חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פירות בחו"ל

ישנן הגבלות רבות בכל הנוגע להעלאת פירות למטוס. חלקם ניתן למצוא בשדה התעופה, ואחרים נאכפים על ידי חברת התעופה.

אסור להעלות כל סוג של פרי למטוס שקילף או חתך. זה כולל פירות כמו תפוחים, אגסים, תפוזים ובננות. כמו כן אסור להביא כל סוג של תוצרת טרייה שקילפה או חתוכה כלל. זה כולל עגבניות, מלפפונים, פלפלים ופטריות.

חלק מהפירות אסורים למטוס מכיוון שהם עלולים להזיק לנוסעים אחרים.

חשוב לציין שחלק מהפירות אסורים למטוס מכיוון שהם עלולים להזיק לנוסעים אחרים. לדוגמה, אתה לא יכול להביא כל סוג של פירות טריים למטוס במטען היד שלך אם הוא קשה יותר מכדור טניס ויש לו קליפה או קליפה.

הכללים לפירות במטוס משתנים בהתאם למדינה.

בארה"ב, אתה יכול להביא פירות וירקות טריים בתיק היד ובאמצעות המחסום. אתה מוגבל לכמות סבירה.

באוסטרליה, אתה יכול להביא פירות וירקות טריים בתיק היד שלך אבל לא דרך המחסום. זה כולל פריטים ארוזים מראש או עטופים מראש על ידי הקמעונאי.

בקנדה ניתן להביא פירות וירקות טריים בתיק היד אך לא דרך המחסום.

באירופה, אתה יכול להביא פירות טריים אם הם חתוכים לחתיכות שמתאימות למגבלות גודל המיכל של 100 מ"ל לפריט או 200 מ"ל לפריט אם יש מספר פריטים בתוך שקית ניילון שקופה אחת או אריזת מזון מתכלה במשקל מקסימלי של 1 ק"ג

אילו פירות אסור לאכול בחו"ל?

חשוב לדעת אילו פירות בטוחים לצריכה בחו"ל ומאילו יש להימנע מכיוון שהם עלולים להכיל חיידקים או מזיקים שמזיקים לבריאותכם.

נושא זה עוסק בסוגי הפירות שאסור לאכול בחו"ל. זה בגלל שאסור להעלות אותם למטוס. ברוב המקרים, פירות אלו אינם מורשים במדינות אחרות מזו שבה גודלו. אם אתם יושבים עכשיו במסעדה ומזמינים מגשי פירות קחו בחשבון שיש אולי פירות שהקיבה שלכם לא תוכל להתמודד איתה..

פירות הם דרך מצוינת לשמור על האנרגיה שלך במטוס. עם זאת, ישנם פירות שאסור לאכול בחו"ל כי הם יכולים לשאת מחלות. פירות טרופיים כמו אננס, מנגו ופפאיה לרוב לא מומלץ לאכול במדינות זרות.

חלק מהאנשים התמודדו עם בעיות באכילת פירות בחו"ל בגלל מגבלות התזונה שלהם. לדוגמה, מי שהוא טבעוני אולי לא ירצה לאכול שום פרי שהיה ליד מוצרים מן החי או מישהו שהוא נטול גלוטן עשוי להצטרך להימנע מכל פרי שבא במגע עם חיטה או דגנים אחרים.

נחקור את הפירות הטעימים ביותר בחו"ל

הפרי הפופולרי ביותר באמריקה הוא תפוחים. אבל במדינות רבות אחרות, הפרי הפופולרי ביותר הוא לא תפוחים אלא תפוזים. במדינות מסוימות, הפרי הפופולרי ביותר הוא בננות ומנגו.

אפשר להביא פירות למטוס. הפירות הנפוצים ביותר בצפון אמריקה הם תפוחים ותפוזים, אך במדינות אחרות יש סוגים שונים של פירות שאינם כל כך נפוצים בארצות הברית.

סוגי הפירות הפופולריים ביותר בחו"ל הם מנגו, בננות ואננס.

פירות הם חטיף בריא שאפשר לאכול תוך כדי תנועה. זוהי גם דרך מצוינת להוסיף יותר גיוון לתזונה שלך. אבל כשאתם אורזים לטיול הבא שלכם, חשוב לזכור שחלק מסוגי הפירות אסורים לעלות למטוס.

כשנוסעים לחו"ל, יש הרבה פירות טעימים שאפשר לנסות ולהנות מהם. חלק מהפירות הללו עשויים להיות לא מוכרים למטיילים ולמקומיים כאחד, אז אספנו רשימה של כמה מהפירות הפופולריים והטעימים ביותר במדינות שונות ברחבי העולם.

האם מותר להעלות אננס למטוס?

אסור להעלות פירות טריים למטוס. הסיבה לכך היא שהוא יכול לשאת חיידקים מזיקים, שיזהמו את כל התא ויהפכו אותו לצלחת פטרי.

אסור להעלות פירות טריים על הסיפון בגלל הסיכון לזיהום. אסור להביא פירות למטוס מכיוון שהם עלולים להתקלקל במהלך הטיסה.

החריג היחיד הוא אם אתם מטיילים עם תינוק או פעוט ואתם רוצים להביא פירות טריים עבורם.

התשובה היא כן, אפשר להביא פירות למטוס. אתה רק צריך לוודא שהוא נמצא במיכל פלסטיק אטום וקשיח ועטוף בשכבה אחת של ניילון שקופה.

מותר לנוסעים להביא פירות טריים למטוס כל עוד הם נמצאים בכלי אטום ועטופים בניילון שקוף.

עוד לא טסים? תזמינו מגש פירות ברחובות ותתענגו כאילו אתם בחו"ל!

הנחה מיוחדת לקוראי הכתבה – 10% הנחה ברכישה באתר

למימוש הקופון הקלידו ״10הנחה״ בעגלת הקניות באתר הבית שלנו.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!