חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פנטום האופרה בברודוויי

פנטום האופרה בברודוויי

שדרות ברודווי המפורסמות הן שם נרדף לתיאטראות ומופעים הכי גדולים בעולם. מאז שנות העשרים של המאה העשרים שדרות ברודווי הפכו להיות מרכז התיאטרון של ארצות הברית. כיום שדרות ברודווי אשר ממוקמות בלב מנהטן מלאים בניאונים בוהקים ומרשימים.

ביקור בניו יורק בלי לראות מופע ברודווי זה לגמרי פספוס, המופעים הרבים מאוד מבוקשים וזה יהיה חכם לקנות כרטיס מראש. אחד המופעים הכי מפורסמים זהו מופע פנטום האופרה בברודווי, מופע מרהיב ביותר זוכה פרס טוני. פנטום האופרה בברודווי רץ כבר שלושים ושלוש שנים ונחשב לאחד המופעים הפופולריים בברודווי.

המופע פנטום האופרה הוא מופע מצליח ומאוד מבוקש לכן בהחלט מומלץ לרכוש את הכרטיסים מראש כדי להבטיח את מקומכם, אספנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על פנטום האופרה בברודווי (The Phantom of the Opera Broadway). 

המחזמר הכי מפורסם בברודווי פנטום האופרה

פנטום האופרה זכה במספר פרסים משמעותיים. המופע הטוב ביותר בברודווי כמו כן הוא זה גם בתואר המופע הארוך ביותר בברודווי. העלילה של הרומן המפורסם נכתבה על ידי הסופר  גסטון לרו, המגולל את הסיפור הנצחי של פנטום האופרה.

לאורך המופע פנטום האופרה המעוות אורב מתחת לבמה של האופרה בפריז, ומטיל שלטון אימה על המבקרים במקום. לאחר מכן, הפנטום מתאהב בזמרת צעירה, ומתמסר אליה תוך טיפוח הכישרון הגדול שלה. 

המופע המרהיב מלווה בשחקנים מאוד מוכשרים, בשילוב של תפאורה מדהימה ואפקטים מיוחדים הם יוצרים מופע שלא משאיר אף אחת או אחד אדישים. על פי ביקורות של מבקרים במופע הוא זוכה לציון לשבח כאחד המופעים שנחשבים חובה בברודווי.

מידע שימושי על מופע פנטום האופרה בברודווי

המופע פנטום האופרה בברודווי הוא אחד המופעים הכי פופולריים בברודווי, הביקוש אחר כרטיסים למופע הוא מאוד גבוה ובכל ערב אולם התיאטרון מג'סטיק אחד התיאטראות היפים ביותר בניו יורק מתמלא עד אפס מקום.  

את הכרטיסים למופע מומלץ לרכוש מראש באינטרנט כבר עכשיו שתבדקו אחר כרטיסים זמינים תמצאו שבחודש הקרוב התפוסה מלאה לכן ככל שתקדימו תוכלו למצוא כרטיסים בתאריכים שאתם מתכננים לבקר בניו יורק.

כל מה שרציתם לשאול על מופע פנטום האופרה בברודווי

אם אתם מבקרים בניו יורק בהחלט מומלץ ביותר לבקר במופע פנטום האופרה בברודווי, זהו מופע שזכה בפרס טוני על המופע הטוב ביותר, כמו כן זהו המופע הארוך ביותר בברודווי וגם אחד המרהיבים שבהם. ביקור בניו יורק לא יהיה אותו דבר בלי לראות מופע ברודווי ואם כבר מופע ברודווי אז פנטום האופרה הוא מהמומלצים ביותר.

אם אתם חושבים לקנות את הכרטיסים בקופות של התיאטרון ככל הנראה שלא תמצאו כרטיסים זמינים, המחזמר פנטום האופרה הוא אחד המופעים הכי פופולריים בברודווי והביקוש אחר הכרטיסים הוא מאוד גבוה, לכן מומלץ לרכוש את הכרטיסים מראש באינטרנט. מחיר של כרטיס כניסה הוא 661 שקלים לאדם, הכרטיס כולל מופע של שעתיים וחצי עם הפסקה של רבע שעה.

המופע פנטום האופרה מתקיים בברודווי באחד התיאטראות היפים ביותר בעיר תיאטרון מג'סטיק בכתובת: 245 W 44th St, New York, NY 10036, ניתן להגיע בקלות מרחבי העיר ברכבת התחתית קווים A או C, במיה ואתם מגיעים עם רכב יש חניון בקרבת התיאטרון.

המופע פנטום האופרה בברודווי הוא מופע לכל המשפחה סוחף ומלהיב ובהחלט בילוי משפחתי מעולה. הכניסה למופע היא לילדים החל מגיל חמש ומעלה ונחשב למופע מאוד פופולרי למשפחות עם ילדים בברודווי. 

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

Powered by GetYourGuide
error: Content is protected !!