חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון ברודוויי בניו יורק

מוזיאון ברודוויי בניו יורק

שדרות ברודווי בלב מנהטן אלה הן השדרות המפורסמות בעולם, ברודווי זוהי שדרה אשר מלאה בתיאטראות מפורסמים שמושכים אליהם צופים מכל רחבי העולם. מפורסמת גם בהיותה הרחוב היחיד שעובר במנהטן בזווית אלכסונית.

ברודווי היא ליבה של תעשיית התיאטרון האמריקאית השדרה עוברת מבית העירייה ועד לברונקס. אחת האטרקציות הבולטות ביותר בברודווי היא טיימס סקוור, אשר חותכת את השדרה השביעית. האזור של טיימס סקוור מספק הצעות פנאי בידור ותרבות מהחשובות ביותר, עם כמעט ארבעים תיאטראות.

דרך מצוינת לחקור את השדרה המפורסמת היא לבקר במוזיאון ברודווי אשר ממוקם בתוך פונדק יפהפה לשעבר מהמאה השבע עשרה. במוזיאון ברודווי תוכלו ללמוד על ההיסטוריה המעניינת של הרחוב המפורסם,זוהי חוויה נפלאה ובהחלט מומלצת 

מוזיאון ברודווי - מאחורי הקלעים של שדרות ברודווי

המוזיאון והגלריה לאמנות ברודווי, נפתח בשנת אלפיים ושלוש עשרה בתוך מבנה מקסים ועתיק. בתוך המוזיאון תוכלו לגלות סיפורה של ברודווי, דרך תערוכות מדהימות שחלקן הולכות מאות שנים אחורה בזמן. מוזיאון ברודווי מלא בתוכן מעניין ותוכלו למצוא שם אפילו, מאובנים שנמצאו במקום.

מוזיאון ברודווי שם לעצמו משימה לשמר, ולהנציח את מורשת התיאטרון האמריקאי. הוא מציע עיצוב מדהים, סגנונות משחק שונים, ביקורת תיאטרון וניהול במה. זהו בהחלט מוזיאון שמלמד אתכם דברים חדשים על ההיסטוריה של ברודווי ובככל של העיר ניו יורק.

אחת התערוכות עוסקת בשנות הצמר של ברודווי בסביבות המאה השש עשרה ומגלה את העיסוק המרכזי של המקומיים באותם שנים. במאה השבע עשרה החלו לנוע ברחוב אוטובוסים תערוכה נפלאה ומאוד מעניינת בנושא ומלמד אתכם על ההתפתחות המהירה שהשירות הביא לעיר.

מידע שימושי על מוזיאון ברודווי

מוזיאון ברודווי בניו יורק לוקח אתכם למסע בזמן אחר ההיסטוריה של השדרות המפורסמות, זהו מוזיאון מקסים שלגמרי שווה ביקור שמטיילים בניו יורק. את הכרטיסים למוזיאון מומלץ לרכוש מראש באינטרנט זה מעניק לכם מספר יתרונות.

מחירו של כרטיס כניסה הוא מאה שלושים ושמונה שקלים לאדם והוא כולל, כניסה חופשית לכל התערוכות של המוזיאון, כמו כן הכרטיס כולל גם אפשרות ביטול של עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור שלכם. לאחר הזמנת כרטיסים אתם מקבלים אישור הזמנה במייל, את הכרטיסים עצמם אותם אתם מציגים בכניסה למוזיאון.

מוזיאון ברודווי פתוח כל השבוע והוא ממוקם באזור מאוד מרכזי כך שבהחלט שווה ומומלץ לתכנן את היום שלכם ולבחור את האטרקציות המתאימות לכם ביותר זהו אזור שיש בו המון מה לראות ומה לעשות.

שאלות ותשובות בנוגע למוזיאון ברודווי

את כרטיס הכניסה מומלץ לרכוש מראש באינטרנט, זה יעלה לכם 138 שקלים, הכרטיס כולל כניסה חופשית לכל התערוכות במוזיאון, כמו כן הכרטיס כולל אפשרות ביטול של עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הביקור.

בהחלט מומלץ, מוזיאון ברודווי מציג בצורה מדהימה את ההיסטוריה של שדרות ברודווי המפורסמות, על ידי תערוכות מעניינות מופעים ופעילות. המוזיאון ממוקם בתוך מבנה מקסים ומשומר מהמאה השבע עשרה ובהחלט מספק הנאה רבה למבקרים במקום.

מוזיאון ברודווי פתוח כל ימות השבוע החל מהשעה 10:00 עד 22:00, כדאי לקחת בחשבון שכניסה אחרונה למוזיאון היא עד שעה לפני הסגירה. כדאי גם לקחת בחשבון המוזיאון ממוקם באזור מאוד מרכזי ומסביב יש המון אטרקציות מומלצות בניו יורק בהחלט שווה לעשות קצת שיעורי בית לפני הביקור.

מוזיאון ברודווי נמצא בכתובת: 145 West 45th Street, NY 10036, ניו יורק, ניתן להגיע מרחבי העיר באמצעות הרכבת התחתית קווים C או A

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!