Search
Close this search box.

סיור באולפני הארי פוטר בלונדון

נראה שאין כמעט אדם שלא מכיר את הארי פוטר אחד הספרים המצליחים בהיסטוריה שהפך להיות גם אחד הסרטים המצליחים בהיסטוריה של הקולנוע ושל סרטי פנטזיה.

כאשר הספר הראשון בסדרת הספרים יצא בשנת תשעים ושבע של סוף המאה העשרים הוא הפך עד מהרה להצלחה כבירה שהביאה להמשך הסדרה והפיכתו לסרט, כאשר הסרט יצא קהל היעד שהוא כיוון אליו היה ילדי אך הוא זכה להצלחה יוצאת דופן בקרב כל הגילאים.

אחת החוויות המדהימות ביותר שאתם יכולים לחוות בתור חובבי הסדרה זהו סיור באולפני הארי פוטר בלונדון, אחת האטרקציות הכי פופולריות בעיר שמושכת אליה לא רק את חובבי הסרט מפני שהיא מעניינת בכל מקרה אך אין ספק שזוהי חגיגה אמיתית למי שאהב את הסדרה.

מוזמנים לבדוק מתי יש סיורים ולשריין את המקום שלכם!

למה לצפות מסיור באולפני הארי פוטר בלונדון

סיור באולפני הארי פוטר בלונדון זוהי חוויה אמיתית ויוצאת דופן, כבר בכניסה לאולפנים אתם יכולים לראות את הסטים והתפאורות של הסרט, אתם ממש יכולים לגעת בתלבושות ואפילו למדוד אותן ולהצטלם למזכרת.

הסיור המודרך לוקח אתכם אל הסטים הכי יפים של הסרט כאשר אתם זוכים לבקר במשרדו הפרטי של דמבלדור, או להסתובב בסמטת דיאגון אותה רואים בסרט המון עם שורות של חנויות מסוגננות וחזיתות של צילומים מפורסמים מהסרטים כמו, חנות השרביטים, בנק גרינגוטס ועוד.

אחד הרגעים המרגשים בסיור באולפני הארי פוטר בלונדון הוא הרגע בו אתם מבקרים במשרד הקסמים של הארי פוטר המפורסם מהסרט כדי ללמוד על הכללים המיתיים השולטים במיקרוקוסמוס הקסום של הארי פוטר, כאמור זוהי חגיגה אמיתית של קולנוע במיוחד עבור אלה שאוהבים את סדרת הסרטים או הספרים.

טיפ מעולה שמבקרים מספרים על ביקור באולפנים הוא לצלם כמה שיותר, אתם יכולים ממש לצלם בתוך הסטים המקוריים של הסרט יחד עם התלבושות המקוריות של השחקנים תמונות אשר יראו כאילו אתם משתתפים בסרט עצמו בהחלט חוויה מגניבה ומבדרת שתשאיר לכם זכרונות מעולים מהסיור ומהטיול ללונדון.

האולפנים והסיור מכסים את כל סדרת הסרטים של הארי פוטר בצורה נפלאה, מפני שהספרים שוחררו בזמן יצירת הסרטים, צוות ההפקה הציל רבים מהתפאורות, האביזרים והתלבושות האיקוניות שיוצרו במיוחד עבור הסרטים למקרה שאי פעם יהיה צורך בהם בהמשך הסדרה.

בשנת אלפיים ועשר, צוות ההפקה נותר עם אוצר של אלפי חפצי אמנות מורכבים עשויים להפליא, שרבים מהם לא היו נשמרים בהפקה רגילה, הצוות שמאחורי סיור באולפני הארי פוטר בלונדון רצה לשמר ולהציג את האביזרים, התלבושות והתפאורות האייקוניות האלה כדי שמעריצי הארי פוטר יוכלו לחוות את הקסם של יצירת סרטים ממקור ראשון. 

רבים מהצוות המקורי חזרו להרכיב מחדש את הסטים ולתעד את זכרונותיהם מהצילומים ובשלושים ואחת במרץ אלפיים ושתים עשרה, הסיור בסטודיו פתח את שעריו לקהל הרחב, הסיור ממוקם סמוך לאולפני הסרטים האמיתיים בהם צולמו כל שמונת סרטי הארי פוטר.

כרטיס בסיסי לסיור מתחיל במחיר של חמישים פאונד ואתם יכולים לבחור בין מגוון של סיורים מקיפים יותר או פחות הסיור היקר ביותר והמקיף ביותר עולה מאתיים עשרים וחמש פאונד, יש אפשרות לרכוש כרטיס הכולל הסעות מהמלון בו אתם נמצאים בהחלט יכול לצאת לכם משתלם אם אתם לא מגיעים בתחבורה ציבורית, כרטיס משולב הסעה יעלה לכם שישים ותשע פאונד.

Warner Bros Studio: Fully-Guided Making of Harry Potter Tour

הצטרפו לסיור הקרוב בתאריך שלכם!

שאלות ותשובות בנוגע לסיור באולפני הארי פוטר בלונדון – מחירים, כרטיסים וכל המידע

הסיור יוצא כל ימות השבוע החל מהשעה 8:15 עד השעה 22:00, כמובן שיש להזמין מקום מראש על פי מועד ושעה ספציפיים בהם אתם מעוניינים לעשות את הסיור.

הכתובת של אולפני הארי פוטר בלונדון היא: Warner Bros. Studio Tour London Studio Tour Drive Leavesden WD25 7LR

כן אתם לא חייבים להיות מעריצים של הסרטים כדי לעשות את הסיור, זהו סיור מקסים שנחשב לאחת האטרקציות הכי פופולריות בלונדון, הסיור מתאים גם לילדים וגם למבוגרים כאחד בדיוק כמו הארי פוטר.

כן יש גם  וגם, תוכלו למצוא חנות מזכרות מעולה אם מזכרות מכל הסרטים וכל הדמויות המשתתפות בסרטים, יש גם מסעדה מעולה במקום וכמה קיוסקים שתוכלו לקנות בהם משהו לאכול.

Whatsapp
Facebook
Email
Telegram

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!