הצינוק של לונדון

כרטיסים, הנחות וכל המידע שצריך לדעת על הצינוק של לונדון

ימי הביניים היו תקופה אפלה ומוזרה בלונדון וברחבי אירופה, זו הייתה תקופה מסוכנת וקרו בה דברים מחרידים, 

הצינוק של לונדון זוהי אטרקציה מלהיבה שלוקחת אתכם אלף שנה אחורה להיסטוריה של ימי הביניים האפלים של לונדון בצורה הכי מגניבה מבדרת ולעיתים מעט קריפית.

אם אתם מתכננים טיול ללונדון אתם בטח כבר יודעים שזוהי אחת הערים התוססות והיפות בעולם, מבחינת אטרקציות הרשימה פשוט לא נגמרת, אם זאת יש מספר אטרקציות בעיר שנחשבות לחובה הצינוק של לונדון הוא ללא ספק אטרקציית חובה בלונדון.

הצינוק של לונדון לוקח אתכם למסע של אלף שנה אחורה לימי הביניים
הצינוק של לונדון לוקח אתכם למסע של אלף שנה אחורה לימי הביניים

מה צריך לדעת על ביקור בצינוק של לונדון

הצינוק של לונדון נמצא במרחק של חמש דקות הליכה מהשעון המפורסם ביותר בעולם הביג בן באזור מרכזי בעיר שמאוד מומלץ לטייל בו, הכניסה לאטרקציה נמצאת ממש מול הגלגל הענק של לונדון כך שממש לא תהיה לכם בעיה למצוא את הכניסה למקום.

המחירים של כרטיסי כניסה לצינוק של לונדון נעים החל מעשרים פאונד עד שלושים ושש פאונד, המחירים משתנים על פי החבילות השונות אותם תוכלו לרכוש און ליין, שימו לב שהמקום פתוח סך הכל מאחת עשרה בבוקר עד ארבע בצהריים הכניסה למקום היא עד שעה לפני הסגירה.

אם אתם רוצים להוזיל את מחירי הכרטיסים אתם יכולים לרכוש כרטיס משולב הכולל את הצינוק של לונדון ועוד אטרקציות לדוגמא העין של לונדון הגלגל הענק שזוהי גם נחשבת אטרקציה חובה והיא ממוקמת ממש בסמוך לצינוק של לונדון כך שתוכלו להנות משתי אטרקציות מעולות במחיר זול יותר, יש עוד חבילות עם אטרקציות נוספות שווה לבדוק איזה אטרקציות הכי מתאימות לכם.

מה רואים בצינוק של לונדון

הצינוק של לונדון לוקח אתכם למסע של אלף שנה אחורה לימי הביניים האפלים של לונדון, זהו מופע של ממש המוצג על ידי שחקנים מקצועיים, 

כאשר אתם נכנסים אל תוך חלל צר ואפל מעוצב בדיוק רב כמו בימי הביניים, אתם מתקדמים במסדרון שמרגיש כמו מבוך שכל הזמן ברקע יש סאונד מפחיד ודיבורים מלחיצים.

בהמשך הסיור אתם מגיעים לחדרי עינוי בהם השחקנים מדמים את הימים בהם היו מענים אנשים באמצע הרחוב, אתם ממשיכים לחדרים נוספים ובל אחד מהם אתם רואים הצגה אחרת של דמויות מימי הביניים, נכון שאנו מדברים על עינויים והפחדות אך הכל באווירה טובה ומבדרת.

על אף שהאווירה מבדרת לא מומלץ לבקר במקום עם ילדים קטנים בהחלט יכולים לפחד, הגיל המומלץ הוא שתים עשרה ומעלה, גם חשוב להתחשב ברצון של הילד, 

המופעים מבוססים על היסטוריה ואגדות אמיתיות של לונדון, תוכלו להתרשם מקרוב עם דמויות מרושעות כולל ג'ק המרטש הידוע לשמצה מרחוב פליט, 

תחוו את הריחות והמראות של המגפה הנוראה שהייתה בימי הביניים ותחוו את גורלם של קורבנותיו של הנרי השמיני בזמן שאתם רוכבים דרך שער הבוגדים. 

לאחר מכן אתם עוברים ליד השריפה הגדולה שהייתה בלונדון במאה השבע עשרה, בהמשך הסיור אתם מגיעים לאחד החלקים המצחיקים ביותר בסיור כאשר אתם נכנסים למשפט במאה השמונה עשרה ואתם בעצמכם משתתפים בו.

בחלק הסופי של הסיור מחכה לכם הדובדבן שבקצפת כאשר אתם נכנסים לחדר מסתורי של התליין המקומי ובמקרה זה נעדיף להשאיר אתכם באפילה כדי שלא נהרוס לכם את ההפתעה, הצינוק של לונדון זוהי ללא ספק אחת האטרקציות המלהיבות ביותר בעיר אל תוותרו על ביקור במקום כאשר אתם מטיילים בלונדון.

שאלות ותשובות בנוגע בנוגע לצינוק של לונדון כרטיסים, הנחות וכל המידע שצריך לדעת

מחיר כרטיס כניסה באתר של הצינוק עולה החל מ 27 יורו יד 45 יורו, זה תלוי באיזו חבילה אתם בוחרים, מומלץ לבדוק על אתרים אחרים המוכרים כרטיסים יש לכם סיכוי טוב למצוא כרטיסים במחירים לא רעים בכלל.

הצינוק של לונדון פתוח כל ימות השבוע החל מ11:00 עד 16:00 בסופי שבוע המקום נפתח בשעה 10:00 ונסגר בשעה 16:00.

ניתן להגיע באמצעות הטיוב יש לרדת בתחנה המפורסמת ווטרלו משם יש לכם הכוונה עד למקום זוהי הליכה של חמש דקות בערך.

לא ממש בטח לא לילדים קטנים ההמלצה של המקום היא לילדים בני 12 ומעלה, על אף שהכל מוצג בהומור זה בהחלט יכול להבהיל ילדים קטנים.

כאן ניתן לרכוש כרטיסים

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן