חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הקטקומבות של פריז (Catacombs of Paris)

הקטקומבות של פריז - כרטיסים, סיורים ומידע חשוב!

האם אי פעם תהיתם מה מסתתר מתחת לרחובות פריז? הקטקומבות של פריז היא רשת תת-קרקעית של תאי קבורה עתיקים שבטוח יעוררו את סקרנותכם. הקטקומבות האלה מלאות בעצמות וגולגולות, מה שהופך אותן למראה מפחיד למראה. אבל אם אתה אמיץ מספיק כדי לחקור את המעברים האפלים האלה, תתוגמל בחוויה ייחודית שתישאר איתך לנצח.

אז, האם הקטקומבות של פריז מפחידות? זה תלוי בך!

לגלות את העולם התחתון המסתורי (אנדרגראונד) של פריז, רשת של מנהרות, מערות וגלריות שמקורן בימי הרומאים הקדומים. חקור את ההיסטוריה והסודות המרתקים של הקטקומבות של פריז עם הסיורים המודרכים והחוויות הסוחפות שלנו.

הקטקומבות של פריז - Catacombs of Paris או Les Catacombes de Paris כרטיסים, סיורים ופרטים חשובים!

הקטקומבות של פריז הן חדר קבורה עתיק הממוקם עמוק מתחת לעיר פריז, צרפת. המנהרות קיימות מאז סוף המאה ה-17 ומכילות שרידים של למעלה מ-6 מיליון בני אדם. זהו חלק ייחודי ומרתק מההיסטוריה של פריז, עם הרשת הסבוכה של מנהרות וחדרים מלאים בעצמות, חפצים וסיפורים. כיום היא הפכה לאטרקציה תיירותית פופולרית המציעה למבקרים הצצה לעבר. המבקרים יכולים לחקור את העולם התת-קרקעי המסתורי הזה כדי ללמוד עוד על ההיסטוריה והתרבות שלו, ובמקביל ליהנות מנופים עוצרי נשימה.

הקטקומבות של פריז הן רשת עתיקה של מנהרות וחדרים ששימשו במשך מאות שנים אתרי קבורה. הקטקומבות הללו, הממוקמות מתחת לרחובות פריז, הן חלק ייחודי ומרתק מההיסטוריה של העיר.
מההתחלה הצנועה שלה כמקום לאחסן את עצמותיהם של אלו שמתו במהלך המוות השחור במאה ה-14 ועד למעמדה הנוכחי כאטרקציה תיירותית תת-קרקעית, הקטקומבות של פריז שובות את המבקרים במשך מאות שנים. עם האווירה המפחידה וההיסטוריה המסתורית שלהם, הם מציעים הצצה מסקרנת לעבר שנשכח מזמן.

בקטקומבות של פריז יש כיתוב מעל פתח שכתוב בו: היזהרו ממלכת המוות. זוהי אזהרה מתאימה להכין אותך לחוויה בלתי נשכחת של פעם בחיים.

של מי העצמות בקטקומבות של פריז? מי קבור מתחת לרחובות פריז?

ההערכה היא שהקטקומבות משתרעות על פני כ-300 קילומטרים, מה שהופך אותן לאחת הרשתות התת-קרקעיות הגדולות בעולם.

הקטקומבות של פריז הן מערכת ייחודית של מנהרות ומחצבות תת-קרקעיות ששימשו במקור לכריית אבן גיר לבניית העיר. ממוקם עמוק מתחת לרחובות פריז, רשת מנהרות זו נשמרה לאורך זמן בשל שילוב של גורמים טבעיים ומלאכותיים. הקטקומבות נוצרו עקב פעילות הכרייה הענפה שהתקיימה במאה ה-18. כתוצאה מכך, הם הפכו לחלק חשוב מההיסטוריה והתרבות הפריזאית, כמו גם מוקד משיכה לתיירים מכל העולם. בנוסף למשמעותן ההיסטורית, מנהרות תת-קרקעיות אלו נשתמרו גם בשל הסביבה הייחודית שלהן שאינה מושפעת משינויים בטמפרטורה או ברמות הלחות. יתר על כן, הם גם מוגנים על ידי סדרה של תקנות וחוקים המבטיחים שהם יישארו שלמים כדי ליהנות מהדורות הבאים.

כן ישנם סיורים וביקורים מודרכים המעניקים חוויה בטוחה ומלמדת. המבקרים ילמדו על ההיסטוריה של הקטקומבות, כמו גם על משמעותן עבור הפריזאים כיום. כמו כן, מתקיימים אירועים מיוחדים במהלך השנה כגון סיורים לאור נרות והרצאות בנושאים הקשורים למוות, נוהלי קבורה ועוד. אז בואו לחקור את האתר המדהים הזה עם סיור מודרך או ביקור!

הגישה לקטקומבות מוגבלת ביותר שכן רק 200 אנשים מורשים להיכנס לאתר בכל פעם. לכן יש צורך להזמין כרטיסים מראש!

התורים יכולים להיות ארוכים מאוד וההמתנה יכולה להיות עד שעתיים. כרטיסים אונליין מאפשרים לדלג על התור ולחסוך זמן ואנרגיה כדי להפיק את המרב מהביקור.

הקטקומבות שימשו במקור כפתרון לצפיפות בבתי קברות, כאשר עצמות הועברו מבתי קברות אחרים והונחו בקטקומבות. בנוסף לשרידי האדם הללו, נמצאו בקטקומבות גם עצמות רבות של בעלי חיים.

הקטקומבות של פריז הן תזכורת מדהימה לעברנו ומקום מרתק לחקר. הם מציעים תובנה ייחודית לגבי האופן שבו חיו ומתו אבותינו, כמו גם מספקים הצצה לכמה פינות אפלות של ההיסטוריה שלעתים קרובות מתעלמים מהן.

העצמות בקטקומבות אלו מייצגות מגוון רחב של פרטים – מפשוטי העם ועד אריסטוקרטים, מקורבנות המהפכה ועד אלו שמתו במהלך מגיפות כמו המוות השחור. זוהי תזכורת חגיגית לכך שכל החיים הם בני חלוף ושהמוות מגיע לכולנו בסופו של דבר.

עוד מידע פיקנטי

הקטקומבות של פריז, שנחצבו בתחילה כדי לספק אבן גיר לבניית המבנים והגשרים הפריזאיים המפורסמים, הן כיום ביתם של עצמותיהם של יותר מ-6 מיליון פריזאים לשעבר. שרידיהם הועברו בקפידה במאה ה-18, במבצע דיסקרטי להעברתם מבתי הקברות הטמאים והגדושים של מרכז העיר.

הצפיפות בבתי הקברות הללו הובילה לקבורה לא תקינה, לקברים פתוחים ולגופות שהתגלו, והפצת מחלות (וכמה סיפורי זוועה) לאזורים שמסביב.

מעריצי הסרט "As Above So Below" יזהו את המנהרות הקודרות הבלתי נגמרות הללו.

כתובת & שעות פעילות

כתובת:
1 Av. du Colonel Henri Rol-Tanguy, 75014 Paris, צרפת
שעות פעילות:
יום חמישי 9:45–20:30
יום שישי 9:45–20:30
יום שבת 9:45–20:30
יום ראשון 9:45–20:30
יום שני סגור
יום שלישי 9:45–20:30
יום רביעי 9:45–20:30

Whatsapp
Facebook
Email
Telegram

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!