חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

המופע של מייקל ג'קסון בברודוויי, ניו יורק

המופע של מייקל ג'קסון בברודוויי, ניו יורק

מייקל ג'קסון הוא אחד האמנים הגדולים ביותר ביותר בהיסטוריה של המוזיקה הבינלאומית. הוא החל את דרכו המוזיקלית עוד שהיה ילד כאשר חבר לאחיו בהרכב המפורסם בעל אינספור להיטים ג'קסון פייב. לאורך השנים מייקל ג'קסון פצח בקריירת סולו שעד מהרה סללה לו את הדרך הבטוחה להיות מלך הפופ הבלתי מעורער.

מייקל יצר להיטים אדירים ושבר את כל השיאים האפשריים מבחינת מכירות. הוא יצר מופעי ענק והרבה פעמים שינה את חוקי המשחק, בהיסטוריה של אמן הפופ המצליח יש גם צד אפל מה שהופך את הסיפור שלו למעניין אפילו יותר.

לאחר שהלך לעולמו הרבה לפני הזמן הוא השאיר מורשת אדירה ועד היום הוא דמות מאוד נערצת בכל רחבי העולם אשר משפיע על אמנים רבים. 

לראות את מייקל ג'קסון מתעורר לחיים במופע מחשמל בברודווי

ברודווי המדהימה מארחת את אחד המופעים הטובים ביותר בניו יורק, המופע של מייקל ג'קסון בברודוויי. המופע המרהיב כולל את מיטב השירים של מייקל בשילוב עם כוריאוגרפיה מדהימה כיאה לאמן שידע לעשות הופעות בלתי נשכחות.

ההופעה הנמרצת יודעת גם להוריד הילוך ולבצע את השירים השקטים יותר של מייקל, המופע כולל יותר מעשרים וחמישה שירים והוא עורך שעתיים וחצי אך הזמן בהחלט עובר מהר והמופע המלהיב לא משאיר אף אחד אדיש.

המופע מתקיים בתיאטרון ניל סיימון אחד המקומות המרשימים והטובים בעיר להופעות מסוג זה, כאשר כמעט מכל מקום באולם רואים מעולה ושומעים טוב. המופע כל כך טוב עד שברגעים מסוימים אפשר להרגיש בהופעה אמיתית של מייקל ג'קסון.

מידע שימושי על המופע של מייקל ג'קסון בברודווי

המופע של מייקל ג'קסון בברודוויי הוא אחד המופעים הפופולריים בניו יורק. זאת סיבה מספיק טובה לקנות כרטיסים מראש ולשמור לעצמכם מקומות טובים. המופע מתאים לכל הגילאים אך כדאי לקחת בחשבון שזהו מופע ארוך כך שלא בטוח שלילדים קטנים יהיה מספיק סבלנות. הכניסה למופע היא לילדים החל מגיל ארבע אך ההמלצה היא לילדים החל מגיל שמונה.

מחיר של כרטיס למופע הוא החל ממאתיים שישים ושבעה שקלים המחיר משתנה בהתאם למקום שאתם בוחרים באולם. כאמור המופע הוא באורך של שעתיים וחצי והוא כולל עשרים וחמישה להיטים של מייקל ג'קסון, במידה ומסיבה כלשהי אינכם יכולים להגיע למופע יש אפשרות ביטול של עד עשרים וארבע שעות לפני תחילת המופע.

אין צורך להדפיס את הכרטיס ניתן להציג אותו בטלפון, כדאי לקחת בחשבון שזהו מופע מאוד פופולרי לכן מומלץ להקדים ככל שניתן כדי להיכנס, אם אתם מגיעים עם רכב יש מספר חניונים בקרבת מקום כמו גם חניון בתשלום במקום עצמו.

NYC: MJ Broadway Tickets
NYC: MJ Broadway Tickets

שאלות ותשובות בנוגע למופע של מייקל ג'קסון בברודווי

אם אתם מעריצים של מייקל ג'קסון זהו מופע חובה עבורכם, האמת שגם מי שפחות מכיר ומתחבר לא יכול שלא להתרשם ולהנות מהמופע המרהיב, זהו בהחלט אחד המופעים השווים ביותר בברודווי.

מחיר של כרטיס למופע של מייקל ג'קסון בברודווי ברכישה מראש עולה החל מ – 267 שקלים לאדם, הכרטיס כולל מופע מלהיב של שעתיים וחצי בהם מבוצעים יותר מ 25 להיטי ענק של אמן הפופ המצליח בעולם מייקל ג'קסון.

המופע של מייקל ג'קסון בברודוויי נמצא בתיאטרון ניל סיימון המפורסם בכתובת: 244 W 52nd St, New York, NY 10019, ארצות הברית

כניסה למופע היא לילדים החל מגיל 4 אך לפי ההמלצות הגיל המתאים הוא 8 ומעלה, בגילאים אלו בהחלט מומלץ לבקר במופע של מייקל ג'קסון בברודווי עם ילדים.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בחו"ל מתחילה כאן

error: Content is protected !!