חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איפה לישון בניו יורק? המדריך המקיף

ניו יורק היא עיר ענקית ומגוונת, עם משהו להציע לכל אחד. כאשר בוחרים אזור לינה בניו יורק, חשוב לקחת בחשבון את הצרכים וההעדפות האישיים שלכם. אם אתם מטיילים בפעם הראשונה בניו יורק, מומלץ לבחור אזור במרכז העיר, כמו מידטאון או דאון טאון. אזורים אלו מציעים גישה קלה לאטרקציות התיירותיות העיקריות, כמו מוזיאונים, תיאטראות, חנויות ומסעדות.

כאשר בוחרים אזור לינה בניו יורק, חשוב לקחת בחשבון את הצרכים וההעדפות האישיים שלכם
כאשר בוחרים אזור לינה בניו יורק, חשוב לקחת בחשבון את הצרכים וההעדפות האישיים שלכם

ניו יורק עיר ללא הפסקה

מידטאון היא השכונה המרכזית של ניו יורק, והיא מקום מצוין להתחלה אם אתם מטיילים בפעם הראשונה בעיר. מידטאון היא ביתם של טיימס סקוור, הגרנד סנטרל טרמינל, מוזיאון האמנות המטרופוליטן, האופרה של ניו יורק, והתיאטראות של ברודווי.

דאון טאון היא השכונה העסקית של ניו יורק, והיא ביתם של בניין האמפייר סטייט, הבורסה לניירות ערך בניו יורק, ואתר ה-9/11. דאון טאון גם מציעה מגוון רחב של מסעדות, חנויות ובתי קפה.

אם אתם מחפשים אזור קצת יותר אותנטי, תוכלו לבחור אזור כמו גריניץ' וילג' או לואר איסט סייד. גריניץ' וילג' היא שכונה צעירה ותוססת, המפורסמת בחיי הלילה שלה, ובחנויות ובתי קפה העצמאיים שלה. לואר איסט סייד היא שכונה רב תרבותית, המציעה מגוון רחב של מסעדות, חנויות ובתי כנסת.

ברוקלין היא הרובע הגדול ביותר בניו יורק, והוא מציע מגוון רחב של אפשרויות לינה. אם אתם מעוניינים להתרחק מהמולת העיר, תוכלו לבחור אזור כמו פרוספקט פארק או וויליאמסבורג. פרספקט פארק הוא פארק עירוני גדול, המציע מגוון אפשרויות בילוי, כמו רכיבה על אופניים, סקייטבורד, וטיולים רגליים. וויליאמסבורג היא שכונה צעירה ותוססת, המפורסמת בחיי הלילה שלה, ובחנויות ובתי קפה העצמאיים שלה.

ברוקלין היא גם ביתם של כמה מהאתרים ההיסטוריים החשובים ביותר בניו יורק, כמו גשר ברוקלין, מרכז רוקפלר, ובית החולים Bellevue.

12 השכונות המומלצות ללינה בניו יורק

הנה רשימה של 12 השכונות המומלצות לינה בניו יורק, כולל כמה שכונות שפחות מומלצות:

 • מידטאון: היא השכונה המרכזית של ניו יורק, והיא מקום מצוין להתחלה אם אתם מטיילים בפעם הראשונה בעיר. מידטאון היא ביתם של טיימס סקוור, הגרנד סנטרל טרמינל, מוזיאון האמנות המטרופוליטן, האופרה של ניו יורק, והתיאטראות של ברודווי.
 • דאון טאון: היא השכונה העסקית של ניו יורק, והיא ביתם של בניין האמפייר סטייט, הבורסה לניירות ערך בניו יורק, ואתר ה-9/11. דאון טאון גם מציעה מגוון רחב של מסעדות, חנויות ובתי קפה.
 • גריניץ' וילג': היא שכונה צעירה ותוססת, המפורסמת בחיי הלילה שלה, ובחנויות ובתי קפה העצמאיים שלה.
 • לואר איסט סייד: היא שכונה רב תרבותית, המציעה מגוון רחב של מסעדות, חנויות ובתי כנסת.
 • פרוספקט פארק: הוא פארק עירוני גדול, המציע מגוון אפשרויות בילוי, כמו רכיבה על אופניים, סקייטבורד, וטיולים רגליים.
 • וויליאמסבורג: היא שכונה צעירה ותוססת, המפורסמת בחיי הלילה שלה, ובחנויות ובתי קפה העצמאיים שלה.
 • צ'לסי: היא שכונה אופנתית ומלאת חיים, המציעה מגוון רחב של מסעדות, חנויות ובתי קפה.
 • סוהו: היא שכונה אופנתית ומלאת גלריות לאמנות, חנויות בוטיק ובתי קפה.
 • הארלם: היא שכונה היסטורית ורב תרבותית, המציעה מגוון רחב של מסעדות, חנויות ובתי כנסת.
 • הצפון העליון: היא שכונה סטודנטיאלית, המציעה מגוון רחב של מסעדות, חנויות ובתי קפה.
 • האפר איסט סייד היא שכונה יוקרתית, המציעה מגוון רחב של חנויות, מסעדות ובתי מלון.
 • בושוויק: בושוויק היא שכונה צעירה ותוססת, המציעה מגוון רחב של מסעדות, חנויות ובתי קפה.

השכונות שפחות כדאי לקחת בהם מלון בניו יורק

בנוסף לשכונות המומלצות לינה בניו יורק, ישנן גם כמה שכונות שפחות מומלץ לקחת בהם מלון. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות, החל מרמת הפשיעה הגבוהה ועד למרחק הרב ממוקדי העניין העיקריים בעיר.

הנה כמה מהשכונות שפחות מומלץ לקחת בהם מלון בניו יורק:

 • הברונקס: הברונקס היא רובע גדול ומגוון, אך הוא גם אחד הרובעים הפחות בטוחים בניו יורק.
 • הברונקס הדרומי: הברונקס הדרומי הוא אזור עני ומוזנח, עם רמת פשיעה גבוהה.
 • הצד המזרחי של ברוקלין: הצד המזרחי של ברוקלין הוא אזור תעשייתי ברובו, עם מעט אטרקציות תיירותיות.
 • הצד המערבי של ברוקלין: הצד המערבי של ברוקלין הוא אזור עני ומוזנח, עם רמת פשיעה גבוהה.

חשוב לציין שאלו רק המלצות כלליות, וייתכן שישנן סיבות ספציפיות שבגללן כדאי לכם לבחור לינה באחת מהשכונות הללו. עם זאת, אם אתם לא מכירים את ניו יורק היטב, מומלץ להימנע מהן.

טיפים לבחירת מלון בניו יורק לפי השכונות המומלצות

 • הגדירו את התקציב שלכם: ניו יורק היא עיר יקרה, ולכן חשוב להגדיר את התקציב שלכם לפני תחילת החיפוש. כך תוכלו להתמקד במלונות המתאימים לתקציב שלכם.
 • קבעו את העדיפויות שלכם: מה חשוב לכם במלון? האם אתם מחפשים מלון יוקרתי עם שירותים רבים? או אולי מלון זול יותר עם מיקום נוח? קביעת העדיפויות שלכם תעזור לכם לצמצם את האפשרויות.
 • השוו מחירים: השוו מחירים בין מלונות שונים כדי למצוא את המחיר הטוב ביותר. תוכלו להשוות מחירים באמצעות אתרי השוואת מחירים, או ליצור קשר עם המלון ישירות.

טיפים לבחירת מלון בניו יורק לפי השכונות המומלצות:

 • הצפון העליון: אם אתם מחפשים חוויה תרבותית ואינטלקטואלית, הצפון העליון הוא המקום בשבילכם. השכונה ממוקמת בלב העיר, והיא ביתם של כמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בניו יורק, כמו מוזיאון המטרופוליטן לאמנות, מוזיאון הטבע, ומוזיאון האמנויות היפות.

 • גריניץ' וילג': אם אתם מחפשים חוויה תוססת ותרבותית, גריניץ' וילג' היא הבחירה המושלמת עבורכם. השכונה היא ביתם של מגוון רחב של עסקים, מוזיאונים, ובתי ספר. היא גם ידועה בזכות האווירה הצעירה והתוססת שלה.

 • צ'לסי: אם אתם מחפשים חוויה אופנתית ותוססת, צ'לסי היא המקום בשבילכם. השכונה ממוקמת במערב מנהטן, והיא ביתם של מגוון רחב של חנויות, מסעדות, ובתי קפה. היא גם ידועה בזכות האווירה הצעירה והתוססת שלה.

 • סוהו: אם אתם מחפשים חוויה אופנתית וטרנדית, סוהו היא המקום בשבילכם. השכונה ממוקמת במרכז מנהטן, והיא ביתם של מגוון רחב של חנויות, מסעדות, ובתי קפה. היא גם ידועה בזכות האווירה האופנתית והטרנדית שלה.

 • אפר איסט סייד: אם אתם מחפשים חוויה יוקרתית ותרבותית, אפר איסט סייד הוא המקום בשבילכם. השכונה ממוקמת במזרח מנהטן, והיא ביתם של כמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בניו יורק, כמו מוזיאון המטרופוליטן לאמנות, מוזיאון וויטני לאמנות אמריקאית, ומוזיאון ברוקלין.

 • ברוקלין: אם אתם מחפשים חוויה ייחודית ומיוחדת, ברוקלין היא המקום בשבילכם. הרובע הוא ביתם של מגוון רחב של שכונות, כל אחת עם אווירה משלה. בין השכונות המומלצות בברוקלין ניתן למצוא את בושוויק, וויליאמסבורג, ופרדהאם הייטס.

כמובן, אלה רק כמה טיפים בסיסיים. הבחירה של מלון בניו יורק היא החלטה אישית, ותלויה בצרכים ובתקציב שלכם.

מידטאון - הלב הפועם של ניו יורק

מידטאון היא השכונה המרכזית של ניו יורק, והיא מקום מצוין להתחלה אם אתם מטיילים בפעם הראשונה בעיר. מידטאון היא ביתם של טיימס סקוור, גרנד סנטרל טרמינל, מוזיאון האמנות המטרופוליטן, האופרה של ניו יורק, והתיאטראות של ברודווי.

מידטאון היא שכונה סואנת ומלאת חיים, המציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי. השכונה מלאה בחנויות, מסעדות, בתי קפה, וגלריות. מידטאון היא גם ביתם של כמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בניו יורק, כמו טיימס סקוור, הגרנד סנטרל טרמינל, ומוזיאון האמנות המטרופוליטן.

אטרקציות מרכזיות:

 • טיימס סקוור: כיכר מרכזית ותוססת, המהווה מוקד משיכה לתיירים מכל העולם.
 • הגרנד סנטרל טרמינל: תחנת רכבת מרהיבה, הידועה בזכות הארכיטקטורה שלה.
 • מוזיאון האמנות המטרופוליטן: אחד המוזיאונים הגדולים והחשובים בעולם.

מסקנה:

מידטאון היא בחירה מצוינת עבור תיירים שמחפשים גישה קלה לאטרקציות התיירותיות העיקריות של ניו יורק. השכונה מציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי, ומתאימה לכל הגילאים והתקציב.

מלונות מומלצים במידטאון ניו יורק

Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון יוקרתי ומפואר, הממוקם בלב טיימס סקוור

פלאזה הוטל הוא מלון יוקרתי הממוקם בשכונת מידטאון מנהטן, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 1907, והוא אחד המלונות המפורסמים והאייקוניים ביותר בעולם. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון אלגנטי ומפואר, עם מיטות מפנקות וחדרי רחצה מרווחים. המלון מציע מגוון רחב של שירותים ופעילויות, כולל מסעדות יוקרתיות וספא. אם אתם מחפשים חוויית אירוח יוקרתית בניו יורק, מלון The Plaza Hotel הוא בחירה מצוינת.

כתובת: 768 5th Avenue, New York, NY 10019, United States

Booking.com
Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון יוקרתי ומפנק, הממוקם בסמוך למוזיאון האמנות המטרופוליטן.

פנינסולה הוא מלון יוקרתי הממוקם בשכונת מידטאון מנהטן, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 1988, והוא מציע חווית אירוח יוקרתית ועכשווית. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו סנטרל פארק, מוזיאון המטרופוליטן לאמנות, ומוזיאון הטבע. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון מודרני, עם מיטות מפנקות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. המלון מציע מגוון רחב של שירותים ופעילויות, כולל מסעדות יוקרתיות, ספא, מועדון בריאות, ועוד.

כתובת: 700 Fifth Avenue, New York, NY 10019

Booking.com

דאון טאון - מרכז העסקים של ניו יורק

דאון טאון היא השכונה העסקית של ניו יורק, והיא ביתם של מגדלי גורדי שחקים, חברות בינלאומיות, וגופים פיננסיים. דאון טאון היא גם ביתם של כמה מהאטרקציות התיירותיות החשובות ביותר בעיר, כמו בניין האמפייר סטייט, הבורסה לניירות ערך בניו יורק, ואתר ה-9/11.

דאון טאון היא שכונה עצומה ומלאת חיים, המציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי. השכונה מלאה בחנויות, מסעדות, בתי קפה, וגלריות. דאון טאון היא גם ביתם של כמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בניו יורק, כמו בניין האמפייר סטייט, הבורסה לניירות ערך בניו יורק, ואתר ה-9/11.

אטרקציות מרכזיות:

 • בניין האמפייר סטייט: מגדל גורדי שחקים מפורסם, המציע תצפית מרהיבה על העיר.
 • הבורסה לניירות ערך בניו יורק: שוק ההון הגדול בעולם.
 • אתר ה-9/11: אתר ההנצחה לקורבנות פיגועי ה-11 בספטמבר.

מסקנה:

דאון טאון היא בחירה מצוינת עבור תיירים שמחפשים גישה קלה לאטרקציות התיירותיות העיקריות של ניו יורק, במיוחד אם הם מעוניינים ללמוד על ההיסטוריה והכלכלה של העיר. השכונה מציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי, ומתאימה לכל הגילאים והתקציב.

מלונות מומלצים בדאון טאון ניו יורק

Booking.com

מלון גדול ומציע, הממוקם במרכז דאון טאון.

מלון The New York Marriott Downtown הוא מלון מודרני הממוקם בדאון טאון מנהטן, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 1991, והוא מציע חווית אירוח נוחה במחירים סבירים. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו מוזיאון ה-9/11, מוזיאון ברוקלין, ו-One World Observatory. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון מודרני, עם מיטות מפנקות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. המלון מציע מגוון רחב של שירותים ופעילויות, כולל מסעדות, בר, מועדון בריאות, ועוד.

כתובת: 85 West Street, New York, NY 10006.

Booking.com
Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון דירות פונקציונלי, מרכזי במחירים נוחים

מלון The Pod 39 הוא מלון דירות הממוקם בדאון טאון מנהטן, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 2016, והוא מציע חווית אירוח פונקציונלית במחירים נוחים. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו גריניץ' וילג', מוזיאון ה-9/11, ו-One World Observatory. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון מודרני, עם מיטות נוחות, חדרי רחצה קטנים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. המלון מציע מגוון רחב של שירותים ופעילויות, כולל טרקלין על הגג, חדר משחקים, ועוד.

כתובת: 39 East 32nd Street, New York, NY 10016.

Booking.com

גריניץ' וילג' - כפר האמנים של ניו יורק

גריניץ' וילג' היא שכונה היסטורית במנהטן, המפורסמת באווירתה הבוהמיינית, בחיי האמנות והתרבות שלה, ובקהילה הלהט"ב הגדולה שלה.

גריניץ' וילג' היא שכונה קטנה וצפופה, המלאה בבתי קפה, ברים, מסעדות, חנויות, ובתי ספר. השכונה היא ביתם של אמנים, סטודנטים, וצעירים מכל העולם. גריניץ' וילג' היא גם ביתם של כמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בניו יורק, כמו פארק וושינגטון סקוור, מוזיאון איילנד, ומועדון הג'אז סטונוול.

אטרקציות מרכזיות:

 • פארק וושינגטון סקוור: פארק ציבורי מרכזי, המהווה מוקד משיכה לתיירים ולתושבים כאחד.
 • מוזיאון האיילנד: מוזיאון לאמנות מודרנית, המציג עבודות של אמנים מפורסמים כמו אנדי וורהול, ג'קסון פולוק, ואנדי ג'ונס.
 • מועדון הג'אז סטונוול: מועדון ג'אז היסטורי, המזוהה עם תנועת זכויות הלהט"ב.

מסקנה:

גריניץ' וילג' היא בחירה מצוינת עבור תיירים שמחפשים חוויה תוססת ותרבותית. השכונה מציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי, ומתאימה לכל הגילאים והתקציב.

מלונות מומלצים בגריניץ' וילג'

Booking.com

מלון קלאסי, הממוקם בלב גריניץ' וילג'.

מלון The Washington Square Hotel הוא מלון היסטורי הממוקם בגריניץ' וילג', ניו יורק. המלון נפתח בשנת 1902, והוא מציע חווית אירוח ייחודית במחירים נוחים. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו פארק וושינגטון סקוור, מוזיאון המטרופוליטן לאמנות, ומוזיאון הטבע. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון רטרו, עם מיטות נוחות, חדרי רחצה קטנים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. המלון מציע מגוון רחב של שירותים ופעילויות, כולל טרקלין על הגג, חדר משחקים, ועוד.

כתובת: 1 Washington Square North, New York, NY 10011.

Booking.com
Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון בוטיק יוקרתי בלב גריניץ' וילג'

מלון The Marlton Hotel הוא מלון בוטיק יוקרתי הממוקם בגריניץ' וילג', ניו יורק. המלון נפתח בשנת 1900, והוא מציע חווית אירוח ייחודית בסגנון רטרו. המלון ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו פארק וושינגטון סקוור, מוזיאון המטרופוליטן לאמנות, ומוזיאון הטבע. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון רטרו, עם מיטות מפנקות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. המלון מציע מגוון רחב של שירותים ופעילויות, כולל מסעדה ים-תיכונית, בית קפה ובר קוקטיילים.

כתובת: 5 West 8th Street, Greenwich Village, New York, NY 10011, United

Booking.com

לואר איסט סייד - שכונת החלומות של כל חובב אמנות

לואר איסט סייד היא שכונה היסטורית במנהטן, המפורסמת באווירתה האותנטית, בחיי האמנות והתרבות שלה, ובקהילה היהודית הגדולה שלה.

לואר איסט סייד היא שכונה קטנה וצפופה, המלאה בבתי קפה, גלריות, מסעדות, חנויות, ובתי כנסת. השכונה היא ביתם של אמנים, סטודנטים, וצעירים מכל העולם. לואר איסט סייד היא גם ביתם של כמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בניו יורק, כמו מוזיאון ההיסטוריה היהודית, מוזיאון טנמנט של הלואר איסט סייד, ומועדון הג'אז ווינגס.

אטרקציות מרכזיות:

 • מוזיאון ההיסטוריה היהודית: מוזיאון המספר את סיפורה של הקהילה היהודית בניו יורק.
 • מוזיאון טנמנט של הלואר איסט סייד: מוזיאון המספר את סיפורה של המהגרים היהודים שהגיעו לניו יורק במאה ה-19.
 • מועדון הג'אז ווינגס: מועדון ג'אז היסטורי, המציע מופעים של מוזיקאים מובילים.

מסקנה:

לואר איסט סייד היא בחירה מצוינת עבור תיירים שמחפשים חוויה אותנטית ותרבותית. השכונה מציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי, ומתאימה לכל הגילאים והתקציב.

מלונות מומלצים בלואר איסט סייד ניו יורק

Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

בוטיק ייחודי בלואר איסט סייד

מלון Sanctuary NYC Retreats הוא מלון בוטיק ייחודי הממוקם בלואר איסט סייד, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 2019, והוא מציע חווית אירוח נעימה ושלווה. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו מוזיאון ה-9/11, מוזיאון ברוקלין, ו-One World Observatory. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון מינימליסטי, עם מיטות מפנקות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. המלון מציע מגוון רחב של שירותים ופעילויות, כולל מסעדה צמחונית, ספא, ועוד.

כתובת: 196A Stanton St, New York, NY 10002.

Booking.com
Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון יוקרתי, הממוקם ברחוב לודלו המפורסם

מלון The Ludlow Hotel הוא מלון בוטיק פופולרי הממוקם בלואר איסט סייד, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 2009, והוא מציע חווית אירוח ייחודית בסגנון רטרו. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו מוזיאון ה-9/11, מוזיאון ברוקלין, ו-One World Observatory. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון רטרו, עם מיטות מפנקות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. המלון מציע מגוון רחב של שירותים ופעילויות, כולל מסעדה, בר, וספא.

כתובת: 180 Ludlow Street, New York, NY 10002.

Booking.com

פרוספקט פארק - פנינה ברוקלינאית

פרוספקט פארק היא שכונה ברוקלינאית, הממוקמת בלב ליבה של העיר. השכונה היא ביתם של פארק פרוספקט, אחד הפארקים הגדולים והחשובים ביותר בארצות הברית.

פרוספקט פארק היא שכונה ירוקה ומטופחת, המלאה בפארקים, גנים, מסלולי הליכה, ואגמים. השכונה היא ביתם של משפחות, זוגות צעירים, וסטודנטים. פרוספקט פארק היא גם ביתם של כמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בברוקלין, כמו גן החיות של פרוספקט פארק, מוזיאון הילדים של ברוקלין, והאמפיתיאטרון של פרוספקט פארק.

אטרקציות מרכזיות:

 • פארק פרוספקט: פארק ציבורי עצום, המהווה מוקד משיכה לתיירים ולתושבים כאחד.
 • גן החיות של פרוספקט פארק: גן חיות קטן ואינטימי, המציג מגוון רחב של בעלי חיים.
 • מוזיאון הילדים של ברוקלין: מוזיאון המציע תערוכות אינטראקטיביות לילדים.
 • האמפיתיאטרון של פרוספקט פארק: אמפיתיאטרון פתוח, המציע מופעי מוזיקה, תיאטרון, וקולנוע.

מסקנה:

פרוספקט פארק היא בחירה מצוינת עבור תיירים שמחפשים חוויה פסטורלית ורגועה. השכונה מציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי, ומתאימה לכל הגילאים והתקציב.

מלונות מומלצים בפרוספקט פארק ניו יורק

Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון דירות מושלם בפרוספקט פארק

טאון פלייס הוא מלון דירות הממוקם פרוספקט פארק, ברוקלין, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 2017, והוא מציע חווית אירוח פונקציונלית במחירים נוחים. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו פרוספקט פארק, גשר ברוקלין, ו-Brooklyn Bridge Park. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון מודרני, עם מיטות נוחות, חדרי רחצה קטנים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. כל החדרים כוללים מטבחון מאובזר עם כל הציוד הדרוש לבשלה וארוחות קלות.

כתובת: 185 Schermerhorn Street, Brooklyn, NY 11238.

Booking.com
Booking.com

מלון עסקים הממוקם בפרוספקט פארק

ליברטי וויו ברוקלין הוא מלון עסקים הממוקם בפרוספקט פארק, ברוקלין, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 2018, והוא מציע חווית אירוח מודרנית במחירים נוחים. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו פרוספקט פארק, גשר ברוקלין, ו-Brooklyn Bridge Park. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון מודרני, עם מיטות נוחות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. כל החדרים כוללים אינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה עם מסך שטוח, ועוד. המלון מציע מגוון רחב של שירותים ופעילויות, כולל טרקלין על הגג, חדר כושר, ועוד.

כתובת: 110 Columbia Place, Brooklyn, NY 11238.

Booking.com

וויליאמסבורג - השכונה הכי מגניבה בניו יורק

וויליאמסבורג היא שכונה ברוקלינאית, המפורסמת באווירה הצעירה והתוססת, בחיי הלילה שלה, ובאמנות הרחוב שלה.

וויליאמסבורג היא שכונה צעירה ומלאת חיים, המלאה בבתי קפה, ברים, מסעדות, חנויות, ובתי ספר. השכונה היא ביתם של אמנים, סטודנטים, וצעירים מכל העולם. וויליאמסבורג היא גם ביתם של כמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בברוקלין, כמו שוק סמורגאסבורג, גשר וויליאמסבורג, ומוזיאון ברוקלין.

אטרקציות מרכזיות:

 • שוק סמורגסבורג: שוק אוכל פופולרי, המציע מגוון רחב של מאכלים מכל העולם.
 • גשר ויליאמסבורג: גשר תלוי ומפורסם, המציע תצפית מרהיבה על העיר.
 • מוזיאון ברוקלין: מוזיאון לאמנות, המציג תערוכות של אמנים מכל העולם.

מסקנה:

וויליאמסבורג היא בחירה מצוינת עבור תיירים שמחפשים חוויה תוססת ותרבותית. השכונה מציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי, ומתאימה לכל הגילאים והתקציב.

מלונות מומלצים בוויליאמסבורג בניו יורק

Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון יוקרתי ומפנק, הממוקם על גדות נהר האיסט.

מלון The William Vale הוא מלון 5 כוכבים הממוקם בוויליאמסבורג, ברוקלין, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 2016, והוא מציע חווית אירוח יוקרתית עם נוף מדהים לעיר. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו פרוספקט פארק, גשר ברוקלין, ו-Brooklyn Bridge Park. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון מודרני, עם מיטות מפנקות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. כל החדרים כוללים אינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה עם מסך שטוח, ועוד.

כתובת: 21 North 12th Street, Brooklyn, NY 11211.

Booking.com
Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון אופנתי בלב וויליאמסבורג

אוקסטון וויליאמסבורג הוא מלון אופנתי הממוקם בוויליאמסבורג, ברוקלין, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 2015, והוא מציע חווית אירוח צעירה ותוססת. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו פרוספקט פארק, גשר ברוקלין, ו-Brooklyn Bridge Park. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון מודרני, עם מיטות נוחות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. כל החדרים כוללים אינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה עם מסך שטוח, ועוד. המלון מציע מגוון רחב של שירותים ופעילויות, כולל בר, מסעדה, טרקלין על הגג, ועוד.

כתובת: 98 Wythe Avenue, Brooklyn, NY 11211.

Booking.com

צ'לסי - שכונה אופנתית ומלאת חיים

צ'לסי היא שכונה מנהטנית, הממוקמת בין הרובע הלטיני לבין גריניץ' וילג'. השכונה היא ביתם של גלריות אמנות, חנויות מעצבים, מסעדות אופנתיות, ובתי קפה.

צ'לסי היא שכונה צעירה ומלאת חיים, המלאה בבתי קפה, ברים, מסעדות, חנויות, ובתי ספר. השכונה היא ביתם של אמנים, סטודנטים, וצעירים מכל העולם. צ'לסי היא גם ביתם של כמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בניו יורק, כמו Chelsea Market, High Line, ו-The Whitney Museum of American Art.

אטרקציות מרכזיות:

 • Chelsea Market: שוק אוכל פופולרי, המציע מגוון רחב של מאכלים מכל העולם.
 • High Line: פארק מוגבה, הממוקם על מסילה רכבת שהוסב לפארק.
 • The Whitney Museum of American Art: מוזיאון לאמנות אמריקאית, המציג תערוכות של אמנים אמריקאים מכל העולם.

מסקנה:

צ'לסי היא בחירה מצוינת עבור תיירים שמחפשים חוויה תוססת ותרבותית. השכונה מציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי, ומתאימה לכל הגילאים והתקציב.

מלונות מומלצים בצ'לסי ניו יורק

Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון בוטיק 4 כוכבים מומלץ בשכונת צ'לסי

מור הוא מלון בוטיק 4 כוכבים הממוקם בשכונת צ'לסי, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 2014, והוא מציע חווית אירוח ייחודית בסגנון נקי ומינימליסטי. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו מוזיאון ה-9/11, מוזיאון ברוקלין, ו-One World Observatory. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון נקי ומינימליסטי, עם מיטות מפנקות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. כל החדרים כוללים אינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה עם מסך שטוח, ועוד.

כתובת המלון: 181 Eighth Avenue, New York, NY 10011.

Booking.com
Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון אופנתי בלב שכונת צ'לסי

הוא מלון 4 כוכבים הממוקם בשכונת צ'לסי, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 2016, והוא מציע חווית אירוח אופנתית עם נגיעות של אמנות. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו מוזיאון ה-9/11, מוזיאון ברוקלין, ו-One World Observatory. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון מודרני, עם מיטות מפנקות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. כל החדרים כוללים אינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה עם מסך שטוח, ועוד.

כתובת: 11 West 27th Street, New York, NY 10011.

Booking.com

סוהו - שכונה אופנתית וטרנדית

סוהו היא שכונה מנהטנית, הממוקמת בין צ'לסי לבין גריניץ' וילג'. השכונה היא ביתם של חנויות מעצבים, גלריות אמנות, מסעדות אופנתיות, ובתי קפה.

סוהו היא שכונה אופנתית ותוססת, המלאה בבתי קפה, ברים, מסעדות, חנויות, ובתי ספר. השכונה היא ביתם של אמנים, סטודנטים, וצעירים מכל העולם. סוהו היא גם ביתם של כמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בניו יורק, כמו The Whitney Museum of American Art, ו-The New Museum.

אטרקציות מרכזיות:

 • The Whitney Museum of American Art: מוזיאון לאמנות אמריקאית, המציג תערוכות של אמנים אמריקאים מכל העולם.
 • The New Museum: מוזיאון לאמנות עכשווית, המציג תערוכות של אמנים עכשוויים מכל העולם.

מסקנה:

סוהו היא בחירה מצוינת עבור תיירים שמחפשים חוויה אופנתית ותרבותית. השכונה מציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי, ומתאימה לכל הגילאים והתקציב.

מלונות מומלצים בסוהו ניו נורק

Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון בוטיק 5 כוכבים בלב שכונת סוהו

סיקסטי סוהו הוא מלון בוטיק 5 כוכבים הממוקם בשכונת סוהו התוססת של ניו יורק. המלון נפתח בשנת 2008, והוא מציע חווית אירוח יוקרתית עם נוף מרהיב לעיר. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו מוזיאון ה-9/11, מוזיאון ברוקלין, ו-One World Observatory. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון מודרני, עם מיטות מפנקות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. כל החדרים כוללים אינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה עם מסך שטוח, ועוד.

כתובת: 60 Thompson Street, New York, NY 10012.

Booking.com
Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

אופנתי ומודרני בלב שכונת סוהו

מודרן האוס הוא מלון אופנתי ומודרני הממוקם בשכונת סוהו התוססת של ניו יורק. המלון נפתח בשנת 2018, והוא מציע חווית אירוח ייחודית עם נוף מרהיב לעיר. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו מוזיאון ה-9/11, מוזיאון ברוקלין, ו-One World Observatory. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון מודרני, עם מיטות מפנקות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. כל החדרים כוללים אינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה עם מסך שטוח, ועוד.

כתובת: 155 Mercer Street, New York, NY 10012. 

Booking.com

הארלם - עיר בתוך עיר

הארלם היא שכונה מנהטנית, הממוקמת בצפון העיר. השכונה היא ביתם של הקהילה האפרו-אמריקאית הגדולה ביותר בניו יורק, והיא ידועה בזכות תרומתה המשמעותית לתרבות האמריקאית.

הארלם היא שכונה היסטורית ותרבותית, המלאה בבתי כנסת, כנסיות, גלריות אמנות, מוזיאונים, ובתי ספר. השכונה היא גם ביתם של מגוון רחב של עסקים, מסעדות, וברים.

אטרקציות מרכזיות:

 • תיאטרון אפולו: תיאטרון היסטורי, המזוהה עם תנועת זכויות הלהט"ב.
 • מועדון הג'אז סטונוול: מועדון ג'אז היסטורי, המזוהה עם תנועת זכויות האזרח.
 • מוזיאון ההיסטוריה היהודית: מוזיאון המספר את סיפורה של הקהילה היהודית בניו יורק.
 • מוזיאון התרבות האפרו-אמריקאית: מוזיאון המספר את סיפורה של התרבות האפרו-אמריקאית.

מסקנה:

הארלם היא בחירה מצוינת עבור תיירים שמחפשים חוויה תרבותית אותנטית. השכונה מציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי, ומתאימה לכל הגילאים והתקציב.

מלונות מומלצים בהארלם ניו יורק

Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון בוטיק 4 כוכבים בשכונת הארלם התוססת 

הארלם גרנד הוא מלון בוטיק 4 כוכבים הממוקם בשכונת הארלם התוססת של ניו יורק. המלון נפתח בשנת 2015, והוא מציע חווית אירוח ייחודית עם אווירה ביתית וחמה. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו מוזיאון הארלם לתרבות אפריקאית-אמריקאית, התיאטרון הלאומי של הארלם, ו-Apollo Theater.

כתובת: 125 West 135th Street, New York, NY 10030.

Booking.com
Booking.com

מלון מומלץ בלב שכונת הארלם

רזידנס ניו יורק הארלם הוא מלון 4 כוכבים הממוקם בשכונת הארלם התוססת של ניו יורק. המלון נפתח בשנת 2015, והוא מציע חווית אירוח ייחודית עם אווירה אותנטית וחמה. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו מוזיאון הארלם לתרבות אפריקאית-אמריקאית, התיאטרון הלאומי של הארלם, ו-Apollo Theater. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון מודרני, עם מיטות מפנקות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. כל החדרים כוללים אינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה עם מסך שטוח, ועוד.

כתובת: 300 Lenox Avenue, New York, NY 10027.

Booking.com

הצפון העליון - שכונת סטודנטים אינטלקטואלית

הצפון העליון היא שכונה מנהטנית, הממוקמת בצפון העיר. השכונה היא ביתם של אוניברסיטת קולומביה, והיא ידועה בזכות האווירה הסטודנטיאלית והאינטלקטואלית שלה.

הצפון העליון היא שכונה ירוקה ומטופחת, המלאה בפארקים, גנים, מסלולי הליכה, ואגמים. השכונה היא ביתם של משפחות, זוגות צעירים, וסטודנטים. הצפון העליון היא גם ביתם של כמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בניו יורק, כמו מוזיאון המטרופוליטן לאמנות, מוזיאון הטבע, ומוזיאון האמנויות היפות.

אטרקציות מרכזיות:

 • מוזיאון המטרופוליטן לאמנות: מוזיאון לאמנות גדול, המציג תערוכות של אמנים מכל העולם.
 • מוזיאון הטבע: מוזיאון טבע גדול, המציג תערוכות של בעלי חיים, צמחים, ומדע.
 • מוזיאון האמנויות היפות: מוזיאון לאמנות גדול, המציג תערוכות של אמנים אמריקאים.

מסקנה:

הצפון העליון היא בחירה מצוינת עבור תיירים שמחפשים חוויה תרבותית ואינטלקטואלית. השכונה מציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי, ומתאימה לכל הגילאים והתקציב.

מלונות מומלצים בצפון העליון

Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון אופנתי, הממוקם במרכז הצפון העליון.

מלון ביקון (Hotel Beacon) הוא מלון בוטיק 4 כוכבים הממוקם במרכז הצפון העליון של מנהטן, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 1927, והוא מציע חווית אירוח ייחודית בסגנון ארט דקו. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו אוניברסיטת קולומביה, מוזיאון המדע האמריקאי, ו-Central Park. המלון מציע מגוון רחב של שירותים ופעילויות, כולל מסעדה, בר, טרקלין על הגג, ועוד.

כתובת: 2111 Broadway, New York, NY 10023.

Booking.com
Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון בוטיק 4 כוכבים במרכז הצפון העליון

מלון ביקון הוא מלון בוטיק 4 כוכבים הממוקם במרכז הצפון העליון של מנהטן, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 1927, והוא מציע חווית אירוח ייחודית בסגנון ארט דקו. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו אוניברסיטת קולומביה, מוזיאון המדע האמריקאי, ו-Central Park. המלון מציע מגוון רחב של שירותים ופעילויות, כולל מסעדה, בר, טרקלין על הגג. יתרונות עיקריים: מיקום מרכזי במרכז הצפון העליון של מנהטן אווירה יוקרתית בסגנון אירופי

כתובת: 2111 Broadway, New York, NY 10023.

Booking.com

אפר איסט סייד - שכונה יוקרתית ותרבותית

אפר איסט סייד היא שכונה מנהטנית, הממוקמת במזרח העיר. השכונה היא ביתם של משפחות אמידות, ידוענים, ואינטלקטואלים, והיא ידועה בזכות האווירה היוקרתית והתרבותית שלה.

אפר איסט סייד היא שכונה יפהפייה, המלאה בבתי אחוזה עצומים, פארקים, גנים, ומוזיאונים. השכונה היא ביתם של כמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בניו יורק, כמו מוזיאון המטרופוליטן לאמנות, מוזיאון וויטני לאמנות אמריקאית, ומוזיאון ברוקלין.

אטרקציות מרכזיות:

 • מוזיאון המטרופוליטן לאמנות: מוזיאון לאמנות גדול, המציג תערוכות של אמנים מכל העולם.
 • מוזיאון וויטני לאמנות אמריקאית: מוזיאון לאמנות מודרנית, המציג תערוכות של אמנים אמריקאים.
 • מוזיאון ברוקלין: מוזיאון לאמנות גדול, המציג תערוכות של אמנים מכל העולם.

מסקנה:

אפר איסט סייד היא בחירה מצוינת עבור תיירים שמחפשים חוויה יוקרתית ותרבותית. השכונה מציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי, ומתאימה לכל הגילאים והתקציב.

מלונות מומלצים באפר איסט סייד ניו יורק

Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון 5 כוכבים יוקרתי באפר איסט סייד

מלון דה וואלאס הוא מלון 5 כוכבים הממוקם באפר איסט סייד של מנהטן, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 1910, והוא מציע חווית אירוח יוקרתית בסגנון אירופי. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו מוזיאון המטרופוליטן לאמנות, טייט מודרן, ו-Central Park. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון אירופי, עם מיטות מפנקות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. כל החדרים כוללים אינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה עם מסך שטוח, ועוד.

כתובת: 21 West 65th Street, New York, NY 10023.

Booking.com
Booking.com

מלון מומלץ קסום בלב אפר איסט סייד ניו יורק

מלון בלקלייר סנטרל פארק הוא מלון 4 כוכבים הממוקם באפר איסט סייד של מנהטן, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 1902, והוא מציע חווית אירוח קסומה באווירה קלאסית. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו מוזיאון המטרופוליטן לאמנות, אוניברסיטת קולומביה, ו-Central Park. טרקלין הגג: הטרקלין ממוקם בקומה ה-24 של המלון ומציע נוף פנורמי מרהיב של מנהטן. מסעדת The Belleclaire: המסעדה מציעה מטבח אמריקאי עכשווי עם נגיעות של אירופה.

כתובת: 27 West 67th Street, New York, NY 10023.

Booking.com

בושוויק - שכונה תוססת וצבעונית

בושוויק היא שכונה ברוקלינית, הממוקמת במזרח העיר. השכונה היא ביתם של אמנים, סטודנטים, וצעירים מכל העולם, והיא ידועה בזכות האווירה תוססת וצבעונית שלה.

בושוויק היא שכונה צעירה ומלאת חיים, המלאה בבתי קפה, ברים, מסעדות, חנויות, ובתי ספר. השכונה היא ביתם של מגוון רחב של עסקים, מוזיאונים, ובתי ספר.

אטרקציות מרכזיות:

 • Bushwick Collective: פרויקט אמנות רחוב ענק, המשתרע על פני קילומטרים רבים של קירות בתים.
 • 88 Blunts: מועדון ג'אז היסטורי, המזוהה עם תנועת ה-Jazz Age.
 • The Well: מרכז תרבותי, המציע מגוון רחב של אירועים, כולל מופעי מוזיקה, תיאטרון, ופסטיבלים.

מסקנה:

בושוויק היא בחירה מצוינת עבור תיירים שמחפשים חוויה תוססת ותרבותית. השכונה מציעה מגוון רחב של אפשרויות בילוי, ומתאימה לכל הגילאים והתקציב.

מלונות מומלצים בבושוויק ניו יורק

Booking.com

מלון בוטיק שיקי בשכונת בושוויק ניו יורק

ארטיסטיק לופט הוא מלון בוטיק 4 כוכבים הממוקם בשכונת בושוויק של ברוקלין, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 1900, והוא מציע חווית אירוח ייחודית בסגנון סטודיו. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו פארק פרוספקט, ברוקלין מוזיאון, ו-Brooklyn Bridge. המלון מציע חדרים וסוויטות מעוצבים בסגנון סטודיו, עם מיטות מפנקות, חדרי רחצה מרווחים, וחלונות גדולים עם נוף לעיר. כל החדרים כוללים אינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה עם מסך שטוח, ועוד.

כתובת: 280 Meserole Avenue, Brooklyn, NY 11222.

Booking.com
Booking.com
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מלון אופנתי, הממוקם בלב בושוויק

מלון The Wythe הוא מלון 5 כוכבים הממוקם בשכונת בושוויק של ברוקלין, ניו יורק. המלון נפתח בשנת 2011, והוא מציע חווית אירוח יוקרתית באווירה תוססת. הוא ממוקם במיקום מרכזי, בסמוך למספר אתרי תיירות מפורסמים, כמו פארק פרוספקט, ברוקלין מוזיאון, ו-Brooklyn Bridge. יתרונות עיקריים: מיקום מרכזי בשכונת בושוויק של ברוקלין אווירה תוססת שירות מצוין חדרים וסוויטות מעוצבים ומפנקים מגוון רחב של שירותים ופעילויות.

כתובת: 85 Wythe Avenue, Brooklyn, NY 11249.

Booking.com

שכונות בניו יורק שפחות מומלץ לקחת מלון

ברונקס

הברונקס היא מחוז ברובע העיר ניו יורק, ארצות הברית. המחוז ידוע בזכות האוכלוסייה המגוונת שלו, האווירה התרבותית העשירה שלו, וההיסטוריה העשירה שלו. עם זאת, ישנן כמה שכונות בברונקס שכדאי להימנע מהן, במיוחד אם אתם מטיילים לבד או עם ילדים.

השכונות הלא מומלצות בברונקס:

 • פורט מוהן (Fort Apache): שכונה זו ידועה בפשיעה הגבוהה שלה.
 • מוהאוק פארק (Mohock Park): שכונה זו ידועה בפשיעה הגבוהה שלה ובאלימות.
 • ויליאמסברג (Williamsburg): שכונה זו ידועה בפשיעה הגבוהה שלה ובאלימות.

הסיבות להימנע מהשכונות הללו:

 • פשיעה: השכונות הללו ידועות בפשיעה הגבוהה שלהן, כולל אלימות וגנבות.
 • אבטחה: השכונות הללו אינן נחשבות לאבטחה גבוהה, ויש סיכון גבוה יותר להיות קורבן לפשיעה.
 • סביבה: השכונות הללו ידועות בסביבה לא נעימה, כולל לכלוך, זיהום, ורעש.

ברונקס הדרומי

ברונקס הדרומי הוא אזור בברונקס הממוקם בדרום המחוז. האזור ידוע בזכות האוכלוסייה הענייה שלו, והפשיעה הגבוהה שלו.

הסיבות להימנע מברונקס הדרומי:

 • פשיעה: ברונקס הדרומי הוא אחד האזורים הלא בטוחים ביותר בניו יורק.
 • אבטחה: האזור אינו נחשב לאבטחה גבוהה, ויש סיכון גבוה יותר להיות קורבן לפשיעה.
 • סביבה: האזור ידוע בסביבה לא נעימה, כולל לכלוך, זיהום, ורעש.

הצד המזרחי של ברוקלין

הצד המזרחי של ברוקלין הוא אזור בברוקלין הממוקם במזרח המחוז. האזור ידוע בזכות האוכלוסייה הענייה שלו, והפשיעה הגבוהה שלו.

הסיבות להימנע מהצד המזרחי של ברוקלין:

 • פשיעה: הצד המזרחי של ברוקלין הוא אחד האזורים הלא בטוחים ביותר בניו יורק.
 • אבטחה: האזור אינו נחשב לאבטחה גבוהה, ויש סיכון גבוה יותר להיות קורבן לפשיעה.
 • סביבה: האזור ידוע בסביבה לא נעימה, כולל לכלוך, זיהום, ורעש.

הצד המערבי של ברוקלין

הצד המערבי של ברוקלין הוא אזור בברוקלין הממוקם במערב המחוז. האזור ידוע בזכות האוכלוסייה הענייה שלו, והפשיעה הגבוהה שלו.

הסיבות להימנע מהצד המערבי של ברוקלין:

 • פשיעה: הצד המערבי של ברוקלין הוא אחד האזורים הלא בטוחים ביותר בניו יורק.
 • אבטחה: האזור אינו נחשב לאבטחה גבוהה, ויש סיכון גבוה יותר להיות קורבן לפשיעה.
 • סביבה: האזור ידוע בסביבה לא נעימה, כולל לכלוך, זיהום, ורעש.

חשוב לציין כי לא כל השכונות הללו מסוכנות באופן שווה. ישנן שכונות מסוימות שהן בטוחות יותר מאחרות. עם זאת, אם אתם מטיילים לבד או עם ילדים, מומלץ להימנע מהשכונות הללו לחלוטין.

מה השכונות הכי טובות בניו יורק? באיזה שכונות לא כדאי לישון? כל מה שרציתם לשאול על איפה לישון בניו יורק

הבחירה של שכונה עבור מלון בניו יורק תלויה בהעדפות האישיות שלכם ובסוג הטיול שאתם מתכננים. אם אתם מתעניינים במוזיאונים, תיאטראות, ופעילויות תרבותיות, אז מומלץ לבחור מלון באזור המרכז ההיסטורי של מנהטן, כמו מידטאון או טרייבקה. אם אתם מתעניינים בחיי הלילה, אז מומלץ לבחור מלון באזור הסוהו או ווסט וילג'. אם אתם מחפשים אווירה שקטה יותר, אז מומלץ לבחור מלון באחת השכונות השכונות של מנהטן, כמו גריניץ' וילג' או צ'לסי.

ישנן מספר שכונות בניו יורק שפחות מומלצות עבור מלון, בעיקר מסיבות של בטיחות. השכונות הללו כוללות את: הארלם: האזור הדרומי של האפר איסט סייד, המזוהה עם הקהילה האפרו-אמריקאית. האזור ידוע בעבר בפשיעה הגבוהה שלו, אך בשנים האחרונות חל שיפור משמעותי במצב הביטחוני. עם זאת, עדיין קיימת חשיפה מסוימת לפשיעה ולאלימות. ברוקלין-פורט אנדרסון: אזור ברוקלין המזוהה עם הקהילה הפורטוריקנית. האזור ידוע בעבר בפשיעה הגבוהה שלו, אך בשנים האחרונות חל שיפור משמעותי במצב הביטחוני. עם זאת, עדיין קיימת חשיפה מסוימת לפשיעה ולאלימות. הברונקס: מחוז הברונקס הוא המחוז הצפוני ביותר של ניו יורק, המזוהה עם הקהילה האפרו-אמריקאית והלטינו-אמריקאית. המחוז ידוע בעבר בפשיעה הגבוהה שלו, אך בשנים האחרונות חל שיפור משמעותי במצב הביטחוני. עם זאת, עדיין קיימת חשיפה מסוימת לפשיעה ולאלימות.

הגורמים החשובים ביותר בבחירת מלון בניו יורק הם: מיקום: המיקום של המלון הוא גורם חשוב במיוחד, שכן הוא משפיע על הנגישות לאתרי התיירות והאטרקציות שאתם מעוניינים לבקר בהם. מחיר: מחירי המלונות בניו יורק יכולים להשתנות משמעותית, בהתאם לסוג המלון, למיקום שלו, ולעונת התיירות. נוחות: חשוב לבחור מלון שבו החדרים נוחים ומאובזרים היטב. שירות: חשוב לבחור מלון שבו השירות מצוין והצוות אדיב ומסביר פנים. בנוסף לגורמים הללו, כדאי גם לקחת בחשבון את ההעדפות האישיות שלכם, כמו סוג האווירה שאתם מחפשים, או שירותים ספציפיים שאתם זקוקים להם, כמו חדר כושר או ספא.

ישנן מספר דרכים למצוא מלון טוב בניו יורק במחיר משתלם: להזמין מראש: ככל שתזמינו את המלון מוקדם יותר, כך תזכו להנחות טובות יותר. מחירי המלונות בניו יורק נוטים לעלות ככל שמתקרב מועד הנסיעה. להשוות מחירים: כדאי להשוות מחירים בין מלונות שונים, כדי למצוא את המחיר הטוב ביותר. ניתן לעשות זאת באמצעות אתרי השוואת מחירים, כמו Booking.com. להזמין מלון באתר הרשמי של המלון: לעתים קרובות, מלונות מציעים הנחות מיוחדות לאתר האינטרנט שלהם. להזמין מלון באמצע השבוע: מחירי המלונות בניו יורק בדרך כלל זולים יותר באמצע השבוע מאשר בסופי שבוע. להזמין מלון בחודשי החורף: מחירי המלונות בניו יורק בדרך כלל זולים יותר בחודשי החורף, מאשר בחודשי הקיץ. להזמין מלון באחת השכונות הפחות מרכזיות: מחירי המלונות בשכונות הפחות מרכזיות בניו יורק בדרך כלל זולים יותר מאשר בשכונות המרכזיות.

אטרקציות מומלצות בניו יורק

Whatsapp
Facebook
Email
Telegram

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!