הקיום היומיומי, ולעסוק בחלל בצורה חדשה ומרתק.

התחילו בנסיעה מעוררת חושים במעלית לקומה ה-91. תעברו אל SUMMIT AIR, דרך חדשה לראות ולתקשר עם חלל שתוכנן על ידי Kenzo Digital. שכבות עם שתי קומות של מראות מהרצפה עד התקרה, AIR מציעה פרספקטיבה חדשה כשקו הרקיע של מנהטן משתקף סביבך.

לאחר מכן, בדוק את הגבולות שלך ב-SUMMIT LEVITATION ותיהנה מהעומס של יציאה מעל העיר על שני מדפי זכוכית התלויים 1,063 רגל מעל שדרת מדיסון. צפה בתמונה שלך מרחפת בעננים על פני מסך מולטימדיה וצור קשר עם הצד השובב שלך בחדר הבלונים הכסוף AFFINITY.

ברגע שתגיעו לקומה ה-93, קבלו את המראות והקולות של ניו יורק מנקודת תצפית נוספת על מרפסת התצפית החיצונית.

לחוויית ערב אינטימית יותר וידידותית למבוגרים, בחרו לבקר ב-SUMMIT במהלך Air at Night. האורחים יכולים ליהנות מגישה לכל אזורי האטרקציה, ממופע אורות LED בליווי מוזיקה תוססת וקוקטיילים לרכישה בבר שבקומה ה-93.

הכרטיסים מתוזמנים לפי שעה ביומן. חשוב להגיע בזמן. אם תפספסו את משבצת הזמן המתוכננת, תזמון מחדש כפוף לזמינות ולעמלת תזמון מחדש, כמו גם הפרש אפשרי במחיר הכרטיס!

איך מגיעים?

הכניסה ל-SUMMIT היא דרך המתחם הראשי של גרנד סנטרל טרמינל, נגיש בקלות ברכב, רכבת תחתית MTA, אוטובוס, ורכבת LIRR/Metro North.

Whatsapp
Facebook
Email
Telegram

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!