חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הארי פוטר מופע ברודוויי בניו יורק

הארי פוטר מופע ברודוויי בניו יורק

ככל הנראה אין הרבה אנשים מסביב לעולם שלא שמעו את המושג ברודווי. אחד הרחובות המפורסמים בעולם שנמצא בניו יורק בלב מנהטן. כאשר שומעים את המילה ברודווי האסוציאציה הראשונה שעולה בראש אלה הם המופעים הגרנדיוזים שפרסמו את הרחוב והעניקו לו את המוניטין המכובד.

לראות מופע בברודווי זוהי חוויה בלתי נשכחת שפשוט חובה לחוות כאשר מגיעים לביקור בניו יורק. אחד המופעים השווים ביותר זהו הארי פוטר ברודווי מופע הלקוח מתוך ספר של כותבת הסדרה ג'יי קיי רולינג. זהו מופע מרהיב לכל המשפחה אך לא רק המופע מתאים לכל מי שמלאו לו עשר ומעלה.

בין המופעים השונים המתקיימים ברחוב המפורסם הארי פוטר ברודווי נחשב לאחד המומלצים לפי ביקורות של מבקרים זהו מופע שפשוט אסור לפספס.

צאו להרפתקה בלתי נשכחת במופע של הארי פוטר ברודווי

אפקטים מיוחדים מרשימים, משחק אדיר מופע קסום ומרהיב, ההצגה נמשכת שלוש שעות עם הפסקה של חצי שעה. המופע מבוסס על סיפור חדש מקורי מאת ג'יי קיי רולינג, ג'ק תורן וג'ון טיפאני, הארי פוטר והילד המקולל. זהו ספר מספר שמונה של סדרת הארי פוטר המפורסמת הראשון שעלה כהצגה רשמית אי פעם.

בהצגה הארי הוא כבר איש בוגר בעל ואב לשלושה ילדים אשר עובד במשרד הקסמים. כמובן שהקסם לא נעלם מהמשפחה והילד הצעיר של הארי ניחן גם הוא ביכולות קסומות, הוא זה שחייב להמשיך את המורשת המשפחתית, המופע הקסום מציג בצורה מדהימה שרק בברודווי אפשר.

הסיפור מעניין והשחקנים פשוט נפלאים השילוב עם האפקטים והטכנולוגיה המתקדמת גורמת לכם להרגיש כאילו אתם חלק מהמופע, למי שאוהב את סדרת הסרטים או הספרים של הארי פוטר זאת חוויה בלתי נשכחת שאסור לפספס, עם זאת המופע בהחלט מתאים לכולם גם למי שלא מכיר את הסיפור על בוריאו.

אפשר לבחור תאריכים למופע

מידע שימושי על מחזה הזמר של הארי פוטר

המופע של הארי פוטר ברודוויי נחשב לפופולרי במיוחד, כמעט בכל מופע האולם מלא עד אפס מקום. את הכרטיסים למופע בהחלט מומלץ לרכוש מראש באינטרנט זה יחסוך לכם זמן,כאבי ראש מיותרים וכמובן כך תוכלו להבטיח את המקום שלכם.

מחירו של כרטיס כניסה למופע של הארי פוטר בברודווי הוא מאתיים שבעים ושבעה שקלים לאדם, הכרטיס כולל מופע מרהיב עם אפקטים מדהימים באורך של שלוש וחצי שעות. לאחר רכישת כרטיסים אתם מקבלים אישור הזמנה במייל כאשר אתם מגיעים לאולם עליכם להראות את הכרטיסים בטלפון.

כרטיס הכניסה כולל גם אפשרות ביטול בעת הצורך עד עשרים וארבע שעות לפני מועד המופע. כניסה למופע היא לילדים הח מגיל ארבע אך ההמלצה להגיע עם ילדים בני עשר ומעלה, ילדים קטנים עלולים להיבהל מהאפקטים והסאונדים החזקים.

כדאי לקחת בחשבון שאסור להכניס למופע מצלמות עם פלאש ומצלמות מקצועיות, כמו גם מקלות סלפי פשוט לא יתנו לכם להיכנס. במשך המופע יש הפסקת רענון של חצי שעה יש במקום בר ומסעדה.

שאלות ותשובות בנוגע למופע של הארי פוטר בברודווי

בכל מקרה כאשר מבקרים בניו יורק אחת האטרקציות הנחשבות לחובה זהו מופע בברודווי, יש מבחר גדול של מופעים אך המופע של הארי פוטר ברודווי נחשב לאחד הטובים והמומלצים ביותר. זהו מופע מרהיב מלא באפקטים מיוחדים אשר מבוסס על ספר חדש של הכותבת המקורית של סדרת הסרטים והסרטים.

את כרטיס הכניסה למופע של הארי פוטר ברודווי מומלץ לרכוש מראש באינטרנט. מחיר של כרטיס כניסה הוא 277 שקלים לאדם, כדאי לקחת בחשבון שזהו מופע ארוך בן שלוש וחצי שעות.

בהחלט כן מתאים ואף מומלץ. ההמלצה היא להגיע למופע עם ילדים בני עשר ומעלה הכניסה למופע היא לילדים בני ארבע ומעלה, אך כדאי לקחת בחשבון האפקטים המיוחדים והסאונדים החזקים יכולים להיות מעט מבהילים לילדים קטנים.

המופע מתקיים בתוך אחד התיאטראות האייקונים ביותר של העיר ניו יורק תיאטרון הליריק בכתובת, Lyric Theatre 214 West 43rd Street New York, NY 10036, ניתן להגיע בקלות באמצעות התחבורה הציבורית של ניו יורק.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!